Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:15

Potrefenáhusa Nedošly, byla zaškrtávací.

Online continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:23

Sweet Potato nevim, na me to funguje vzdy poprve mnohem silneji. dnes toho o vyskovem horolezectvi vim podstatne vic, ale ten silny pocit si pamatuji dodnes.

Na druhou stranu jsem asi dva roky zpet videla znovu Medenu vezu a Orlie pierko a fungovalo to na mna stale. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. července 2019 20:30

kdo to tu někde psal, že musel na chirugii s divným bolákem na zádech? tak mě nakazil

už před pár dny jsem si všimla, že mám vzadu na krku dva červené boláky. nesvědí, nebolí, na potlak jsou nepříjemné. podle mě to není akné, ale co to potom je? už jsem si na to dala všecky vodičky, co mám doma, je to pořád stejné.

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 20. července 2019 22:18

Jiná Realita mne kdysi vyskakaly bulky vzadu na krku, nebyl to uplne bolak, ale moji maminku to vydesilo a obesly jsme par doktoru. Uz si presne nepamatuji,co to bylo, ale souviselo to s telesnou namahou a mozna i s tim akne (nejaky podrazdeny a zdurely svalovy upon,mozna?). Par dnu pred tim jsem pomahala tatinkovi zavesovat nejake skrinky...

Drzim palce,aby to byla take takova nejaka prkotina.

Offline Catherinne
Avatar
9824 příspěvků moje polička 20. července 2019 23:42

Jiná Realita bych řekla,  že jsem jeden postřehla, ale brala jsem to za akné a bylo mi blbé na to upozorňovat. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. července 2019 23:48

Catherinne jo to bude on, kouká nad lem doufám, že mi z toho nevyleze nějaký pavouk

Online Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:01

Jiná Realita nemohlo te neco kousnut? Me minuly tyden pokousalo neco, ani nevim co, boule strasny, vypadalo to jak akne na stehne, pomohl trochu fenistyl, a ted uz to pomalu mizi. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:08

Lamicka ale to by svědilo? nebo ne? tohle je zcela bezpříznakové, prostě to jen je.

Online Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:16

Jiná Realita me to obcas svedilo a obcas az bolelo. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:40

Jiná Realita Ja znam takove velke bolaky akne, co se treba mesic dva nehnou, ani nemizi ani se ,,nevyvijeji dal,, ale boli to hodne pri pohmatu, to zase jo. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:09
Reakce na Jiná Realita:

kdo to tu někde psal, že musel na chirugii s divným bolákem na zádech? tak mě nakazil

​To jsem byla já! Vono to nebylo nijak velký ani to nebolelo, ale nebylo mi jasný jestli to je podebranej štípanec nebo co (k akné sklony ale nemám), a jelikož to nejevilo (jakože takovej kdovíčím nalitej pupenec) snahu puknout, nechala jsem to říznout aby mi to tam nezatvrdlo. 

Doktůrek sliboval že pošle vzorek na kontrolu, tak jsem zvědavá, pokud tak skutečně učinil ovšem.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 21. července 2019 21:49

Dostala jsem flastr za rychlou jízdu, moje chyba, vůbec jsem se nehádala, hlídce jsem se omluvila. Ale absolutně nechápu, proč po mě ten policajt řval asi deset minut. Mj. jsem se zeptala, jaké všechny průkazy chtějí vidět, tak hulákal, že pokud mám řidičské oprávnění, tak snad vím, co všechno se má hlídce předložit, atd.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. července 2019 21:51

brrr Ty jo, bych si stezovala, ale fakt! Ale nevim, jestli je vhodne stezovat si na policii:-D

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 21. července 2019 21:54

Karja Hele, já byla docela vyklepnutá, že mi vezmou řidičák. Už tak jsem jela rychle a přes křižovatku byla ještě snížená rychlost, takže jsem vyvázla o fous. Vůbec nemám ponětí, co byli ti policajti zač, natož komu si teoreticky stěžovat.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. července 2019 21:57

brrr A kolik jsi jela a kolik jsi mela?

Offline RoSa
Avatar
8195 příspěvků moje polička 21. července 2019 21:59

brrr to buď ráda, že to dopadlo takhle - já jsem jednou volala policajty na slečnu, co mi zaparkovala před garáží... vytasila argument, že na vratech nemám značku "zákaz zastavení"... to policajt zkoprněl a pravil, ať je už radši zticha, nebo jí pošle na přezkoušení... to voni asi můžou, když sou nas.raný

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:00

RoSa :-D Tak teorii bych dala, ale na jizdy bych nechtela!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:00

brrr

nám se jednou stalo, že jsme se s kolegy vraceli v noci z čech, za námi dlouhá cesta, vyjížděli jsme z města, byla tam stopka. byla tma, tudíž cokoli, co by svítilo, by musel člověk vidět na kilometr (vedlejší do pravého úhlu navazovala na rovnou hlavní). někde za bukem číhali policajti. kolega nezastavil, jen přibrzdil, rozhlédl se a jel. pronásledovali nás jak v akčňáku a policajt byl neskutečně hrubý. nechápu. kolega byl slušný, přesupek uznal, v klidu to chtěl vyřešit, my jsme teda vystoupili, že se aspoň zatím nadýcháme vzduchu, tak po nás řval, ať si nastoupíme zpátky úplně nám to zkazilo příjemnou služební cestu.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:02

brrr Tohle by si ale fakt dovolit neměli... na stížnost bych to docela viděla.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:04

Karja 115 na 70 na té křižovatce (jinak všude 90). Jo stydím se, vím, že jezdím rychle. No, tak teď musím rok jezdit košer, jinak nejezdím vůbec. I když, jak mi vysvětlil hodnější policajt, v obci nesmím limit překročit o 20, mimo o 30 km. Tohle mi zas moc výchovné nepřišlo.