"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 09:14

mitford sister Lamicka 

Děkuju. Nebudu jí muset přenášet, takže váha nevadí, cena také ne. Mrknu na ně.

Offline Aranel
Avatar
4522 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 10:51

kocoureksuggy Jestli jste z Prahy, tak v Holešovicích je obchod, kde se dají různé podložky vyzkoušet a poradit se s personálem. (Mají tam myslím i ty Manduky.)

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 15:05

Catherinne já používám Avamys sprej, ten je ale na předpis.

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 15:48

ten Rhinostop jsem aktuálně odzkoušela a za mě fakt zázrak a velká,  veliká  úleva pri nachlazení 

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 16:31

AprilTwelve davej si na ty nosni kapky pozor, zavislost na nich vznikne jedna- dve. A nic prijemneho to neni. 

Catherinne z vyse uvedeho duvodu bych to u alergie fakt nebrala. 

Fakt jsou uz lepsi ty kortikoidy ve spreji. 

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 17:17

Mně většinou při rýmě (akutní i alergický) hodně pomáhá nosní konvička. Už jsem teda zažila i superrýmu, kde nepomohla, ale jinak je to většinou takovej malej zázrak. Nekombinovala jsem to teda s žádnejma kapkama (i když Rhinostop zní dobře a mám na něj doporučení ze všech stran, nicméně k vyzkoušení jsem se ještě nedostala), ale i tak se průběh zkrátí z toho obligátního týdne na dva dny. Pak už jsou jenom spíš takový dozvuky, jako že vím, že to není úplně v pořádku, ale už mě to neomezuje. Ale je teda fakt, že ten první den proplachuju, pokud k tomu je prostor, každý dvě hodiny. Dalších pár dní už jenom tak třikrát denně (sice mám vždycky předsevzetí, že víc, ale jsem lempl. Stejně tak mám teda předsevzetí, že preventivně alespoň jednou denně, protože mám sklony k chronickýmu zánětu nosohltanu, ale většinou to vzhledem k mojí značný pohodlnosti úplně nedopadne a řeším to, až když se to rozjede natolik, že mě to obtěžuje). 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 18:03

Aranel 

Díky, zajedu tam!

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 19:03

continuity 

vím, vím, použila jsem na první asi dva dny, abych mohla fungovat a pak uz ne. kombinují s konvickou a docela to rychle ustoupilo

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 19:04

continuity Pokud dobře čtu, tak se Catherinne ptala na jeden den, ne na týden. Jinak je jasné, že to na alergii určené není. Pokud ti ale teče z nosu a potřebuješ nutně stát nad zákaznicí, tak na jeden dva dny bych to klidně použila. 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 19:59

nellielovett syn musel prestat Avamys brat, spoustela se mu po nem krev z nosu

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:06

Tu konvicku si uz tak ctyri roky rikam, ze si musim koupit a vzdycky zapomenu! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:08

Karja objednej si ji pres net,treba ji ani nebudes vracet.

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:10

Zarinya :-D:-D Treba! Hele ted mi doslo, ze ja hodne usetrim za cesty do lekarny a drogerie pac objednavam pro sebe a celou sirokou rodinu pres net (ehm za maminy benefity) a jeste nikdy jsme nevraceli!:-D

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:14

Karja

ja si objednavam naprosto minimalne,jen co se neda koupit a to proto,ze uz to martyrium,kdy to dovezou,kde to budu dohledavat a pak nedejboze vracet....ne.na to nemam nervy....ani mi to neprinasi tu radost z nakupu,jako kdyz si to donesu z obchodu.

ale chapu objednavani lidi,ktery nebydli primo ve meste.

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:21

Zarinya No prave, pro me to martyrium neni, protoze ja asi objednam teda casto, takze me ridici vsech spolecnosti znaji a davaji mi to rovnou pred dvere, I kdyz jsem doma. Zna me I ten majitel te zpetne zasilkovny ci co to je, ani mi netiskne doklad (a dost me balil, mimochodem jo, ted jsem ho tim brichem docela zklamala a jeden kluk z ppl me taky balil, ja vim, ze je to Out of topic, ale komu to mam cpat)...Takze vlastne ja I musim objednavat abych vidala vubec nejaky chlapy!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:24
Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 20:30

Zarinya Ale neobjednavam nic, co bych mohla koupit nebo, ze bych si chtela treba usnadnit praci, ze je toho treba moc nebo tak... Jenze u nas toho moc neni a prijde mi, ze ani v tech okresnich mestech okolo to neni lepsi. Ted jak je clovek zhyckanej jeste z Prahy, ze vsechno sezene a jeste si vybere....A to fakt nemluvim o obleceni;-). 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 23:32

Emerald může být, já jsem silný alergik a pomámáhá mi to.

Offline 711990
Avatar
17158 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 23:45

Karja hele ale nezapomen jak sis myslela ze te nekdo bali a ono ne! Buhvi jak to s PPL chlapcem ve skutecnosti bylo

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 05:37

711990

Jo, no to byl ten sef gay asi,to bylo fakt trapny no:-D. Ale taky to mohl byt nekdo jinej, ono se mi to stalo uz vickrat:-D Ale ten PPL kluk je fakt milej!