Filmy, které stojí za zhlédnutí...

09. srpna 2014 15:08
Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 15. června 2021 20:49

Jos no spoiler, já se držím zásady, že výborný film, kniha cokoliv se pozná tak, že se na to dá koukat a je to pořád zajimave i kdyz člověk ví, jak to dopadne. 

Občas na něco koukám i proto, abych viděla, co tam teda ještě tvůrci vymyslí, ale to je pak na konci vzdy zmar a bída. 

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 15. června 2021 20:50

brrr mě tam přišlo na palici těch postav víc, i ta Stivínová. Neumím si představit pohřešovat dceru a zároveň bojovat s celou vesnici. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 15. června 2021 22:11
Reakce na Jos:

barbucha Kdyz ono to je tak nejak autenticky prave, vcetne toho umolousaneho vzhledu . Skandinavsky znam jen Broen, nekolik let jsem nosila stejny kabat jako Saga (nezavisle na serialu). 

​No já to myslela částečně obrazně, ale i tak... když už s něčím trávím čas, tak chci vidět i něco pozitivního, aspoň na plátně/v televizi... potoky krve nebo pár mrtvol mě nerozhodí, ale na lidi, u kterejch vidim jen bídu s nouzí (nejen finanční), prostě nemam nervy.

Broen je nepřekonatelnej 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 15. června 2021 22:15
Reakce na Hanka H:

barbucha A Duška ani v Pelíškách? Absolutně není můj šálek kávy, ale v téhle roli byl jedinečný. 

​Tam se hodil

Vono teda vůbec, ty Pelíšky... samozřejmě se tam vyskytlo pár (spíš víc) momentů k popukání, ale jinak celkově to byl pro mě smutnej film -  hrozná doba, hrozná!

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 15. června 2021 22:25

barbucha U Pelisku se smeju porad stejne, jen cim dal tim vic mi pri tech scenkach tuhne usmev na rtech. Uplne fyzicky zle je mi u Obcanskyho prukazu. Ale film je to skvelej!

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 15. června 2021 22:29

Emerald občanský průkaz jsem zvládla jednou a po druhé už se nechystám. To byla tak příšerná doba, ve všech směrech. 

Ty Pelisky nebo i Baječná léta jsou takové milostivějsi tím podáním. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. června 2021 22:33

Při Pelíškám vždy brečím - a to jsem je viděla snad pětkrát (nejméně). Strašná byla ta doba, co přišla potom. Tu už pamatuji, atmosféru kolem osmašedesítého jsem ještě nevnímala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 15. června 2021 22:48
Reakce na Emerald:

 Uplne fyzicky zle je mi u Obcanskyho prukazu. Ale film je to skvelej!

​Naprosto souhlasim, jsem na tom stejně.

Offline Akras
Avatar
233 příspěvků moje polička 16. června 2021 07:56

Emerald  přesně!

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. června 2021 12:00

Josja jsem ho parkrat potkala asi pred 10 lety se s nim znal neterin ex, jmenuje se ted robin nevimjakdal...je to hroznej srac. Myslim ze se ucastnil nejakyho prepadeni benzinky a sel sedet.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2021 12:12

ice Jojo, taky myslim ze jmeno sedi. Ja jednou vyslechla v buse rozhovor dvou holek, tak 18. A pry kamaradka chodila s divnym klukem, ze spolu nemeli nic po sex.strance a pak se ji priznal, ze musi brat nejake hormony. Pry mu ta holka jeste pres tatu domluvila praci na recepci v Hotelu, ale snad taky neco provedl. Nevim uz presne, ale nejak to prasklo a ta jejich kamaradka se dozvedela, kdo to je. No byly ty holky vystrasene docela. Normalne neposloucham cizi hovory, ale tohle neslo no. 

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 16. června 2021 13:24

Jos musím říct, že Twin Peaks dodnes asi nic nepřekonalo (samozřejmě pro mě) a s chutí celý seriál sjedu na jeden zátah tak 1x ročně :-) (ale zas přiznávám, že ta nová série mě úplně nezaujala, ačkoliv Bobbymu mu to tam fakt hodně slušelo)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2021 23:28

Tak jsem dokoukala tu Mare. Skvele to bylo. Ale rozuzleni pekna depka. Opet. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 07. července 2021 08:31

Magráta dík za tipvždy si tu prejdem čo kto odporúča, tak som skúsila Twin Peaks a veľmi sa mi páči. Som v druhej sérii v polovici, normálne si každý diel užívam. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 07. července 2021 11:08

Jos docela jo no, ale bylo to bozi

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2021 12:17

711990 Bylo. Akorat tim, ze lehce podobne vyusteni mel jiny serial, tak jsem si zprvu rekla "eh uz zase". Ale rychle me to opustilo a dojem mam z toho dobry. Ted bych spis potrebovala nahradni serial. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 07. července 2021 12:33

Jos a ty Bludné kruhy? Máte byla lepší, ale ani u nich jsem neměla potřebu surfovat na internetu

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 07. července 2021 13:05

Jos Broadchurch, vid

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2021 13:32

Pinot Noir Diky!

711990 To neznam, taky dik za tip. A ne, proste mi to fakt pripominalo tu Pustinu, akorat byli vsichni cisti, bydleli v dustojnem prostredi a nektere dejove linky skoncily docela pozitivne. Jinak se v serialech moc neorientuju, casto vidim treba dil dva a koncim, ze me to nebavi. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2021 13:35

Ale v sobotu jsme videli na CT24 dva dily Cesty za ocean. Hlavni roli hraje Saga z Broenu a dulezitou roli ma i agen Cooper z Twin Peaks . Moc doporucuju, o uloze Norska za 2.sv.v. jsem nic nevedela.