Vtipy

20. zaří 2014 15:04
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2024 14:31
Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 11. dubna 2024 18:42

Sweet Potato ach jo. Dřív jsem na letišti koukala jakej máme gate,jaký je zpoždění a co má kdo na sobě a teď budu koukat,kdo má jakém povlak na polštář 

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 11. dubna 2024 18:53

stes já taky, zatím jsem to nikdy nikde neviděla!

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 11. dubna 2024 19:05

Kokoska my se teď vrátili z Barc. Škoda že jsem to nevěděla dřív,mohla jsem mít první ulovky

Offline Garfie
Avatar
23976 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 08:21

Jako je to úplně úchylný, ale vlastně mi to nijak nevadí, tak tím polštářem nijak neomezují ostatní cestující, jako že by třeba zabírali zavazadlový prostor a tak....jen by mě zajímalo, to s tím polštářem v ruce pak cestují dál? Třeba veřejnou dopravou v místě určení?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. dubna 2024 09:28

Garfie já myslím, že jde o takový ten polštářek kolem krku a to mi teda nevadí vůbec, má v tom mít kuličky nebo svetr....

Offline Kan
Avatar
7022 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 09:32

GarfieNa letišti má dost lidí „podkovu" volně loženou na kufru, nikdy by mě teda nenapadlo, že je to něco divného.

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 09:37

Evaeva Nejde. Jde o klasický polštářek pod hlavu. Do té podkovy se toho moc nevejde.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. dubna 2024 09:39

Sweet Potato ale asi malý, ne? Ale stejně, pokud je povoleno ho mít, tak mi přijde účelnější ho naplnit tím svetrem. To je stejné, jako když jsme cpali ponožky do lyžáků, aby se ušetřilo místo.

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 09:49

Ty podkovy pod hlavu nejsou nafukovaci? Tam by se neco cpalo dost tezko.

Offline Garfie
Avatar
23976 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 11:01

Kokoska Ty co se prodávají přímo do letadla jsou nafukovací, ale jinak si to můžeš koupit jako normální polštář. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8832 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 12:16

Sweet Potato ja som to na ig videla s tou podkovou a presne mi to prislo ako blbost, vsak sa tam nic nevojde.

Inak pobavilo ma toto, presne u mna vcera a dnes :)

Offline Tabea
Avatar
4699 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 12:19

Ta podkova je tak na dvoje trencle, ne?

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 12:45

Tabea hlavne kdyz si predstavim prestup na letisti treba v Parizi CHDG nebo to novy v Istanbulu, delaji se mi mzitky pred ocima pri predstave, jak ty kilometry vlacim po letisti nacpanej polstar.

Offline jerry
Avatar
9030 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 13:11

Kokoska 

K polštáři si vždycky přiděláš kšandy a poneseš na zádech jako ruksak. Ve vhodnou chvíli odepneš kšandy, strčíš je do polštáře a poneseš si zase polštář.

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 15:06

jerry hele, když už dám ty prachy za dovolenou, tak poplatek za kufr unesu taky. Ale chápu, že někdo s letenkou za 600 a levným ubytováním nechce dát navíc "zbytečně" třeba 900-1500. Ale to "vochcávání" je mi silně nesympatický.

Po polštáři s kšandama se teda na letištích budu pečlivě rozhlížet

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 15:34

Kokoska Mně na kufrech nejvíc vadilo to odbavování, ten čas, musíš příjít dřív (no možná už to neplatí) pak čekáš na kufr, může se ti ztratit..... Kde jsem mohla, tak jsem se tomu vyhnula. Do týdne jsem se sbalila vždycky do příručního, polštářek netřeba. Ale myslím, že tihle lidi tomu věnují čas i tak, takže jim asi vadí spíš ty peníze.

Offline slniecko admin
Avatar
17601 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 00:37
Reakce na barbucha:

stes 

Já to asi na vlastní oči taky neviděla (ale kolem sebe moc nekoukám, tak nevim), nicméně v internetovejch diskusích to vidim každou chvilku, tyhlety vykuky. Prostě si vemou polštář jako pod hlavu do letadla, ale v něm místo výplně mají hadry - svetry, trika atd., na který by už museli/y mít kufr anžto do příruční (zadarmo) tašky se jim to už nevejde. Některejm to vyjde, některý s tim vyhoděj... jde vo to, že to vůbec někoho napadne. Ale jsou lidi, co se snažej vochcat všechno, no.

A čo robia, keď ich s tým vyhodia? Idú podať vankúš ako kufor?

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 10:30

Karja ja uz jsem se naucila jezdit s kabinovym kufrem, ale muz se do malyho nesbali, tak stejne pak na kufr cekame. A ten malej uz parkrat vzali dolu bezplatne, jsou asi radi, ze toho lidi netahaj tolik do letadla, kolikrat je problem to umistit.

Offline barbucha blogger
Avatar
30643 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 11:19
Reakce na slniecko:

A čo robia, keď ich s tým vyhodia? Idú podať vankúš ako kufor?

​To netuším, s tím se dosud nikdo nepochlubil Spíš bych si tipla, že - než by si připlatily (zatím o tom psaly jen tetiny, chlapa k tomu asi nedonutíš), nechaj to někde ležet