Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:19

Daridari máš to krásný

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:28

whiskas hele, tak to si radši přestaň kupovat boty. Co když si zlomis nohu, to bys je pak stejně nemohla nosit..

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:28

Daridari 

No vidíš, a hned je to lepší

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:34
Reakce na whiskas:

Daridari Já si vždycky říkám, co když to střihne blbě a vlasy nebudou učesatelné :-D.

​Hele já bych řekla, že ani tobě by podobný zkrácení neublížilo. Pokud do toho chceš jít... tak bych se toho nebála. Vlasy se ti trochu vlněj taky, zkrácením se ti asi zvlněj ještě trochu víc jak se jim odlehčí... a jakýpak neučesatelný. Přece nemusíš mít hladkou helmu na hlavě, vlásek vedle vlásku... lehce ležérně to chce nechat

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:38

whiskas Tak to by ti to musela strihnout na ježka, aby to nešlo upravit. Já bych ti udělala ten longbob nebo takové to tupé delší mikádo nebo jak se tomu říká. Já to nosím hrozně ráda, přijde mi to super jednoduchý na úpravu a prostě sik. Teď to nenosim, váhám, zda to zase strihnout nebo dát z pohodlnosti přednost dlouhému culíku:-D. Prostě tupý konce a nad ramena. A proč se toho bát, jsou to jen vlasy, a podívej na Daridari kdyžtak se to dvakrát opraví;-).

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:39

barbucha Jj ležérnost, přesně;-) 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:41

Daridari paaani naozaj je to lepsie. A to som myslela uz pri prvom ze mas super uces. Toto je elegantne a sik

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:42

Já mám teď vostry Kellyfamily, a vzadu hustý a těžký jak deku. Pokud budou někdy vhodný podmínky tak to sem vyblejsknu, naposledy jsem byla v září a vůbec nevím co s tím. Já teda nikam nechodím, ale kdybych šla, tak podle mě nemám ani šanci to nějak příčetné upravit a stejně to stáhnu do ohonu

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:45

Daridari ted to ma ten spravnej smrnc

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:51

whiskas Je dobré mať predstavu, prípadne nejaké foto, aby kaderníčka vedela, čo chceš. A hlavne, vlasy nie sú zuby, dorastúja som si to celý mesiac opakovala

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:51

Catherinne Ďakujem, od odborníčky potešilo

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:52

barbucha Díkspoločnými silami sme prišli na to, čo ten účes potrebuje

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:53

Janulik03 a tina ďakujem Vám

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. května 2021 19:55

Karja u mňa je tiež problém, že občas si pripadám akoby som mala deku na hlave. Mne na to pomôže, či už pri dlhom alebo krátkom účese jedine prestrihanie a také odľahčenie vlasov. 

Len to prestrihanie a spostupnenie, aby nevyzeralo nemoderne ako z 80 tych rokov, vyžaduje  šikovnú kaderníčku.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. května 2021 20:01

Daridari Já mám kadeřnici šikovnou, ona ví a ona mi to prostrihava i při zadání že to chci do rovna. Ale tohle je prostě přerostlé mikádo, prostě přerostlej střih no;-/

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 12. května 2021 20:29
Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 12. května 2021 20:33

barbucha No právě. Když se do blbě ostříhá, tak z toho vznikne podivná helma - vím o čem mluvím. Ale pravda je, že to jde případně opravit.

Karja Já jedu v podstatě pořád v tom samém střihu. Jen to mám delší/kratší, více/méně povedené.

Ale jo, půjdu do toho. Jsou to JEN vlasy.

Daridari Je to tak a o zubech mi raději nemluv .

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2021 20:37

Karja já byla dneska, po roce! Chtěla jsem zkrátit aspoň o deset centimetrů:) Teď to mám lehce pod ramena, střih "do rovna", ty konce jsou tak nějak sestříhaný a prostříhaný. Konečně to vypadá jako účes, do culíku to půjde v pohodě, jsem spokojená. Akorát to nikdy neupravím tak, jak ona, pečlivě mi vlasy žehlila.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 12. května 2021 20:57

Evaeva Jej a nedáš foto?

Mne to tiež ide do copu, hoci teda je len taký maličký ale to bola jedna z mojich podmienok, nech je to skrátené tak, aby sa copík dal urobiť. V lete to nosím dosť často. 

U mňa nie je pravidlo, že mi to kaderníčka upraví lepšie ako ja doma, ale ak sa snaží a vyhrá sa doslova s každou vlnkou, tak je to super. Táto kaderníčka  má sama kučeravé vlasy a tak má cit pre ich úpravu. No od iných som často išla rovno opláchnuť a vysušiť po svojom. Môj muž to nikdy nechápal, prečo som tri hodiny bola u kaderníčky a potom idem rovno pod vodu

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. května 2021 21:12

Evaeva Aha, no já mám vlasy rovné úplně. Mně fakt stačí málo, aby to vypadalo hezky, stačí profouonout v predklonu. Ale já jsem nějaká zpohodlněla, že chodím spat s mokrými vlasy, pak to dám do culíku a sluš.