Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Online Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 21. února 2021 20:15

bram doprčic já na to zapomněla! a teď tady řadí děti... Hezky si to užij!  

Offline Garfie
Avatar
23823 příspěvků moje polička 21. února 2021 20:28

Lamicka Dobre, tak ja je radeji cist nebudu, to by asi dopadlo stejne. :-)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. února 2021 20:33

Lamicka děkuju, je to moc hezký a taky trochu smutný zároveň 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:17

clothilde Ten jsem ještě nečetla, tak se podívám. Její knížky mi přišly takové čtivé a nenáročné, což se teď hodí. 

Já jsem zase stáhla audioknihu od Klevisové, Drak spí. To se mi na procházkách dobře poslouchá a mám to dva v jednom.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45984 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:00
Reakce na Lamicka:

​Mně hrozně mrzí, že jsem je vyhodila. Právě potom, co jsem je četla po delší době... 

​udělala jsem to samé a zatím teda nelituju (neměla jsem teda přímo deníky, ale takové kýčovité sešitky s ukrutně trapnýma básničkama

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:17

viktorka_od splavu Ty jo, tak to měly ségry a já si to i dnes ráda prohlídnu:-D. Byly tam různý vychytávky, obalky, nálepky, dávalo se to jako památník a každá kamarádka jim tam jednu stránku vyrobila.  Ale já všechny tyhle věci mám. Jen dopis ,,Karjo, skočil bych pro tebe i do moře,, od desetiletého spolužáka, co byl v té době na kurzu plavání zařazen mezi neplavce, jsem v tom náhlém dětskem rozrušeni kdysi roztrhala. Jinak to všechno mám, tyhle pubertální výstřednosti. A můj táta měl takovej časopis s nalepenejma nahotinama, babička to měla schované a my si to taky se segrama prohlížely;-).  

Online viktorka_od splavu
Avatar
45984 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:21

Karja ježiš přesně proto jsem ráda, že jsem to zlikvidovala - při představě, že by to našlo nějaký děcko, by se potrhali smíchy

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:25

A mně udělalo radost, že moje segra potkala svou dávnou kamarádku z mládí a zároveň mou bývalou kolegyni. A že se furt ptala jen na mě, žádná bývalá parta nebo tak. Tak mám radost, jsem byla tehdá ještě takové piskle, seděla jsem s ní chvilinku v kanclu, jen něco přes půl roku, ale stopu jsem zanechala:-D. Joo, ta holka byla můj vzor, ta toho v práci stihla!

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:27

viktorka_od splavu Aha, no já nevím, mně to přišlo takový milý, prostě že byl táta taky jen kluk, a vždycky jsem si říkaly, kdy si to tak lepil, jestli na vojně nebo dřív.....Jestli spíš není divný, že babička to měla schované. Bylo to normálně v kuchyni v kredenci, žádné zasantroceni. Po máme nic nemáme, ta vše likviduje, i svoje fotky.

Online Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:33

viktorka_od splavu no, basnicky a vystrihovacky citatu (i to tam bylo) by mi asi byly fuk, ale ja tam resila jedno velke trapeni s pritelem, to jsem nechtela, aby nekdo cetl a navic jsem si tim ctenim rozrejpala uzdravene rany. Ale byly tami hezke vzpominky, ktere postupne mizi, to me trochu mrzi. 

Online dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:34
Reakce na Karja:

viktorka_od splavu Ty jo, tak to měly ségry a já si to i dnes ráda prohlídnu:-D. Byly tam různý vychytávky, obalky, nálepky, dávalo se to jako památník a každá kamarádka jim tam jednu stránku vyrobila.  Ale já všechny tyhle věci mám. Jen dopis ,,Karjo, skočil bych pro tebe i do moře,, od desetiletého spolužáka, co byl v té době na kurzu plavání zařazen mezi neplavce, jsem v tom náhlém dětskem rozrušeni kdysi roztrhala. Jinak to všechno mám, tyhle pubertální výstřednosti. A můj táta měl takovej časopis s nalepenejma nahotinama, babička to měla schované a my si to taky se segrama prohlížely;-).  

​Ježíš, to mi připomnělo, jak jsem jako primánka složila milostnou báseň klukovi z kvarty. Začínalo to "Ty můj milý Alexeji, mám tě ráda jak sardinky v oleji", pak si pamatuji akorát střední část "[...] bude tam tma jako v pytli, svléknu si svou lněnou kytli. Připrav na to rodiče, natáhnem tam vodiče, elektrické, šokující." Bůhvíproč mi tento vztah nevyšel. 

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:37

dzizisketa Víš na primanku mi to přijde dost vyspělé!!!:-D Taky bych se zalekla:D

Online dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 21. února 2021 23:06

Karja

RRaději po prázdninách přestoupil na policejní školu

Online Karja
Avatar
35727 příspěvků moje polička 21. února 2021 23:07

dzizisketa Tak možná ty části, co si nepamatuješ byly ještě víc přímé:-D

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 21. února 2021 23:28
Reakce na bram:

Lamicka děkuju, je to moc hezký a taky trochu smutný zároveň 

​Jo, bylo to krásný, ale chvilku jsem si musela utírat slzy. Hořkosladký. Už aby se dalo jít na koncert, do divadla, na výstavu... Krucifagot, jak mně to chybí

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. února 2021 00:10

dzizisketa sardinky v oleji! Taky mám někde schované svoje básničky, od střední jsem je nečetla, takže žiju v představě, že nebyly úplně blbé. (Určitě byly, ale nevyhodím je)

Online viktorka_od splavu
Avatar
45984 příspěvků moje polička 22. února 2021 06:10

dzizisketa  super!

ja se obavam ze moje srdceryvne rymovacky nebyly takhle vtipne, maximalne tak trapne, fakt jsem rada ze jsem to zlikvidovala:-)

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 22. února 2021 06:29

viktorka_od splavu ja mam dve plne velke obalky dopisu co jsme si psavali na konci tabora, a pak se posledni noc delala svickovana, po lese rozmistene cajovky za tmy a u toho jsme si je cetli... A na tabory jsem jezdila od 7 tridy do 4 na gymplu porad se stejnyma lidma, taky je to zajimave pocteni:D

Online Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 22. února 2021 07:08
Reakce na EDITH4B:

​Jo, bylo to krásný, ale chvilku jsem si musela utírat slzy. Hořkosladký. Už aby se dalo jít na koncert, do divadla, na výstavu... Krucifagot, jak mně to chybí

​tohle se mi stalo v sobotu u koncertu Cesje studentske filharmonie v Rudolfinu. Kdyz ukazali to prazdne hlediste, kam umistili obrazky divaku namalovanych detmi. Spustili se mi slzy. Citim to uplne stejne. Strasne mi kultura chybi. 

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 22. února 2021 07:30

dzizisketa  To má potenciál! "Rodiče - vodiče" ,kam se hrabe Dědeček i s Burianem včetně ondatry!