Selfie - kam až tohle zajde?

23. srpna 2014 14:32
Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 10:37
Reakce na moajli:

A co říkáte na davové polejvání kýblem vody? Sice je to na charitativní účely ale já tyhle davový akce tak šíleně nesnáším

Vzhledem k tomu, že požadovaná částka - za odmítnutí! - je 100 dolarů, je to ubohý. Očekávala bych spíš, že se (dosud zúčastnivší) "hvězdy" budou prezentovat naprosto suchý, leč s tučným šekem v ruce... takhle to vypadá, že je to samej šetřílek, kterej si pro korunu nechá vrtat koleno/polejvat se ledovou vodou. Trapárna.

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 12:44
Reakce na barbucha:

Holky, já to celý nějak nechápu. Dneska o tom mluvili v rádiu a pochopila jsem to tak, že si ty lidi mají kupovat led do tý vody od výrobce, který pak přispěje na tu charitu. Ale to je asi blbost, co?

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 12:56
Reakce na dynda:

Třeba se na tom časem ještě přiživil i někdo další (viz ten výrobce), možný je všecko.

Leč původní idea byla taková, jak jsem popsala výše - t.j. nech se polejt nebo vyval sto doláčů.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 14:41
Reakce na barbucha:

Počkat! To není dobrovolný?

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 15:01
Reakce na barbucha:

No,, ja som to pochopila tak, že niekto Ťa verejne nominuje a ty tie prachy dáš a k tomu sa poleješ, aby všetci vedeli.

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 15:25
Reakce na slniecko:

Kbelíková výzva, v původním znění známá jako Ice Bucket Challenge, je aktivita, při které si dotyčný na hlavu vylévá kbelík ledové vody se záměrem zvýšit povědomí o amyotrofické laterální skleróze (ALS) a podpořit její výzkum. 

Vyzvaný účastník se musí natočit, jak se polévá ledovou vodou, a následně musí k témuž činu vyzvat jednoho nebo více známých. Výzva by měla být splněna do 24 hodin, v opačném případě by se měl nominovaný „vykoupit“ v podobě 100$ daru organizaci ALS Asoociation.

Politím těla ledovou vodou zažije nominovaný krátký šok, který ochromí celé tělo, a tím na krátkou chvíli poskytne příležitost se z části vžít do lidí postižených chorobou ALS.

Ale hlavně jde taky o to "se zviditelnit". :)

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 15:50
Reakce na horse_66:

No, super, tak konečně vím tu spojitost - ochromení po polití ledovou vodou...

Jinak teda ráno jsem slyšela o tomhle: news.sky.com/story/1325821/tesco-to-donate-ice-bucket-challenge-profits

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 16:59
Reakce na Hoolinkah:

Počkat! To není dobrovolný?

Jakýpak dobrovolný - je to věc cti!  

O zviditelnění a velmi politicky korektním PR raději taktně pomlčíme... pročež výzvu ochotně přijímají téměř všichni... až na Obamu a taky (pod průhlednou záminkou) Pamelu Anderson, která se zřejmě obává, že by jí pukly pumlíče.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 17:11
Reakce na barbucha:

Amatéři. Měli se polejt klaunskejma nosama jako Bílá.

No, hlavně s tím nikdo neotravujte MĚ, protože já už si to nedobrovolně splnila včera, když jsem si pod ledovou sprchou myla vlasy.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 17:13
Reakce na horse_66:

No, tak to prvý krát vidím akciu, kde sa všetci zviditeľňujú tým, že na charitu neprispejú...

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 17:14
Reakce na Hoolinkah:

Splněno sice máš, ale tak nějak mám podezření, že tě u toho Funitel nenatočil... a kdo nevisí na internetu, jako by nebyl!

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 18:28
Reakce na slniecko:

Velká řada celebrit ale přispívá i přesto, že se ledovou vodou zlijí.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 18:34
Reakce na horse_66:

Jen aby. Zvlášť o  těch českejch mám určitý pochybnosti 

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 21:20
Reakce na barbucha:

Pokud vím, z českých celebrit se původní výzvy držely a odmítly se polít beach volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková (známé jako Kiki a Maki) a kajakář Vavřinec Hradílek...

http://sport.lidovky.cz/kiki-a-maki-se-odmitly-polit-ledovou-vodou-radeji-zaplati-pz3-/ostatni-sporty.aspx?c=A140823_201152_ln-sport-ostatni_makr 

 

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 21:37

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 08:50
Reakce na unseen:

To vypadá hrůzostrašně  V tomhle případě bych radila radši zaplatit...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 12:30
Reakce na barbucha:

Jj, příští kampaň bude na jeho léčbu...

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 20:48

...na selfie, i už jen ten výraz, a i na lidi, kteří to slovo používají(ve smyslu, že dělají jednu selfie za druhou), jsem

ALERGICKÁ.!

Trapáci, jak opice v zoo/v celosvětové vitríně.

Charita je krásná věc.

A ti, kteří ji provozují upřímně, s velkým srdcem, o  tom nepotřebují mluvit, nebo jen minimálně nebo tehdy, když to zmíní o tom kterém dárci někdo jiný.

Tyhle "happy" veřejné akce, obvzláště našich "hvězdiček" - taky mi to připadá trapné...

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 14:18

Selfie lezou na nervy i anglický královně, která (ač se vyjadřuje k máločemu) považuje za nevychovanost, když se jí lidi při pozdravu nedívaj do očí, ale místo toho civěj na svůj display. 

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 10:55

Nenašla jsem vlákno, kam by se to hodilo (možná tak Těžkej kalibr). Jsou to záznamy z videokamer v autech, z Ruska. Je mi z toho úplně špatně... neuvěřitelný... Tam jsou snad všichni imrvére nacamraný...

https://www.youtube.com/embed/5RAaW_1FzYg?autoplay=1&modestbranding=1&rel=0