Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 09:55

barbucha tak to pochybuju,ze dlouho....jednou se tady rusila pobocka dm,byla 20%sleva a za dve hodiny tam nebylo nic.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:02

Zarinya 

Hele už před tím týdnem to měli poloprázdný a cedule s výprodejem všude.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:04

barbucha aha,tak cesi asi slevy nechteji,tady jak je nekde 20%sleva,lepsi se tomu vyhnout.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:30

barbucha

Po narodni casto nechodim, vcera jsem to tamtudy vzala, protoze me namotivovala Mutzi. Ale uz pozde, no. K tomu malu, co jim tam zbylo, nemeli uz ani testry, tak jsem se moc nerozsoupla, protoze bez vyzkouseni se mi to nechtelo riskovat ani za tech 50%. Ale ty rtenky maji fakt skvele, se docela divim, ze jim zbyly zrovna ty.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:39

Gatita 

Testery neměli moc ani předtím (ty si asi rozebraly prodavačky ), ale tak k černýmu laku jsem to nepotřebovala... včera bych byla o jedný rtěnce ještě uvažovala, teď nevim co za značku, ale tam zas jen jedna jediná na volně přístupným pultu, takže radši nic.

Zarinya 

Ale zjevně chtějí, proto tam taky už celkem prd zbylo. Jen to asi nebylo moc mediálně vošetřený, no.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 12:17

Gatita Nakupují dost část diteti přes net, to je vždy velký balík a neriskuju, jen osvědčene. Pro sebe obcasobča něco, co vím, že bude dobře, nebo jednou za čas to risknu a pak mám zase na dlouho pokoj, protože buď je hrozná kvalita nebo to nesedí moji nestandardní postavě. Nebo obojí... 

Offline andulka01
Avatar
10652 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 23:24

Karja No se nechám překvapit :-) přijde mi až po Velikonocích. Nicméně to má velmi dobré recenze.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 23:51

Moc nepřispívám, ale dneska mám radost, trochu jsem vyplenila COS, tak to sem dám. A taky, že potřebuju poradit, jaké boty byste nosily k těm zeleným šatům? Mám tenisky, co k nim půjdou, ale chtěla bych i něco letního a na slušno. Klasický lodičky mi k nim přijdou asi nic moc...

Jinak teda měřím asi o patnáct cm míň, než modelky ( o váze mluvit nebudu, to byste nemusely přežít), takže zelené šaty mám tak 10 cm nad kotníky, u černých se mi zadní lem dotýká achilovky a ty "mini" mám po kolena

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 23:53

A ještě tyhle, nevím proč, mi to nechtělo tu třetí fotku vzít. A omlouvám se za velikost, fakt jsem to zmenšovala...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 06:09

Camp_L ja si ke kokonum (mam cerny)na leto koupila tohle(lakovany)vyzkouseno,vypada to dobre.a urcite to pujde i k tem ostatnim.

na slusno bych vybrala hezke subtilni sandalky,taky mezi palec,prijde mi,ze to zjemnuje hohu.

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 06:39

Camp_L k tem zelenym (mam cerny a koralovy) nosim tenisky a pantofle, proste placaty boty. Pantofle mam dvoje od Vagabondu, jedny jen s paskem pres nart, druhe jsou spicate, s volnou patou. Asi by sly treba i Birkenstocky. (rada bych dala foto nebo odkaz, ale z mobilu nemuzu)

Offline moora
Avatar
7510 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 13:01

Camp_L nosím placatý boty - baleríny, sandály

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 14:26

Zarinya 711990 moora Díky, birkenstocky mám tmavohnědý kožený z předloňska (už je budu muset asi letos obměnit), těď jsem si ještě koupila antracitový metalický (akorát, že jsem si omylem objedala úzký, tak vracím, ale objednám zase, vypadají dobře), ty by k těm zeleným mohly jít. Potěšilo mně, že na živo ta zelená nění tak svítivá, jako na webu, spíš taková smaradová, což mi jde k očím:)

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 18:21

Camp_L Hezkej nakup. Vagabond ma docela fajn sandaly ted, placaty i na podpatku, k tem cernym satum by se mi libily ty zluty semisovy. K zelenym se tam da taky vybrat.

https://www.vagabond.com/cz/women/Sandals/

nebo neco takovyho mozna?

https://www.vagabond.com/cz/KATLIN-4712-101-20 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 18:22

Camp_L Jo a birky za me jo, ale ja jsem pozitivne zaujata :)

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 18:23

O vikendu jsem si koupila tyhle saty, prijemny material, mam je do pul lytek cca. 

https://www2.hm.com/en_ca/productpage.0735121001.html 

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 19:16

0zero7 Ty jsou super! Máš ty černé? 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 19:22

Garfie jj cerny, kamoska ma cerny a ty s listama, ty jsou taky super!

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:50

0zero7 Díky za tipy, na ty žlutý se zkusím podívat, jestli potkám na živo (myslels txy na podpadku?), musel by se vyzkoušet ten odstín, jestli by se to netlouklo. Ale žutá mě k těm šatům teda nenapadla vůbec, jsem konzerva. Ale ty žlutý by mohly být super i k těm černým dlouhým, z těch jsem teda úplně nadšená a dokonoce i doma sklidily více než pozitivní ohlas (oproti těm zeleným, ehm... ty už jsou na muže moc extravagant. Ale zvykne si) ten střih je naprosto boží.

Ty černý pantofle ne, v tom bych asi neuměla chodit:) Ale mám taky černý páskový Vagabondy, zkusím to, i když černá se mi k tomu zdá zase až  moc obyč.

Ty tvoje šaty vypadají moc fajn, líbí se mi v černé i té zelené. Na léto budou super.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 23:22

Camp_L ja myslela zluty na podpatku k tem cernym, ale pokud by se netloukly se zelenejma tak urcite, cely bych to smerovala pak na color blocking trochu. Ty cerny saty se mi libi moc, no COS je trajektem pac kanadska stranka nema online shopping, tak jsem usetrena. A souhlasim, ze lepsi jiny boty nez cerny. I nejaky rezavy nebo fuchsiovy my se mi libily. 

Zeleny saty se mi libily na vesaku, na me ne. Jo a hm ma nejaky novy kabinky, super vlasy a plet jsem najednou mela (po vecirku, takze vizualni klam zcela jiste)