VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. května 2019 08:13

Strašná bréca ta Leichtová, ten volezlej kočár k ní pasuje

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 26. května 2019 08:31

Jiná Realita hlavne ma strasne tmavou barvu vlasu, to k ni vubec nejde. Jak to pak ulizne, tak je zkaza dokonana. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:46

Mutziputzi Ale ten chlap, kdyby trochu zhubnul by k ni naopak nepasoval!

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 26. května 2019 09:47

Hlavne ta jedna nausnice, to je ujety.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. května 2019 10:08

Karja K takovy slonici leda slon, to mas pravdu

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. května 2019 10:19

Ty předchozí fotky jsou děsný, maximálně nelichotivý, a jo, má poporodní kila navíc, nejspíš bude za pár týdnů vypadat jinak.

Tady, v těch samých šatech, jen lepší fotka. "Bréca" a "slonice" jako fakt ani ne.

Offline Gabbie
Avatar
3 příspěvků moje polička 26. května 2019 10:33

No Leichtová porodila někdy v létě 2018, nejsem si jistá, že bude za pár týdnů vypadat jinak.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. května 2019 10:44

Gabbie 

ahá, tak podrobně to nesleduju, podle vzezření a kočárku mi přišlo, že fotka je z doby krátce po porodu (a ve skutečnosti je to asi 8 měsíců). Tak třeba bude vypadat jinak později. Nebo nebude. Každopádně mi přijde jako hezká ženská.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. května 2019 10:44

tak kdo ji někdy viděl v comebacku, kde nebyla při těle a nevypadala jak šmudla, tak potenciál nepochybně zachytil.

má pěkný obličej, kočičí oči...potřebovala by radikálněji zkrátit vlasy, nebo se hodně věnovat stlyingu, protože je má podle mě dost jemné a hodně plihnoucí nahoře u hlavy. někdy někde jsem ji viděla namalovanou, bez kytek, učesanou a o pár kil lehčí a opravdu to byla kočka.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:02

Jiná Realita 

jo, potenciál je evidentní, krásný tvar očí, plné rty... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:04

domenica to má i Halina Pawlowská

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:05

domenica Tak ona není ošklivá, to vůbec, základ má dobrej, jenom prostě už to není krásná mladá sedmnáctka, co si může vzít na sebe cokoli, a i když bude vyhastrošená, pořád bude převažovat mladá a krásná;)

Ty kila navíc se jí můžou držet i kvůli kojení, mě ta nateklost a oplácanost začíná opouštět až teď, kdy kojit přestávám, a to už jsem rok po porodu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:27

domenica 

Já netušila, kdo to je... určitě to neni žádná vobluda, ale: má blbý vlasy - barva zjevně podomácku, a eště se jí buď mastěj nebo si to něčím pajcuje. Ty z ní dělaj tu šmudlu... Na těch prvních fotkách se moc nepoved ani makeup resp. tu rtěnku má nějak divně.

Kabátek ani šaty mi nevaděj (ani postava páč nikdo neni dokonalej kromě muciny teda ), ale jestli chce bejt očividně jakože free a indie nebo jak se tomu teď říká (nebo druhá Frida Kahlo?), tak by k tomu neměla nosit dámský silonky ale spíš nějaký neprůhledný bavlněný barevný punčocháče když už. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:31
Reakce na Mutziputzi:

domenica to má i Halina Pawlowská

​a jo, vidíš, v podstatě si jsou dost podobný.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:40

barbucha já už sem stará jak Metuzalém, neblázni, takovejdle freestyle si už nemůžu dovolit ani u babičky v pohraničí!

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. května 2019 11:43

Mutziputzi 

Věk je čistě relativní pojem brouku

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 26. května 2019 16:23

Řekla bych, že právě kombinace těch ulízlejch příliš tmavejch vlasů a na ni až moc brutální odstín rtěnky dokonává tu těžkopádnost, ktera začíná u oblečení (ten kabát a boty neee...)

Když si zkusím představit jen ty šaty a volný vlasy se světlejší rtěnkou, bez kytky a podivný náušnice, mohlo by to bejt o dost lepší. Přesně, jak padlo, škoda tý zjevný snahy, která se vymkla. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. května 2019 16:32

Já holt furt sleduju ty Švédy a už to jiný nebude 

Moje "favoritka" má sice hezký šaty (i když to neni můj šálek čaje) a teoreticky by to k nim byl i pěknej účes... ale prokristapána, dělala si snad tu vaši balayage podomácku (a potmě)?! 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 26. května 2019 17:24

barbucha Tohle je spis melirek no,mela prijet ke mne na bajlaz z DM.

Offline Skye
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2019 20:23

Karja Hele, myslím že jsem tuhle zahlédla fotku a jako ty tvoje vlasy super, nevím jestli jsi taky psala jak jsi toho dosáhla? Já tady nestíhám číst všechno, tak mě kdyžtak nasměřuj do správného vlákna, díky