Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. října 2017 10:53

To tu chybelo. 

Offline dzizisketa
Avatar
7454 příspěvků moje polička 13. října 2017 11:22
Reakce na rasaNori:

Nevim, myslím, že spíš ne.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. října 2017 12:23
Reakce na rasaNori:

To zvladnete namalovat i sama :D

Amun
Avatar
13. října 2017 12:38
Reakce na dzizisketa:

nemuzu si pomoct, vidim dve svisle cary s bobulkou na konci 

coz mi pripomnelo, kdyz jsem v ramci studia nahodne sla na kurz k socharce, milovnici moderniho umeni. Vetsina studentu tvorila klasicky, ji se vubec nic nelibilo, vsem dila borila s tim, ze je to hruza a nema to co delat s umenim :D nakonec uplne nadsene zvolala, ze nekdo konecne vytvoril to, co ocekavala a zeptala se, kdo tu krasu stvoril. Jedna studentka s usklebkem prohlasila, ze to je zbytek hliny z kyble, odkud si vsichni brali material. Tu zenskou to ani na vterinu nerozhodilo, hlinu vzala, dala nejblizsi studentce a rekla ji, at vymysli nazev jako treba "strach" nebo "vztek", ze objekt vystavi 

Offline dzizisketa
Avatar
7454 příspěvků moje polička 13. října 2017 12:48
Reakce na Amun:

Jsou to prý příbuzní

Amun
Avatar
13. října 2017 12:50
Reakce na dzizisketa:

Mne to strasne pripomina pavoucky z Miniscules :D akorat tam si nekdo dal praci. Muj salek caje to neni, a jedovate mi to pripomina scenku z muzea, kde navstevnik zapomnel na chodbe bryle, a navstevnici si to nadsene fotili s tim, ze jde o genialni exponat :D

Offline rasaNori
Avatar
7733 příspěvků moje polička 13. října 2017 12:54
Reakce na Amun:

Neumime ocenit soucasne umeni :D 

Amun
Avatar
13. října 2017 13:03
Reakce na rasaNori:

ono se i v normalnim muzeu da zazit spousta legrace  jsem po veceri sla s kamaradkou do narodni galerie, nahodne jsme sly kolem. Vybehla jsem do tudorovske sekce, byla to nadhera, jeden obraz krasnejsi nez druhy. Kamaradka porad fotila.. tak ji rikam, ze je snad prvni clovek, co sdili muj obdiv k obrazum. Odpoved: jj, nemuzu se dockat, az doma udelam meme! 

Offline dzizisketa
Avatar
7454 příspěvků moje polička 13. října 2017 13:19
Reakce na Amun:

Máša
Avatar
13. října 2017 13:54
Reakce na Zina:

4 pohovory ve dvou dnech zní o dost líp než "konečně po půl roce na pohovor", držím palce a těším se, že se dozvíme, jak to dopadlo!

paktofonika Posouváš pracovní dobu kvůli roztomilému přírůstku? :-)

Tak to jsem já, po půl roce pohovor, kdybych to tušila napsala bych si prax delší.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. října 2017 14:51
Reakce na Zina:

4 pohovory ve dvou dnech zní o dost líp než "konečně po půl roce na pohovor", držím palce a těším se, že se dozvíme, jak to dopadlo!

paktofonika Posouváš pracovní dobu kvůli roztomilému přírůstku? :-)

Áno kvôli prírastku, dúfam že to ocení :D Ale má to aj svoje nevýhody, napríklad dnes musím sedieť v práci do 18.

Amun
Avatar
13. října 2017 14:57
Reakce na dzizisketa:

kdyz jsme u toho, co ted vsichni maji s touhle fotkou? Videla jsem ji uz v nespocetne podobach, na fb, v novinach, je to uplne vsude... porad tihle tri lidi, jen pokazde s jinym vtipkem/hlavou

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 13. října 2017 15:32
Reakce na dzizisketa:

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 14. října 2017 19:21

Dnes mi udělala radost procházka z Bělče do Zadní Třebaně - teplo, slunce, podzimní barvy, výhledy. :-) A v Třebani zrovna měli posvícení s vážně skvělou kapelou - saxofon, tuba, trubka, pozoun a buben. Temperamentní latinsko-balkánské rytmy. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 14. října 2017 19:30
Reakce na rasaNori:

No, nevím, jestli je nutný ho tu obhajovat, ale vážně je to povedená výstava, mně se to moc líbilo, je to..osvěžující? Ne že bych si úplně všechno dala do bytu, ale něco klidně jo a ta expozice tak jak je, stojí za vidění..

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 14. října 2017 20:17
Reakce na Ounz:

No, nevím, jestli je nutný ho tu obhajovat, ale vážně je to povedená výstava, mně se to moc líbilo, je to..osvěžující? Ne že bych si úplně všechno dala do bytu, ale něco klidně jo a ta expozice tak jak je, stojí za vidění..

Souhlasim.rozhodne me to bavilo.i moji matku,a ta je jinak vazne konzervativni;)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 14. října 2017 20:31
Reakce na Gatita:

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 14. října 2017 20:38
Reakce na Amun:

to je právě to, čemu se říká  meme

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 14. října 2017 21:05
Reakce na Ounz:

A kdyz uz jsme u toho,nebyly by tipy na dalsi vystavy? (Za Kinteru vdecim Parfumanii!)V Praze. Naposledy se mi libil jeste Gerhard Richter a mela bych chut jeste na neco. Vim,ze je tu ted ai wei wei,ale na to zrovna nemam naladu. Jinak vyhranena nejsem,zkonzumuji skoro vsechno. I blba vystava je totiz vdecny namet k diskuzi

Amun
Avatar
14. října 2017 21:14
Reakce na SunEclipse:

nn mam na mysli tu konkretni fotku, nekdo znamy/z filmu? Je to uplne vsude, ale fakt vsude :D