WP vůně Annette Neuffer

30. května 2022 20:18
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 26. října 2022 17:02

tina včera večer jsem ho vyzvedla, tak se ozvu až vyzkouším.

Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 26. října 2022 17:17

Ignis jasný, děkuju a užij si zkoušení

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. října 2022 17:17

tinaTohle zkouseni nejde tak rychle jako ostatni. Ja se priradim k tem, pro ktere tahle znacka neni. Nektere vune jsem ani nenasla odvahu vyzkouset, vybrala jsem asi 10, ktere u rozprasovace byly prijatelne, celkem zajimave se tvarila svezi Blue in Green, ale v zakladu krome spetky vetiveru z ni nezbylo vubec nic. 

Jako svuj objev z balicku hodnotim odstrik Philtre Ceylan, ktery tam pridala daniela , za coz ji dekuju, to je moc pekna cajovka!

Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 26. října 2022 17:19

mirajo tak to jsem napjatá jak kšandy:)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. října 2022 18:44

mirajo No ono z těch rozprašovačů už ta vůně není to co v tom vzorku je. Cestuje to od začátku prázdnin, ukládá se to tam a kazí. Pak máš pocit něčeho úplně jiného. Pokud máš strach, tak zkoušej alespoň na papírky, kolikrát to minimálně ukáže víc než přivonět k rozprašovači. Ale jinak je to jak se vším, pro každého to určitě není líbivá značka.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. října 2022 22:47

Renusatko Spis jsem k tomu pristoupila tak, ze kdyz se mi od jedne znacky 10 vuni nelibi, ze se s jeji produkci asi mijim. Plus me zklamala vydrz a vyvoj vuni. Bud tam drydown nebyl zadny nebo oproti razantnimu zacatku tak chudy, ze jsem proste vzhledem k cene cekala mnohem vic. Kazdopadne pozitivni zprava je, ze usetrim A za moznost vyzkouset dekuju!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. října 2022 10:12

mirajo Tak to ano, já myslela, že si právě nezkoušela, protože už rozprašovač odradil. Jinak je to jak píšeš, ten vývoj moc není a musím i říct, že všechny jsou částečně podobné a asi bych nerozeznala některé od sebe. 

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. října 2022 17:52

Renusatko Kdybys je zkoušela opakovaně, určitě bys je rozeznala 

mirajo Škoda, že nepatříš do kroužku příznivců. Protože komu se poštěstí, raduje se z vůní i několik hodin, kdy se k němu v závanech vracejí. Ale zřejmě je to otázka kůže... a taky zvyku. Já některé napoprvé taky cítila jen chvíli.

Online prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 29. října 2022 18:51

mirajo Ony tyhle husté přírodní vůně opravdu pracují na kůži jinak než ty, na které jsme běžně zvyklé. V naprosté většině jim chybí hlava (ostatně ne nadarmo Josh Lobb (Slumberhouse) tvrdil, že nechápe proč jsou lidi ochotní platit za vůně se složkou, která během prvních 2 - 6 minut stejně pomine ) a hlavně se docela pomalu rozehřívají.

Je taky pochopitelné, že někoho vůně AN vůbec neosloví (podobně na kůži pracuje naprostá většina indies vůní)

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:27
Reakce na prďola:

(ostatně ne nadarmo Josh Lobb (Slumberhouse) tvrdil, že nechápe proč jsou lidi ochotní platit za vůně se složkou, která během prvních 2 - 6 minut stejně pomine )

​Ja toho chlapa milujem....som rada, že som zatiaľ nenarazila na žiadnu jeho fotku, aby som nebola zbytočne sklamaná....

aj keď ony niekedy tie zložky, ktoré sa prejavia v hlave majú svoj význam aj vo zvyšnej kompozícii (aj keď trebárs nie sú cítiť, ale splynú s niektorými inými), ale v prípadoch keď nie, tak je to vzslovene bohapusté plytvanie na efekt.

Online prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:45

slniecko 

aj keď ony niekedy tie zložky, ktoré sa prejavia v hlave majú svoj význam aj vo zvyšnej kompozícii (aj keď trebárs nie sú cítiť, ale splynú s niektorými inými)

Přesně tento dojem jsem měla při jedné z posledně zkoušených vůní a byla jsem z toho prchavého zážitku tak nadšená, že jsem si říkala, že si musím najít čas na recenzi

Šlo o Gretel od Criminal Elements.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 29. října 2022 23:46

prďola len píš, píš, som veľmi zvedavá!!!

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 30. října 2022 16:12

prďola Já o výraznou hlavu vlastně vůbec nestojím. Ale mám ráda u vůní vývoj, když umí překvapit, tak ještě líp a musí dojít na , které trvá...Tady většinou nastal údernej začátek, nic moc se neměnilo /v pár vůních bylo živočišno nebo močovo, to nemusím/ a po 2 hodinách jsem o vůni vůbec nevěděla. Je pravda, že ze mě spousta vůní prchá rychle, možná proto, že mám i zdravá vyšší teplotu?Je mi jasné, že tohle budou vůně, u kterých je všechno hodně individuální. A třeba ze mě prchly, abych nezatoužilaJe skvělý, že jsem si to mohla vyzkoušet, WP jsou výbornej nápad!

Offline Vosina
Avatar
příspěvků moje polička 30. října 2022 18:14

mirajo K té výdrži: Mám naopak standardně nižší tělesnou teplotu a sušší kůži a taky na mně vůně často moc nedrží. Dvě - tři hodinky, sbohem a šáteček. Nebo jsou hodně komorní, i když v jiných recenzích jsou označované jako pecky do nosu. A pak se občas objeví nějaká, která drží jak helvétská víra. Zatím se mi nepovedlo rozklíčovat, čím to je. Jsem zvědavá, jak dopadnu tady.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 30. října 2022 18:29

mirajo Vosina 

...no, já mám takovou svojí teorii(možná trochu přitaženou za vlasy...), že

naše tělo, ve spojením s naším vnitřkem(vědomým i nevědomým...) si vybírá vůně samo...

...jakože vůně, která ke mně patří(něčím mě, nebo moji část, vystihuje), tak drží.

Nemusí držet extrémně dlouho, ale jistou dobu určitě, a hlavně - cítím-li se v ní hodně dobře, pohodlně, samozřejmě, tak jí v pohodě i kratší výdrž prominu

(netýká se to samozřejmě vůní, které se mi nelíbí a ony, "potvory", kolikrát drží jak přibité. To je o něčem úplně jiném)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 23:08

mirajo Jsem ráda, že se Philtre Ceylan líbí

Ta Anette Neuffer je nevyzpytatelná... 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 12:18

tina hlásím, že pomalu dozkoušeno, prosím do SZ adresu nebo Zásilkovnu. 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 20:43

Tak tina mi napsala, že ji mám přeskočit a poslat další v řadě, takže vyvolávám Vosina  a prosím o SZ s údaji na zaslání. 

Offline Vosina
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2022 14:58

Balíček je u mě.

Offline Vosina
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:13

Tak hotovo, zítra posílám dál.

Jednoznačně souhlasím s názorem, že všechny vůně nesou jasný autorský rukopis. Ale kupodivu to u mě není všechno ano/všechno ne, ale něco mezi. Mými absolutními vítězi jsou Vermilion Orange (moc hezké, pro mě originálně zpracované citrusy s orientálním kořením) a Havana Plum (tam jsem to úplně nečekala, tvrdý alkohol mi nechutná, ba přímo nevoní, ale toto je velmi jedlé). Ty na mě i docela přijatelně drží, byť v chladu to nepřekvapivě není žádná sláva. Pěkný by byl i Ambar, ale do něj jsem asi ještě nedorostla. Stardust a Chyprette by měly potenciál, někdy zkusím sehnat vzorek.
Z přidaných vůní byla (tentokrát nepřekvapivě) velmi hezká Kadine (EDIT: Guerlain) a ta trojka zelených od Parfum d´Empire a spol., kterou bych ale asi musela prozkoušet spíš v létě.

Dostatečně plných na zkoušení je ještě 14 vůní AN. EDIT: Tak 16...
Plus jsem něco málo přidala.
Mockrát díky za tu možnost.