komunita

Nejnovější příspěvky

Offline MP Marge
Avatar
5804 příspěvků moje polička 01. května 2024 15:08
Offline Kan
Avatar
7055 příspěvků moje polička 01. května 2024 15:02

EvaevaTak potom jsou manželky kolegů samy proti sobě. Znám mladého tatínka, který zvládl preventivku šestiměsíčního kojence sám. 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 01. května 2024 15:00

jo a lezou mi na podzim zasazený hosty - konečně! ale hrozně pomalu to roste...

Offline moora
Avatar
7563 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:57
Reakce na Janulik03:

Jo a ked ťa tu vidím, idu mi kvitnúť baptisie. Pinot Noir tebe idú tiež?

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:56
Reakce na Mrakoplas:

A minuly tyzden sme boli na zapise a ako sa tu niekto pytal, ako by mu mohol papier na adhd uskodit, tak keby ho ma, tak by ho do nasej vybranej skoly asi nezobrali. Nie sme spadovi a na tuto skolu sa hlasi najviac deti. Zo zakulisnych informacii vieme, ze nezoberu "slabsie" nespadove deti. Resp.deti, s ktorymi by mali viac roboty. Ale syn dostal pochvalu, ze je vidiet, ze sa za ten rok posunul. Tak mi ostava len dufat, ze dostatocne

​Musím o tomhle přemýšlet - budou se synem na té škole chtít pracovat, jak je potřeba, když se ví, že tam nechtějí děti, se kterými je víc práce? Jako chápu, že tahle škola může být mnohem lepší než ta druhá / ty druhé, pak bych volila stejně.

Já teď totiž intenzivně řeším syna, který nastoupil do první třídy úplně bez problémů a od září se postupně horší v tom, jak v té třídě funguje.  Sice má samé jedničky, ale je to díky učitelce, která je skvělá, stejně tak družinářky. Takže dítě má v podstatě zavedenou podporu 1. stupně, aniž by ho kdy kdo vyšetřil, a já se bojím, co by se stalo, kdyby dostal jinou učitelku. Takže sháním poradnu, psychologa a přemýšlím, kde je chyba. Ale každopádně vím, že kdyby neměl tak vstřícnou učitelku, byli bysme na tom asi dost blbě, nejspíš by v 1. třídě nosil pětky.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:56

999 v uctu je myslim te nastaveni aplikace -krajina

Offline moora
Avatar
7563 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:55

Kokoska ibisek obroste, je to nezmar, snasi i hluboky rez a vyrazi z tlustych vetvi i kminku

Offline Pinot Noir
Avatar
24572 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:50

Janulik03 no ale moje baptisie mají sotva dva centimetry, nedávno vykoukly ze země. Vy jste všichni hrozně napřed. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 14:15

Do škod hlásím jedno pomrzlé nashi.

Kivi hned vedle úplně v pohodě. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 14:10

999 víš co, muž by si to odpustil, ale samo se to neudělá, že. Tím myslím třeba přebalování nebo popohánění dětí, aby se oblékli, to nebaví nikoho. Společné hry nebo koupání mimina si užívá, to jo.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 01. května 2024 14:04

Kokoska taky myslim, že obroste... já těm kytkám vždycky dávám ještě nějakej čas/šanci, vykopat nebo podříznout se to dá i pozdějc

Offline continuity
Avatar
33786 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:59

Garfiekrása a škoda, že už končíme. Tuhle se mi o tom zdálo, že šteluji do vázy ikebanu. 

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:59

Kokoska určitě obroste, tenhle byl úplně v háji a vypadá,  že se zmátoří

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:55

moora no nevysiala som si nové, tak som kupila sadenice, už sa nebudem spoliehať. Verbeny sú veľmi dekoratívne.

Jo a ked ťa tu vidím, idu mi kvitnúť baptisie. Pinot Noir tebe idú tiež?

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:54

999stává se mi to taky. Odinstalovat a přeinstalovat aplikaci 

Offline 999
Avatar
17610 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:53

Klikla jsem tady na nějaký odkaz a přepnulo mě to v aplikaci do slovenského Zalanda. Vůbec se mi nedaří dostat se zpět do českého. Nevíte, co s tím? Díky

Offline Myrtila
Avatar
3032 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:49

Zuzuli Myslím, že vermikompost má MP Meri 

Offline Myrtila
Avatar
3032 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:45

Karja Tohle přesně po mně chce vždycky vědět táta, kdo jsou jejich rodiče a strýcové a tety a prarodiče, on se prostě potřebuje dostat do té své generace, aby se chytal, kdo to přesně je. Ale na poslední návštěvě mě dostal můj manžel - táta mi celý můj život vykládal o různých rodinách jednoho příjmení, jak jsou oni spolu a my s nimi spříznění, já s nima se všema v průběhu života chodila na základku, zušku a gympl a nikdy jsem nevěděla, kdo je kdo, protože jsem neznala ty jejich rodiče a další příbuzenstvo. A manžel se k tomu poprvé přichomýtnul, ukázalo se, že je taky všechny zná, a i ty jejich široký rodiny, a v mých skoro 40 letech tátovi rozklíčoval, kdo z nich to se mnou kdy chodil do školy jako dlouho jsem neviděla tátu tak spokojenýho, tolik let to trvalo, ale konečně to rozluštil

Offline Zuzuli
Avatar
2169 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:44

711990 na ten jsem taky koukala. Co pak delas s tou smesi? Da se pouzit jako vermikompost? 

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:42

Garfie už jsem si objednala dva ty ježky!