Filmy, které stojí za zhlédnutí...

09. srpna 2014 15:08
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 16. března 2021 11:57

Mě tedy zas mile překvapil Dům z papíru. Dlouho jsem se mu bránila, protože všichni doporučovali :-) a teď se mi tedy líbí dost. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2021 00:25

dupali tak to bylo skutecne ono, ale teda za me zadna slava, jednak neco jineho, nez jsem cekala, ok moje chyba, ale celkove ten pribeh takovy rozvlekly neoriginalni... kdyby to melo hodku a pul tak by udelali lip:)

Offline Lenka22
Avatar
1603 příspěvků moje polička 22. května 2021 09:12

Shlédla jsem Bodyguard, jestli to tu už nebylo (jde to i na ČT 2) a překvapivě se mi to líbilo. Dobrej rozjezd, pak jsem chvíli váhala, jestli pokračovat, a pak zase dobrý. Tak když nebudete vědět co, tak se to dá. 

Offline Lenka22
Avatar
1603 příspěvků moje polička 22. května 2021 09:14
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 22. května 2021 10:59

Lenka22 Je to tuším i na netflixu.

Offline mitford sister
Avatar
1373 příspěvků moje polička 22. května 2021 11:36

ionicera hodne podobny (castecne i prekryv hercu) je locked up. Uz jsem to zminovala v jinym vlakne. Casem to je vic a vic pritazeny za vlasy, z kriminalky na takrka antickou tragedii, ale furt to na me nejak funguje

Offline Lenka22
Avatar
1603 příspěvků moje polička 22. května 2021 12:07

ionicera je, já na to koukám právě na Netflixu, ptže na čt2 jsem promeškala začátek.

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 24. května 2021 07:53

Lenka22 taky se mi to celkem líbilo ( myslela jsem, že třeba není mrtvá, jen že jí někam schovali a pak se objeví...)

na čt2 bývají v pátek v noci různé seriály a pak jsou týden ke shlédnutí na ivysílání, takže většinou program sobotního ráno je u nás jasný :-)

Offline Lenka22
Avatar
1603 příspěvků moje polička 24. května 2021 13:01

Magráta díky za tip na to Ivysilani. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:14

Některý tady někde vychvalovaly Mare z Easttownu... i dala jsem se nalákat... Kate Winslet výborná, o to nic... ale jinak jsem ještě v životě neviděla nic tak strašnýho, úplnou depresi jsem z toho měla a dost jsem po prvních dílech pochybovala, že to dám celý: tam nebyl snad jedinej normální člověk! Celý městečko sestávalo z příšernejch socek, kdo nechlastal a nefetoval, tak aspoň prostituoval, holky dítě někdy v patnácti... scénárista zjevně sadisticky vymejšlel, co ještě horšího tý Mare provést, jaký ještě děsný příbuzný jí nadělit... teda nejsem žádná jemná duše, ale co je moc, to je moc. Zlatej Freddy Kruger

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:17

Late Night  - zpátky na výsluní

(sice vzorec "Ďábel nosí Pradu", ale fakt hodně dobré)

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 06. června 2021 13:11

barbucha Já vždycky přemýšlím, jestli ta americká městečka plná feťáků, nezletilých rodičů a prostitutek jsou odraz reality nebo scénaristická nadsázka.

Mare se mi líbila moc.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. června 2021 17:38

barbucha Porad jsem to nevidela. Ale nepopsala jsi prave ceskou Pustinu?  

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 06. června 2021 21:56

Magráta díky za tip na ivysilani. I když včera nic moc - zkoušela jsem Bankcroftovou, měla to být britská kriminálka, dobré hodnocení na čsfd...ale přišlo mi to jako blbost, divná zápletka, ani špetka humoru, a žádnej hezkej vyšetřovatel, jen další drsná policajtka

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 06. června 2021 23:00
Reakce na brrr:

barbucha Já vždycky přemýšlím, jestli ta americká městečka plná feťáků, nezletilých rodičů a prostitutek jsou odraz reality nebo scénaristická nadsázka.

Mare se mi líbila moc.

​Já si vždycky říkám, že to snad musí bejt věc scénáristy aspoň se tím utěšuju, že v tomhle přece normální lidi žít nemůžou...

Mare by se mi byla líbila, ale už to bylo na mě moc prostě.

Jos

To máš možná pravdu, protože Pustinu jsem nedokoukala. Třeba to tak někde fakt chodí, a třeba někde takový lidi fakt žijou... ale to teda beze mě, já na to nervy nemam.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. června 2021 07:09

barbucha A to jsi nevidela teda konec Pustiny! Zbytek nevim, ale ten je bohuzel podle skutecnosti. Nevim, ted se tyhle depky toci hodne (a pisou knihy). Ja to opravdu muzu, takze se mi Mare asi bude libit. 

Offline dzizisketa
Avatar
7372 příspěvků moje polička 07. června 2021 08:19

barbucha

Co jsem slyšela a četla, třeba Americkou elegii, tak USA jsou země velkých sociokulturních a socioekonomických rozdílů. My máme asi o běžné životní úrovni trochu zkreslenou představu, takže se nám pak život těch opravdu chudých a odlehlých aj. lokalit může zdát skoro neuvěřitelný. 

Offline baltik
Avatar
4409 příspěvků moje polička 07. června 2021 08:20

Gatita taky jsem se ted divala na tu Bankcroftovou a konec me teda zaskocil. Nema to to dalsi serie?

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 07. června 2021 08:41

baltik ja to vzdala po jednom a pul dile. Unahlila jsem se? 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. června 2021 10:17

Mare jsem prave dodivala, vyborne. Kate Winslet naprosto uzasna.