komunita

Nejnovější příspěvky

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:45

Potrefenáhusa já si během včerejška a dneška vyplakala oči, takže teď dalšího ani smykem, ale ono se to utřepe. Teď se tu hrabu ve starých fotkách a

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33767 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:32

Jos ještě maj osmdesatikilovyho leonka, ten je fakt pro znalce  ty koně měli ještě nedavno čtyři, oni už jsou to stařečci v důchodu

rasaNori bez psa už to nejde  

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:23

rasaNori . Podzimni stenatko bude potreba.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:21

Potrefenáhusa Vy mate tohle doma u prarodicu a nejste tam kazdy vikend? . Ten kun je uzasny! Od cca sedmi let jsem cele leto travila u pana s konmi a mela na starost valacha. Nikdy mi nic neudelal. Ale byl to drobek proti tomuhle, tak 600kg (pracovni kun do lesa) a vycisteny byl pokazde jen do pulky .

Tady u nas pres kopec maji jedni lide brachu naseho psa a dva dalsi fundlaky k tomu a tri Friske kone a kravy atd. No nekdy si rikam, ze bych to snad radsi nez soucasne povolani. 

Offline brrr
Avatar
10041 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:19

Nemůžu najít velký techničák. Sakra!

Offline Jitka77
Avatar
1145 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:14

rasaNori Vždyť je to kus života a srdce, co s pejskem odejde Dej si prostor k rozloučení, nakonec to bylo dost náhlé, podle toho, co píšeš.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:12

marieu Zavidim v dobrem. Pred 5lety jsem byla takhle v Bruselu, taky se mi moc nechtelo a nakonec to bylo sakra bozi! Hlavne to okolo, chodit si centrem Bruselu, s kolegy vecer stridat restaurace. Lisabon zni skvele.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:09

brrr proč mně to nenapadlo?Legínové kraťasy jsou pro kluky blbý, ale z tepláků to zkusím.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:08
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:05

Myrtila jo, chtěla bych nějaké stříbrné 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:04
Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:57

Všem děkuju, už sháním podzimní štěnědřív si vzít další nemůžeme, ale včera v noci když jsme se vrátili z pozemku, kde jsme ji pochovali, jsem se sesypala při pohledu na misky, prázdný druhý pelíšek a vodítko pověšené v chodbě. A bylo mi jasné, že to chce dalšího psa, i když mě ty chlupy všude štvaly, v obytňáku strašně zavazela a když jsem tu teď sama v domě tak prostě chybí, moc chybí.

Offline brrr
Avatar
10041 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:44

Tabea Já jsem stříhala tepláky, když proděravěli kluci koleno/kolena. Nic jsem neobšívala, teplákovina se nepáře a stejně je nosili hlavně na lítačku.

Offline Tabea
Avatar
4705 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:13

Pinot Noir nesmí ta sklenka být moc velká, ať si nenamůžeš zápěstí/loket...

Offline Myrtila
Avatar
3019 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:12

Evaeva Přidám tip, který tě asi jako technika napadne, ale mě by asi v okamžiku výběru nenapadnul tmavé se na sluníčku rozpálí a okno spíš ohřívají. My teda máme světlé (stříbrné), ale sousedka s černými si na to stěžovala. 

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:11
Reakce na Pinot Noir:

 Však až budu jen ležet na houpačce se sklenkou rosé, ruce mě snad bolet nebudou! Akorát nevím, kdy takový stav nastane.

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:06

rasaNori aaaach, mala u vas krásny život.

Offline Tabea
Avatar
4705 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:05

Evaeva žaluzie jsou fajn, pokud nejsou na návětrný straně a nemají čidlo na vítr

Offline Tabea
Avatar
4705 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:03

Syn nosil loni trička a mikiny rozervaný na břiše. Příště mu pohrozím místo zašívání crop topem.

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 17:51

DruI preto mladsi nema roztrhane gate, ten si ich da v skolke tiez vzdy naopak .

Starsiemu som vzdy kupovala leginy z lindexu so zosilnenymi kolenami, ale teraz uz maju len jednu farbu, skoda. A bohuzial posledny rok prederavi za jeden den aj tie. Ale roztrhnu sa v tych svoch a da sa to lahko zasit, na tmavych to ani nie je vidiet. Bohuzial skolou to neskonci, synovec nosi z druziny zodrane kolena este v dvanastich