komunita

Nejnovější příspěvky

Offline dzizisketa
Avatar
7483 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:18

Jak jí hrozno vaše batolata?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:18

Karja jemu se to horšilo v řádu hodin. Navíc to prý strašně svědí, takže si to mnul, zhoršoval a roznášel dál 

Offline Garfie
Avatar
24001 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:15

andulka01 Mně fakt spíš přijde, že si někoho našel on a tím pádem dal Monice svobodu. Uvidíme. :-)

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:14

Samantha ale to se klidně chlub, je to super!

Offline Tabea
Avatar
4705 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:12

Bledule já chápu, že jí bylo milejší, zůstat tam, když domu nutně nemusela. Hranice pro tranzit a vlastní občany nebo lidi s trvalým pobytem zavřeny nebyly. Karanténa se po nějaký době taky už nechala obejít platným testem. 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:12

viktorka_od splavu no a zrovna na mě vypadl nadpis článku: Odešla do důchodu, půjčila si miliony a začala podnikat takže možnost tu pořád je...

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:10

Pinot Noir Evaeva No já s tím nemám zkušenosti, jak moc se to může zhoršit. Teď mi donesla zbytek kapek sousedka, tak dám to, ač se to moc nema takto sdílet. Ale zánět má, její děti taky měly, takže asi není o čem. 

Offline SunEclipse
Avatar
3112 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:58

Evaeva po prarodičích nebo i dál..já s mužem oba tmavoocí, tmavovlasí a jedno dítě taky modré oči a vlasy v dětství zlaté. Oba jeho dědečkové modroocí, takže se u něj potkaly jejich geny.

Offline Garfie
Avatar
24001 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:58

Evaeva Čajový obřad je něco speciálního, možná si někdo vyšlehá čaj, ale celý obřad je dost komplikovaný (a to my se zatím učíme jen nejjednodušší verzi) i naše sensei říkala, že ho civilně provádí jen výjimečně, když ji někdo, třeba z rodiny, požádá. Ale jinak mě to baví moc, bohužel se zatím musíme strašně soustředit na všechny ty úkony, ale věřím, že když to děláš automaticky, tak se to hodně blíží meditaci. Kokoska A moc se mi právě líbí, jak sensei pokaždé vybírá tu výzdobu, tak nějak promyšleně, vždycky nám vysvětlí co vybrala a proč....

Ikebana si taky myslím je spíš věc, kterou úplně běžně nedělají, nebo spíš jen pokud za sebou mají nějaký kurz. Třeba včera mě překvapila kamarádka, když mi řekla, že její matka je učitelka ikebany. Ale že ona ji neumí, protože matka byla strašně přísná a ona se od ní nechtěla nechat učit.

 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33767 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:57

Evaeva tyhle asi už neztmavnou...naše mimino dlouho vypadalo, ze bude mít světly oči po mne, začaly hnednout až někdy kolem roku a teď má takovej mix šedo/zeleno/rezavo/světle hnedy. 

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:56

Garfiejá mám tohle

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:53

Potrefenáhusa nám dochází už od prvního Ten se narodil úplně tmavý a postupně světlal, mladší tmavne, bude mít vlasy jako já. Ale kde vzal nejmladší ty modrý oči, to nevíme.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33767 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:51

Evaeva koukam, ze vám taky došla barva

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:46

Jos no to bude ten případ: nebo po 15 letech. 

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:45

Garfie nemohla bys nám dát i ty, co si předtím vytridila?

Tyhle poslední jsou paráda. Chci to umět. 

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:31
Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:29

Zinajá měla chvíli každé dítě v jiné školce a vzdálené byly 20 minut jízdy autobusem a ke každé 400m pěšky. V práci na celej úvazek a ta vzdělanější školka nebyla cestou. Vyrážela jsem před půl osmou, abych byla zcela vyřízená v práci v devět. 

No naštěstí to trvalo jen od prosince do června (v létě pak byly obě v té vzdělanější) docela se nám ulevilo, když jsme to v září sloučili. 

Offline brrr
Avatar
10040 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:14

andulka01 Ne, je to prostě počasí na prd.

Offline Akret
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:10

Děkuji za odpovědi. Zkolaboval mi domácí počítač, tak jsem se zde chvíli nedostala (to je tak, když se trvale přihlásím na své oblíbené stránky a hesla nedržím v paměti. Kde jsou ty časy, kdy jsem sypala dvacetimístná hesla z hlavy...). Momentálně to vidím na Pélargonium. Mandragore to opravdu není, ale mou představu z těch všech splňuje nejlépe.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:07