Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. března 2021 13:56

Panenka Lonestar je výborný nejen na chlapech

Pro ženu, proč ne. Ale chce to odvahu nebo styl. Anebo obojí. Gratuluji!

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:03
Reakce na ModestMourek:

svěženkář Skvělé nákupy. Co jsi ještě vybral? Grandenia mi přišla z poslední kolekce nejzajímavější.

​Od ALD vzorky Agar Noir a Antiquity.

Ještě jsem dnes ráno koupil Naomi Goodsir Oris Cendré. Jednou odstřínutý flakon a víc než 1/3 ceny dolů. Tento týden mi dorazili Timothy Han The Decay of the Angel a Heart of Darkness.

Pak mi příští týden přijde Aaron Terence Hughes Boss Bastard a Blood Oranges. Vintage Fahrenheit a Fahrenheit Absolute.

Tento týden mi dorazili vzorky: Erika Gualterri, Francesca Bianchi, Prin Lomros, Beaufort...



Jinak se chystám ještě na ALD Agar Noir. A mám nabídku na vintage Guerlain z 20. let minulého století. První parfum extrait a v limitovaném flakonu od francouzských sklářů. Zatím mám vzorek. 

A nebyla tu onehdy diskuse o Djedi?
barbucha jerry wendulka Korsičanka 

Jeden sběratel mi nabízí glakon z 30. let... takže, pokud by byl zájem, poptám vzorek a zajistím flakon. 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:19
Reakce na Korsičanka:

ModestMourek Fakt? Tak asi je opravdu pro pány Já bych ihned brala Ruskou Kůži - i když jen na oblečení

​O Cuir de Russie také uvažuji, dostanu nový flakon za standardní cenu (185-200£). 

Jen by se případně hůř prodávala...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:22

svěženkář Asi beze mne, tu pamatují asi jen pamětnice, tu já už vůbec neznám 

A o Prinovi postupně piš recenze, jen prosím o nějaké realistické shrnutí v závěru

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:25

svěženkář U Areeje na webu stojí 190 dolarů, se zasláním do UK 209,- K nám to asi bude těch 45,-Otázka je o clu - musel by to poslat za udanou nízkou cenu a to asi neudělá Kdybys ji tam koupil, podílím se aspoň 10 - 15 ml. Za libry je teda dražší. Ale kdyby byla bez cla...

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:27

Korsičanka Dnes jsem psal na Parfumo statement k Natsumeku. Myslím, že u nich stačí jen shrnutí ;-).

Jsou extrémně zajímavé, na dlouhý příběh jsem to ještě u žádné neviděl. U Decay je před závěrem shrnutí průběhu vůně. Ale neslibuji, že se polepším. 
Dnes jsem zkoušel Natsumeku a místo citrusové plnokrevnice mne čekala kafrová mast. 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:28

Korsičanka U Areeje je ale vyprodaná, ne?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:30

svěženkář Nevypadá, já si ji normič dala do košíku a naskočila mi cena

Víš co, pro ostatní klidně piš příběhy, mě někdy taky baví, ale vnímání je dost subjektivní. Takže pro jistotu ta realita

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:50

svěženkář Cuir de Russie a Grandenia jsou jediné dva parfémy, které nejsou vyprodané. Nedávno vyšel Chinese Oud, ale ten se vyprodal za několik dnů.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:56

Korsičanka ModestMourek Tak to je super, díky! Raději koupím přímo u Areeje!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:57

svěženkář Tak dej pak prosím vědět, jak to proběhlo.

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 13. března 2021 16:21

svěženkář Korsičanka ALD jsou už asi rok posílané i z Holandska, takže bez cla

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. března 2021 16:29

prďola Jako trvale? Tak to by bylo fajn! Mně tam naskočilo i k Czech Republik jen těch 19 $ právě.

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 13. března 2021 16:39

Korsičanka Poštovné jsem platila vždy stejné, ale zásilky přišly z adresy v NL

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 13. března 2021 17:21

svěženkář Tak to nevím,  co z toho platí o mně... Já se prostě jen voním tím, co se mi líbí. A vím, že Lonestar Memories pro mě nebude každodenní záležitost, proto by mi byl plný flakon moc. Takže jsem za 20ml vděčná. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 13. března 2021 20:57
Reakce na andry:

Korsičanka nahodou Narcisse Noir nebo Bellodgia dobry, ale nevim, jak nejnovejsi formulace.

​Celkově to není špatný, více méně. Caron je jedna z mála těch tradičních značek, u kterých mě velká část tvorby pořád ještě těší a občas mě dokáže mile překvapit.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 14. března 2021 09:26

svěženkář 

Jo, kdysi jsem na Djedi napsala chvalozpěv ta mě fakt doslova uchvátila... Jsem zvědavá, v jakým stavu bude ten tvůj flakon!

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 14. března 2021 11:42
Reakce na barbucha:

svěženkář 

Jo, kdysi jsem na Djedi napsala chvalozpěv ta mě fakt doslova uchvátila... Jsem zvědavá, v jakým stavu bude ten tvůj flakon!

​Zatím mám jen nabídku, tedy další krok: vzorek a fotky flakonu... Pak se teprve uvidí. Nechtěla by ses ujmout role experta testovače a vypracovat "posudek"?

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 14. března 2021 11:54

svěženkář 

To snad radši ne... neumím to moc objektivně, tak abych neuvedla někoho v omyl

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 14. března 2021 12:51

To nebylo míněno vážně. 

Humorně formulovaná nabídka, zda budeš chtít vzorek vyzkoušet. 

Předpokládal jsem, že ano.