Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. října 2017 12:19
Reakce na Kokoska:

Proč bych ho nemohla radit.? 

Muze se nosit ke vsemu zrovna tak, jako i nemusí

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 21. října 2017 12:29
Reakce na Miru:

Už si nepamatuju, o koho tenkrát šlo, myslím Catherine a ještě někdo. Tím, že by obě vyměnily původní části outfitu za křivák a tenisky, byl by vznikl sice pěkný celkek, ale v úplně jiném stylu než ten původní. Nehledě na to, že ta kombinace začíná být už trochu ohraná.

Takže radit ho sice určitě můžete, nosí se to jistě dobře a kdo to umí, vždycky tomu dodá švih nějakou sobě vlastní maličkostí. Ale nevidím to jako dobrou radu v případě, že původní outfit je úplně o něčem jiném.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. října 2017 12:34
Reakce na Kokoska:

Ale jo, v podstatě souhlasím, máš pravdu.

Já tehdy reagovala, resp. mně osobně by se to tak líbilo víc.

Tím ale vůbec nezpochybňuji původní záměr nositelky.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. října 2017 12:36

Je zajímavý, že vás moje názory tak jehlí..?.

Prostě sem dá někdo svůj outfit a druzí ho komentují.

Snad je jasný, že každý to vidí trochu jinak...

A neznamená, že když mám v šatníku jak volán tak strohé košile, a jak šedou a bílou, tak růžovou a černou, nemůžu radit/říkat svůj názor/

i něco úplně jiného.

To je jako kdyby kadeřnice, co chodí ostřihaná na kluka, nemohla říkat své tipy dlouhovláskám, ne.?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. října 2017 12:41
Reakce na Miru:

macko.pu
Avatar
21. října 2017 12:47

... nechcem sa vám do toho miešať, ani to nie je môj problém, ale vaše reakcie na miru v tomto alebo v tom outfit vlákne sú neadekvátne a momentálne mám pocit, že je to na báze "naložme jej, čo to dá" veď čo si to ona len dovolila nám niečo také tvrdiť

po prečítaní je príspevkov jej zrejmé, že veci nemyslí zlomyselne a snaží sa naozaj aj pomôcť, lebo ona za módneho guru bola vždy, aj čo si pamätám na tom predchádzajúcom fóre

ak sa vám to nepáči, tak nech sa vám to nepáči, ale sa nemusíte takto primitívne a za slovíčko chytajúc do nej navážať

ďakujem

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. října 2017 12:56
Reakce na Zarinya:

+

macko.pu

...děkuji...

No, chvílemi jsem měla pocit jak čarodějka ve středověku...

No, holt, kdo nejde s davem/s námi, jde proti nám asi...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:08
Reakce na Miru:

Ja proti vám osobne nič nemám, a názory si môžte písať to je jasné, nikto vám to neberie. Len mne príde že všetkým radíte rovnako bez ohľadu na pôvodný zámer. Proste z každého outfitu nakoniec urobíte niečo iné. A ako to už bolo písané aj vo vedľajšom vlákne píšete to tak direktívne, aj na mňa to tak pôsobí, no plus dráždia ma tie vaše odstavce a medzery a tak ale to s hodnotením nemá nič spoločné. 

No a teraz vám 999 poradila aby ste si vzali telovú podprsenku a reagovala ste že si nosíš čo chceš a ako chceš. Ber to tak, že vo vlákno Muj dnešní outfit nieje Poradňa ale postované modely tam prispievateľky nosia pretože to tak chcú. Ak chce niekto s outfitom poradiť ide do poradne. Ja do outfitového vlákna neprispievam primárne kvôli tomu aby mi niekto radil, aj keď za drobné rady som rada. 

To čo píše macko.pu podľa mňa nieje pravda, ale tak on väčšinou trepe dve na tri. 

(pardon za to tykanie-vykanie, mám v tom chaos komu a ako a potom píšem ako trubka)

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:17
Reakce na paktofonika:

Svuj styl psaní měnit nebudu. Nemám důvod. Píšu tak odjakživa.

Mně osobně text - od kohokoliv - vyhovuje mnohem víc v odstavcích.

Lépe se to čte.

Textu se dá rytmus, zdůrazní se jednotlivé úseky, slova...

Naopak - nemám ráda ty tlusté odstavce, resp. jeden dlouhý a tlustý, to mě číst nebaví vůbec. Ale pokud je to něco, co mě zajímá, tak se prokoušu i tím.

o podprdě byla řeč ve vlákně "Co jste si dnes koupily".

O radu jsem nežádala, 999 napsala názor, já jí odpověděla.

Normálně. Nebo je špatná věta, že si nosím, co chci.?

Tak si, prosím, představ, že u všeho, co říkám, píšu, mám normální, pohodový tón a mile/upřímně se usmívám,

resp. vše myslím v dobrém.

Nemohu za to, že je někdo třeba vztahvačnější, citlivější.

Je možné, že píšu, jak říkáš, direktivním způsobem...

...no, ale když si za svým názorem stojím, jak jinak to mám napsat.?

Omluva za OT

(na tohle téma - moje názory - už, ve vší úctě, reagovat nebudu)

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:22

Dovolím si prerušiť vášnivú debatu svojim nákupom 

Sivé nohavice inšpirované týmto vláknom

Tielko na pilates

A nekúpila som si nohavice (obrázok nižšie,nefungoval odkaz ) som si povedala,že ďalšie v tejto farbe nepotrebujem 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:22
Reakce na Miru:

na me tvoje prispevk pusobi normalne a vynechany odstavce mi nevadi.

nemusej vsichni jet stejnej styl, nebo jen ten, co se tu zrovna nosi.

jinak se priznam, ze vseobecne mi komentare v CJDMNS k tem nekolika malo outfitum, ktery jsem nahrala, jdou jednim uchem tam a druhym ven, panc nosim veci, ve kterych se citim dobre, a celkem neplanuju nic moc menit, sem se spis chodim inspirovat.

jo a podprsenky nosim jen bez vyztuzeni, jednoduchy nebo krajkovy braletky 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:27

Miru a její dvě košile

K tomu, co Miru píše jako tipy pod zde zveřejněné outfity se nemůžu vyjadřovat, protože o nich nemám vůbec přehled. (Nicméně nevěřím, že je to myšleno jakkoliv nehezky.)

Ale k těm fotkám bílých košil... Myslím, že jsem Miru párkrát zde na nějakých fotkách zahlédla a mám snad jakous takous představu, jak vypadá a jaký je její styl + o tom stylu si můžu udělat představu i z (ilustračních) fotek, které má nahrané u profilu.

A myslím si, že ty košile jí parádně seknou. Prostě to k ní jde. Já bych ve voláncích vypadala hrozně, řetízky bych takhle nenosila... ale to je právě ono. Já nejsem ona, ona není mnou. 

Snad nemusí být hned zle... 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:29
Reakce na Miru:

No upřímně jsem si na tvůj styl příspěvků musela taky zvyknout. Nejde tolik ani o ty odstavce, ale tu skladbu vět, jak jsou krátké a pro mě prostě takové nepřirozené. Přiznávám, že první příspěvky mi připadaly jak z časopisu Firstclass nebo takové ty rady samozvaných kouček:-D. Takže jsem se většinou kvůli tomu, jak mi příspěvky zněly, nedostala vůbec k obsahu sdělení. Ale rozumím tomu, že to nejde změnit a je to více méně můj/náš problém:-D.

macko.pu
Avatar
21. října 2017 13:31
Reakce na paktofonika:

To čo píše macko.pu podľa mňa nieje pravda, ale tak on väčšinou trepe dve na 

... my máme nejaké nevyrovnané účty, že si na mňa taká zlá??? (to si nezaslúžim) 

 

Offline Pinot Noir
Avatar
24485 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:32
Reakce na Miru:

Mně ty bílé topy přijdou fajn, dovedu si je představit k nějakému strohému zbytku. Ty řetízky, vztah nevztah, bych přehodnotila. Řetízky v počtu větším než jeden, navíc z různých kovů a s přívěsky, mi připadají tak nějak buranské.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:32
Reakce na pecka:

Krásne nohavice, kde kde?? A ten odkaz mi nefunguje 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:36
Reakce na Pinot Noir:

...víc bych jich asi nenosila, není tolik důležitých lidí...

Mně se to tak líbí.

Ale ano, asi vím, co myslíš, resp. i mně přijde úsměvné, když ještě dnes některé dámy nosí takový ten svazek různě dlouhých zlatých řetízků s různými přívěsky, které rozmotat, chtělo by to usadit se s drinkem v křesle

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:36

A me osvitil duch svaty, procez jsem se stavila v prilehlym sekaci (jako pokazdy kdyz jsem tu). Odnesla jsem si velkou cernou kozenou crossbody, kterou uz davno potrebuju... 

Mistni znacka Wera Stockholm, takova zdejsi slusna stredni trida - dela i hadry a jak jsem zjistila, nove i vonavky  a na jeji tasky jsem koukala i v centru, ale meli jen samy maly. Tak po tyhle jsem skocila hned, nema jedinou smouhu, kuze mekka, vevnitr cedulka zari novotou, a prisla me na petikilo, baj vocko teda tak desetkrat levnejc. Vevnitr super resena. Musim se tudiz sama pochvalit 

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:36
Reakce na paktofonika:

Díky.Neočakávaj žiadny zázrak,sú z H&M,majú okolo 50% vlny.

A tie druhé boli tieto, rovnaký obchod (mne odkaz ide).

Offline Pinot Noir
Avatar
24485 příspěvků moje polička 21. října 2017 13:39
Reakce na Miru:

Jo, vždycky přemýšlím, jestli to vůbec sundávají