Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 23. února 2022 22:51

Tak Betty Zkouška z angličtiny na nejvyšší úrovni.

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 23. února 2022 23:02

Sweet Potato to je tedy něco. Když se daří dětem je ta radost o to větší, že jsme i jako rodiče něco udělali dobře. 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 24. února 2022 10:21

Sweet Potato Takový výsledek z CPE bych neočekávala ani u sebe, a to se jazykem živím. Moc gratuluju!!! A forenzní vědy znějí hrozně hustě i podmořská biologie teda, ale to první ještě víc!

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 24. února 2022 10:41

Sweet Potato Taky gratuluju, je moc šikovná! A je super, že má takovej výběr, tak držím palce, ať vybere něco, kde se jí bude líbit a zároveň to bude hodně přínosný i po vzdělávací/odborný stránce!

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 24. února 2022 14:39

pecka gratulujem k bytu a Nitru stále závidím

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 24. února 2022 14:52

Sweet Potato wow, skvelý výsledok aj plán!

Offline pecka
Avatar
5970 příspěvků moje polička 24. února 2022 16:18

Sweet Potato blahoželám 

Offline pecka
Avatar
5970 příspěvků moje polička 24. února 2022 16:20

letfenixa ďakujem no chýba mi Mariánske námestie a Bulvár.V Nitre niet toľko možností posedieť v lete na terase s priateľmi ako v Za.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 24. února 2022 19:26

Kan Nesnáším ty trpaslíky bez očí. Mě to strašně deptá a nechápu tu oblibu

Ale jinak hezké dekorace.

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 24. února 2022 19:34

Miru Díky, bylo na co koukat.

Ignis Já taky ne a anděly bez tváře, jenže náš zákazník, náš pán.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 24. února 2022 19:53

Kan To chápu.

Postavy bez tváře taky nemám ráda, asi je to do přiznání, ale jak tuhle v té galerii namaloval ten strážný těm postavám na obraze oči, dost je tím podle mě vylepšil

Offline stes
Avatar
7334 příspěvků moje polička 25. února 2022 06:07

Ignis oko, do duše okno...něco na tom bude. Ja kdysi toho trpaslika dostala, příšernà věc,  vyndavala jsem ho pred dotycnou navštevou, sedel chudak jakoby za trest na chodbe...trpaslik teda... a jeste jsem mu nalepila oci. No, uz neni..udajne zauřadoval Hagi..pes

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. února 2022 08:32

pecka cha, posedenie na terase na Marianskom mozem u seba spocitat na prstoch jednej ruky

Niekedy mi strasne chyba, ze som nebyvala v Ziline ešte za bezdetna

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 25. února 2022 08:56

Ignis taky jsem si rikala. Treba to tomu hlidaci bylo neprijemne, kdyz tam byl s tema hlavama celou smenu.

Ja jsem si kdysi privezla z Recka takovou hlavicku, takova plocha "tvar", jen vystupek nosu to ma, kykladska kultura se tim vyznacovala. Muj syn na to chvili koukal a pak povida "ma takovy uprimny oci" :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 25. února 2022 10:34

Kokoska Tyhle kykládské hlavy miluju. Protože Kyklády!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 25. února 2022 11:50

Kokoska Sweet Potato jé, kykladská kultura! V Athénách je kdyžtak muzeum a Kyklady, ach...

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 25. února 2022 12:20

Z webu naší oblíbené kavárny. Jedna buchta byla jako honorář:)

(A není poslintaná nýbrž politá)

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 25. února 2022 13:30

Sweet Potato téda, moc gratuluju k sikovne dceri, to je pecka. Uplne jsem se zasnila nad temi moznostmi. Ja byla nejdal na Erasmu a i tak z toho dodnes ziju. No a netusila jsem, jak moc jsou tyhle jazykove zkousky provazane s moznosti studovat v zahranici - zkousku pro prijeti na konkretni obor (treba z chemie) ti ale asi neodpusti? No a moc se mi libi, co jsi napsala o tom, ze ji ted nechces prestat podporovat v necem, v cem jsi ji otvirala dvere odmalicka. Vidim to ted v rodine, pribuznou rodice smerovali od mladi, anglicky gympl, zkousky, no a pak se vylekali, kdyz ziskala dream job v zahranici a nasla si tam pritele. Ale nakonec se rodicu drzi vic nez ja, ktera je mam doslova za rohem, takze myslim, ze to bude dobre;) No uplne jsi me namotivovala a hned jdu detem hledat kurzy anglictiny, na zš, kam bude syn chodit, se uci az od treti tridy, tak to mi ted prijde nejak malo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 25. února 2022 13:39

Gatita Pro přijetí na spoustu zahraničních škol stačí dobrý výsledek (požadavky se liší škola od školy)z mezinárodní maturity (IB) , celkový i konkrétních předmětů. S certifikátem CPE IB z angličtiny mít nemusí. Ona tedy IB dělat bude, ale angličtinu vypustí, udělá si místo ní IB z češtiny (prý pro radost) a českou z angličtiny, tou si asi lámat hlavu nemusí. Ovšem platnost certifikátu je omezena na dva roky. Takže kdyby VŠ třeba o rok odložila, už by jí ho neuznali.