Fragonard - hromadná objednávka leden 2016?

30. srpna 2014 17:48
Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 11:56
Reakce na slniecko:

Škoda, že jsi mi neposlala zprávu nebo mě aspoň nezmínila v příspěvku, objednávku jsem před chvilkou odeslala (bez Eclatu). Zkontrolovala jsem, že se nahoře nic nečervená (chat, SZ ani reakce) a do vlákna jsem už číst nešla.

Stránky jsou nové, líbí se mi. Přijde mi, že toho tam je docela hodně. Nezdá se mi, že něco ubylo (kromě skončených vůní). Přibyly miniaturky květinovek o objemu 15 ml, ale odolala jsem. Koupila jsem si jen letošní Iris a loňskou Jasmin v sadě (s mýdlem a ručníčkem, mám ty sady moc ráda).

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 12:08
Reakce na Mitzi:

Nevadí, snáď to tak rýchlo nezrušie. V skutočnosti aj tak potrebujem zredukovať, tak si moju nedisciplinovanosť vzriešila zamňa:).

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 13:52
Reakce na slniecko:

 o nedisciplinovanosti taky lecos vím  třeba jsem tvrdila, že už nebudu sbírat miniaturky Fragonard...  když vypadají jak z pouti  no a nějak to zase nevyšlo  

Mimochodem - vzorek Pois de Senteur mám, teď jsem ho zkusila a je v pořádku. Vyrobím ti i vzorek Irisu, až dojde balík (miniaturka je dost velká). Pak se ozvu.

Online RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 14:40
Reakce na Mitzi:

Mitzi, to nemusíš, s tím Irisem - já se se slnieckem domluvím, z mého flakonu by pak šel udělat dokonce i jeden odstřik

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 14:55
Reakce na RoSa:

Jasně, tak ti ten vzoreček dám a můžeš ho pak poslat spolu s Irisem.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 15:52

Mitzi, RoSa, ste poklady, ďakujem!!!

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 27. ledna 2016 16:31

Balík dorazil v pořádku (velmi rychle!) a možná (50:50) pojedu v pátek do Prahy. Měl by někdo zájem o předání?

jinak poštou můžu odeslat třeba už zítra.

(Mimochodem - docela mě mrzí, že ze tří objednaných vzorků k nákupu došly dva. Pro ně je asi objednávka za víc než 200Eur jako u nás za dvě stovky. To trochu zamrzí. Už tak měli mizerný výběr a ještě k tomu mi to "skrouhli".)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. února 2016 12:38
Reakce na RoSa:

Kdybys ho náhodou měla už u sebe a dorazila zítra na sraz, vzala bys ho, prosím, s sebou? Já jsem na něj zvědavá jak vopice, chtěla jsem si ho původně taky objednat naslepo, no bohužel jsem se Mitzi ozvala až těsně po té, co už objednávku odeslala, takže jsem ostrouhala.

Online RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 01. února 2016 12:43
Reakce na wendulka:

Ještě ho nemám - s Mitzi jsme se nesešly a ani nedomluvily předání... třeba zítra dorazí na sraz?

edit: tak právě čtu SZ, že Mitzi zítra nedorazí...  tak si budu muset taky počkat - ale moc se těším, donesu ho tedy příště

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. února 2016 13:48
Reakce na RoSa:

Aha, jsem to blbě pochopila. Nevadí, tak třeba příště.

Online RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 01. února 2016 14:53
Reakce na wendulka:

No já jsem spíš zaspala domluvení se na zaslání, resp. spoléhala jsem se na to, že Mitzi dorazí... ale vypadá to, že to do zítřejšího srazu stihneme

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. února 2016 18:13
Reakce na RoSa:

Už jsem četla zprávu od fijy, takže usilovně držím palce. To by byla vážně paráda, jestli se to stihne.