Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:23

Zarinya O hadrech, mu máš říct:-D. To sambo ví, jak je to tady erudovaný, už párkrát mi říkal, ať se zeptám na pekle na to a to...ale většinou to byla nějaká blbost, tak jsem to zažila:-D

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:24

Karja no,vsak to vi,ze o hadrech,ale,ze se tu i vystavim,to tedy nevi.

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:25

Tak ja rikam natvrdo, ze "zenske na internetu rikaji/radi/doporucuji...". Muz se pak radsi nepta a urcite si mysli, ze lovim moudra na emiminu, protoze nic jineho nezna. Ale jako diky za ty dary tady, obzvlast ted, aspon mam nejaky vjemy

A hrozne rada bych nekdy sla s vami a 999 na nejakou vystavu, snad to jednou klapne. 

Offline Makara
Avatar
2226 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:29
Reakce na continuity:

.... já se bojím u sjezdu

​to mi povidej. Včera jsem sebou v prvnim prudším sjezdu majzla, takze dalši dva jsem zbaběle zula bežky a šla pěšky. V tu chcili jsem začala uvažovat o skialpech, ale pak jsem si vzpomněla na své dva pokusy jízdy mimo upravnenou sjedzdovku. To by taky nešlo. Tak nevím, kde budu hledat rovinky se sněhem.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:31

Makara no právě backcountry běžky by měli mít hrany a navíc jsou vyztužené, takže v těch sjezdech by měli lip držet. Jen nevím, jestli když si pořídím šířku do strojově stopy, ten efekt bude takový.

Navíc jsem zjistila, že děti mají širší běžky než já!

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:33

Makara jinak mě těší, že v tom nejsem sama. Já mám vždy ve stopě pocit, že jsem na tom nejhůř ze všech. Přitom do kopce nebo po rovince mě to výslovně baví. 

Offline Makara
Avatar
2226 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:40

continuity tak pak dej vědět, jestli ty backcountry vyzkoušíš. Mně včera došly Skin běžky. Tímto děkuji za konzultaci Ginger a Aranel. Jen nevim, zda je ještě stihnu tuto zimu vyzkoušet. Jaksi mi k nim chybí boty, které bych teda raději kupovala se zkoušením. Třeba v září bude otevřeno.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:42

continuity kdysi dávno jsem zlomila běžky při sjezdu dolů z Javořice. Rozjelo se to se mnou takovým fofrem, že jsem nestihla nic pořádnýho udělat (tehdy ještě dřevěné běžky, nějaké myslí VISU extra nebo co), pak přišla zatáčka, já to zapíchla rovně do závěje a už jsem letěla já. A páč běžky nevypínaly (teda ty tehdejší, nevím, jak je to dnes) tak jsem přišla o obě běžky zhruba tak necelý  před vázáním. Nic moc zážitek :) od té doby jsem už na běžky nestoupla, tu hrůzu toho šílenýho kotrmelce mám v sobě dodnes.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:46

Makara continuity ja se taky na běžkách prudšího sjezdu bojím, vzdyt jsou to uzoucky prkynka!! :) rozhodne preferuji rovinky či stoupání 

Kdysi jsem si na ledu nabila tak, ze to skončilo mobilizací kostrce ;) 

letos mám nové Skiny a jsem moc spokojena. Riskla jsem i boty přes e-shop a první mi sedly mi skvěle, mám radost.

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:53

Gatita To určitě klapne :-).

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:58

Torrah ja jsem se jednou slozila do boruvci na sjezdovych lyzich. Tam co jezdime na hory se objizdi cerna sjezdovka, na kterou se bojim, takovou lesni mirnejsi tocitou cestou a jak svitilo slunce, pul zatacky bylo na slunci a pul ve stinu, takze na pulce mekky pomalejsi snih. Jedna lyze  zabrzdila, stocilo me to a uz to bylo. Nastesti se lyze vyply, jinak jsem mohla mit zlomemy ne lyze, ale nohy.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:15

Kokoska ani nemluv, já jednou v Rakousku se vyhýbala takový tý školičce, jeden prťous se z toho hada utrh a vjel mi do cesty, těžký sníh, já to nezvládla, abych se mu vyhnula, tak jsem zazmatkovala, blbě odšlápla, rozjely se mi lyže od sebe, nevyply a mě porupaly vazy v kolenou. Hotovo dvacet.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:32

Kdyz já to na sjezdovkách fakt celkem umím.

Jenom na těch běžkách je to takový rozdíl, že to nezvládám. 

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:38

Torrah to jsou blby urazy. Ted jsem 2 zimy nelyzovala, mam obavy, jestli to nekdy jeste zvladnu.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:49

Kokoska  Před pár lety, na jiným fóru, kde jsme byli promíchaný mladý, starý, holky, kluci, taky jsme se pak začali scházet i osobně, my "starý" pořádali omladině i výlety, tábory. A taky mi z té doby zůstalo pár skutečných kamarádek, oslavilo se tam i pár svateb a i narození několika mimin.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:55

Kokoska 999 Ja do toho kvetinarstvi taky obcas chodim a na stridacku tam potkavam pani majitelku a jejiho syna, ktery ji tam vypomahal uz tak v 10 a ted je mu cca 25. Doufam, ze kramek vydrzi. Majitelka domu jim loni odpustila najem, takze to zatim zvladaji, ale obchod z pochopitelnych duvodu moc nejde. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:19

Kokoska ekvádorské růže opravdu vydrží. Koupil mi je muž, než kdysi odjel do Pákistánu. Nevydržely celou dobu, co byl pryč, ale téměř měsíc určitě. Tak bylo to asi z lásky. 

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:20

Emerald tak dneska to byl asi syn, prijemnej. No je to tam takovy zastrceny, ale melo to moc peknou atmosferu. A fakt se mi libilo, jak o tech kytkach povidal, bylo by skoda, kdyby museli skoncit.

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:21

continuity urcite se tam jeste zastavim, byly krasny.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:25
Reakce na Karja:

Já to před sambem netajim, hodně místních i ,,zná,,. Ona jeho kolegyne tu (snad peklo či arome) taky kdysi dost blogovala, takže tak nějak věděl, že nejsem žádnej sociopat, když jsem na síti:-D. I ty zajímavosti mu říkám, kupříkladu ví dost o Garfie stěhování:-D. A třeba z dětského vlákna mu vypravim. Horší je to s přáteli, to když chci říct něco z virtuálního světa, tak to různé překládám do davnych kolegyň a nebo sambovych kamarádek....

​To mám dost podobně, hlavně proto, že my se přes ty parfémy známe víc. Máme srazy a tím pádem se ze spousty virtuálních přátelství za ty roky, staly i osobní. Občas až tak, že se vídáme i doma, na akcích nebo i na dovolené.