Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Tak Betty
Avatar
4990 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:11

Luna jo, to bych brala taky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46102 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:12

Luna a kdo to říkal? to je divný, za mě to jsou vlasy anděla (závidím a viděla jsem je naživo, takže vím že jsou fakt andělský). o těchhle jsem vždycky snila a jasně, pecka si je narovnává, o těch tvých nebo Laminých ne, protože o existenci něčeho tak dokonalýho jsem neměla desítky let vůbec ponětí, u nás v rodině se to nevyskytuje

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:15

viktorka_od splavu Ja nemam dokonaly vlasy, mne to ted docela vypadalo. Ale i tak si nestezuju, neco tam mam a neni to uplna hruza.

A dcera si tu carodejnici nakonec uziva, protoze princezna pry ma trapny pisnicky a carodejnice poradnou vypalovacku.

 

Offline pecka
Avatar
5981 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:29

viktorka_od splavu no,pecka si ich narovnáva,lebo to,čo mám ma hlave dnes (viď vedľajšie vlákno),mi pripadá ako neupravené, strapaté hniezdo. A moje vlasy posledný rok,dva štrajkujú-vlní sa mi krásne vrchná a zadná časť a vlasy vpredu okolo tváre sú od polovice takmer rovné. Cele to obdobie s tým bojujem,vlasy strihám, aby som sa "toho" zbavila.No stále to nie je ono.

Fúkať cez kefu je pre mňa nad nadľudský výkon.Takže "vlny" žehličkou to istia.I keď,ako som už písala, ich výdrž je vždy otázna. 

Offline pecka
Avatar
5981 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:31

Luna čarodejnica je dobrá, malá bude isto hviezdit v tejto úlohe :) princezné sú nuda

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46102 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:34

pecka mně se to líbí, já bych je neukázňovala

Offline Garfie
Avatar
23985 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 05:11

Luna Já hrála taky ve školním představení čarodějnici a byla to moje nejlepší role ever!!! Dá se říct, že životní!!!  Fakt, tam se vyřádí....

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 17:18

Když jste tu řešily ty vlny...

Nevíte, jak udělat jen jednu vlnu z každé poloviny vlasů? Nemůžu najít obrázek, ale snad je to pochopitelné.Ale nějak to jit musí, viděla jsem to kdysi na známé, ktera má vlasů fakt hodně a ještě takové rovné a pevné...

Offline Catherinne
Avatar
9845 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:07

Lav já to teda nechápu

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:19

Catherinne No prostě že rozdělím delši vlasy na poloviny, dám je dopředu před ramena a nějak natočím (nakulmuju?) celou tu polovinu zaráz, takže z toho vznikne jedna velká lokna na každé straně. Hm, zní to fakt divně a kýčovitě, v reálu to bylo hezké a nekýčovité. A jde mi o to, čím se dá natočit takové větší množství vlasů zaráz (i když v mém.případě to teda zas tak velké množství není). Vlastním žehličku, takovou tu kulmu s fakt velkým průměrem a pak kónickou kulmu.

Offline Catherinne
Avatar
9845 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:22

Lav ono to není natočené naráz, jen tam musí být dodržen sklon a pak se to kartáčem rozčeše a upraví do velké vlny. 

Offline Catherinne
Avatar
9845 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:25

Lav myslíš tohle? 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:32

Catherinne Jako neni to uplne presne ono, ale jo, blizi se to tomu. OK, to je podstatna informace, ze se to teda nedela dohromady... A ktery z tech mych vyse zminovanych nastroju by se na to hodil? Promin, ze otravuju s tolika dotazy. 

Offline Catherinne
Avatar
9845 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 23:18

Lav tipla bych tu kulmu. Ještě před chvílí jsem seděla v autě, takže pohoda, teď už třídním hromádky do pračky

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 23:37

Díky! A ach jo, ať ti neni po dovolené moc smutno.

Offline Catherinne
Avatar
9845 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 01:07

Lav to ani ne, myslím, že jsme si užili všeho, co jen šlo. Mě čekají zajímavá školení, těším se do práce, na závody...jen to teplo mi bude chybět. Asi si budu muset koupit něco teplého  

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 11:53

K debatě rovný/vlnitý mám jeden tip - mně se vlnité vlasy totálně narovnaly po porodu. Ale je to teda nákladnější řešení než kdejakej fén

Offline Sweet Potato
Avatar
34852 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 11:57

Ava Kamarádce taky. Po druhém se vrátily do původního stavu.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 14:31

Ava Sweet Potato Stejně je to zvláštní, jak se ty vlasy s věkem i v závislosti na různých životních etapách mění. Já třeba měla v dětství jen mírně zvlněné vlasy, dokonce i ofinu jsem mohla mít. Na fotce mi jsou asi čtyři. A jaké mám vlasy teď, víte. Hlavně tehdy mi je máma samozřejmě rozčesávala a já vidím krásné hladké vlasy, kdybych si je rozčesala teď, mám na hlavě chemlon.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 15:45

Emerald U mňa bol úplne opačný proces.....v detstve totálne brčky, aj v mladosti a teraz čím ďalej tým už len väčšie vlny....ale moje vlasy dostávajú celkom zabrať melírom a rôznymi prelivmi, takže to prikladám práve tomu