Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:32

Korsičanka  tu bohužel neznám, už jsem tady o te nové hodila krátkou řeč s euridike a zdá se, že původní byla víc soliflor. Tahle by měla být víc fasetovaná, s čímž můžu z toho letmého seznámení jen souhlasit. Je to edt, na svetru z otřené ruky jsem jí ale zřetelně cítila i druhý den. Takže těšing.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:42

marieu Drží fest tahle mimóza, zkoušela jsem ji v létě v obchodě a cítila jsem ji i po mnoha hodinách, vůbec bych to do takové kytičkové edt neřekla. I ten fík ze stejné řady, co jsem s ním nakonec odešla, vydrží dost dlouho, ale přece jen o trochu míň. Je to hezká vůně, už tenkrát jsem si říkala, jestli bych si neměla koupit rovnou oboje, Beau i Belle, a když tady teď ten flakon zase vidím... hmhm

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:57

Jelikoz mi odstrik od jerry rychle zmizel, koupila jsem plny baleni Black Aoud od Montal. I pres ten desivej nazev se ukazala jako moc prijemna a jemna vune, na kterou jsem dostavala hodne komplimentu. Doufam, ze do leta uz budu mit 100% cich, abych si ji mohla uzivat stejne jako pred koronou.

Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 12. března 2021 17:38

razorblade 

Děsivý název a pohřebně černý flakón nekorespondujou s obsahem - a ty komplimenty potvrzuju.

Já se tedy s B. A. blížím ke dnu a kdybych neměla další 2 typově blízké vůně, šla bych do ní znovu (a navíc ta montalovská plechovka není v kabelce oproti skleněným flakónům ani znát).

A přeju návrat čichu co nejdřív.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. března 2021 17:45

marieu Já ti chtěla tuhle Mimosa doporučit, ale protože už ji Fragonard asi nevyrábí, nechtěla jsem tě lákat. Krásné a energetizující jsou i mimózy od Caronu nebo Perris Monte Carlo

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:09

Korsičanka ja jsem dost zvažovala tu Perris Monte Carlo, ale přišlo mi- vzhledem k recenzím- že bude víc pudrová. Myslím, že na vyzkoušení taky určitě dojde. Caronovská bude možná sladší? To jen hádám... tohle je taková náplast na první pomoc, ještě mám v plánu jeden nákup.

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:32

marieu jestli myslis Farnesianu, tak to je zakusek na zimu.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:34

Karoleena fík jsem taky měla jen v "ubrousku" a v tom opravdu letmém vyzkoušení byl na mé kůži vysloveně unisex, skoro na pánskou stranu. Ráda bych ho někdy vyzkoušela v teplejším počasí, i když fík, to je pro mě asi nejvíc Philosykos.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:35

andry to je roztomilý označení! Ohledně Caronu jsem trestuhodně bez přehledu, mají kromě Farnesiany ještě jinou mimózu?

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:37

marieu neni mi znamo, Caron sice respektuju, ale nevyhledavam, tak nemam prehled.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:16

marieu ...mají kromě Farnesiany ještě jinou mimózu?

Nemají, ale třeba Acaciosa je krásná, stále na ni mlsně na parfumo hledím...Jen není pro všechny, stejně jako jejich Narcisse Noir nebo Narcisse Blanc atd. Jsou trochu/dost starosvětské :)

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:23

Korsičanka nějak to tak tuším. Třeba někdy dojde na degustaci, v obecné rovině jsem na tom jako andry 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:30

marieu ja mám hrozný problém tie obrúsky otvárať, tým, že sú na jedno použitie, taže si ich tu hromadím, nejaké nosím v kabelke pre prípad potreby, ako nosila moja babička také jednorázové "čistiace" a okrem toho sa snažím ich rozdávať rozumnejším osobám .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:33
Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:48

slniecko já jsem jak malý děcko. Přijde katalog, rozškubu obal a hledím na ruce, kam co natřu. Většinou je to dost nuda, někdy až hrůza. Jen tahle mimóza opravdu zaujala.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:56

Cestuje ke mně ...

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:00

Korsičanka nahodou Narcisse Noir nebo Bellodgia dobry, ale nevim, jak nejnovejsi formulace.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. března 2021 21:47
Reakce na marieu:

slniecko já jsem jak malý děcko. Přijde katalog, rozškubu obal a hledím na ruce, kam co natřu. Většinou je to dost nuda, někdy až hrůza. Jen tahle mimóza opravdu zaujala.

​však na to to je...naopak, to moje "schraňovanie" je ...

...ale keby si usúdila, že celé balenie je Ti veľa, a že by si poslala do sveta nejaký ten odstrek, tak sa hlásim

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 12. března 2021 23:34

Asijsem se dnes zbláznil, ale bude můj. Příští týden dorazí domů! Milášek!

Ottoman Empire

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. března 2021 06:25

svěženkář No tomu říkám pořádný nákup Gratuluji