Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire: Orchidée Vanille.

12. srpna 2014 18:15
Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 18:15

Na základě zájmu, zakládám porcovací vlákno na nákup

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire: Orchidée Vanille

Venea 15 ml s flakonem 

holka hnědooká 10 ml

fija 10 ml

Loty013 10 ml

Unseen 10 ml

Gabreta 10 ml

Ingra 10 ml

Kupovala bych na ALZD cena 130 euro za 75 ml, jelikož tato částka nestačí ještě na poštovné zdarma, poptám se jestli by někdo nechtěl přidat flakon, abychom nemusely platit poštovné, protože se mi to zdá zbytečné. Platila bych kartou, zatím neznám přesný kurz. Platbu budu chtít až poté, co zaplatím, abychom věděly přesnou částku a nemuselo se doplácet nebo vracet pár korun.

Poštovné počítám doporučené, tedy 37 Kč přímo poštovné 10 Kč obálka, bublinky atp.

Můžu naporcovat do juli nebo do kabelkáče za VO ceny od pana Vaňkáta, zatím mám jenom juli, ale kdyby byl zájem doobjednám i kabelkáče.

Offline gabreta
Avatar
22 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 22:17

Poprosila bych taky o desítku, tuhle vůni chci už dlouho vyzkoušet a narazím na ni zrovna při prvním nahlédnutí do hromadných nákupů :-).

Díky.

Offline ingra
Avatar
20 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 22:42

Ahoj, pokud se můžu ještě přidat, tak poprosím také o 10 ml. Moc děkuji.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 22:51

To se nam to hezky zaplnilo :-)

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 08:19

sháním někoho, kdo se přidá, abychom měli poštovné zdarma, chtěla jsem si přihodit Caru, ale nemají ji, takže budu někoho shánět

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 08:51

Nakonec jsem se rozhodla že objednám u Alzd první týden v září až budu zpět doma z dovolené, za týden odjíždím a oni by to určitě jak naschval doručovali až tady nebudu :) zřejmě nebudu mít po dobu dovolené ani přístup k internetu tak by to pro mě bylo velice komplikované to řešit, děkuji za pochopení, v průběhu září k vám vanilková orchidei určitě dorazí

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 09:47
Reakce na Venea:

Děkujeme! :-)

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 10:07
Reakce na Venea:

Vůbec nevadí, chci ji zkusit, ale nijak na ni nespěchám :)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 13:18
Reakce na Venea:

Přemýšlím, že bych se přidala s 450 od Framacia SS. Annunziata. ...ale potřebuju si to asi ještě promyslet. Můžeme se finálně dohodnout v to září, než to objednáš?

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 13:53

Primárně bych to nechtěla nějak přehánět s tím obejdnáváním flakonů pro další lidi, protože kromě té Vanille Orchidee budu možná brát ještě flakon pro sebe pokud do té doby naskladní a jednu sadu vzorků, takže budu s tebou počítat, ale budu to brát jako výjimku :-), proto prosím další, aby se už nepřidávali. Než objednám, tak se ti ozvu, do té doby rozmýšlej, objednávala bych v prvních dnech v září.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 14:50
Reakce na Venea:

Nakonec jsem se rozhodla že objednám u Alzd první týden v září až budu zpět doma z dovolené, za týden odjíždím a oni by to určitě jak naschval doručovali až tady nebudu :) zřejmě nebudu mít po dobu dovolené ani přístup k internetu tak by to pro mě bylo velice komplikované to řešit, děkuji za pochopení, v průběhu září k vám vanilková orchidei určitě dorazí

To se hodí. V září mám narozeniny a možná se najde někdo, kdo to za mě zatáhne... teda někdo mě tím odstřikem obdaruje :))

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 16:43
Reakce na Hoolinkah:

V německých e-shopech je Farmacia SS. Annunziata moc drahá vč. 450, rozdíl dělá 11 euro minimiálně. Doporučuju spíš zkusit nějaký italský e-shop nebo e-bay.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 21:18
Reakce na wendulka:

Nepsal tady někdo, že se tam zrovna chystá? benvenuta? Nechci vám do toho kecat, ale zeptala bych se jí...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 21:23
Reakce na barbucha:

Ne, ta míří do Londýna.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 21:32
Reakce na wendulka:

Tak ale někdo se tady ptal, kam (za parfémy) ve Florencii!

edit: A byla to benvenuta! Jede tam v októbri! :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 21:44
Reakce na barbucha:

Aha, tak já zaznamenala jenom září a Londýn. Mea culpa (červenající se smajlík).

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 30. srpna 2014 09:46

Dávám avízo, že budu objednávat ve středu, následně pak budu rozesílat podklady pro platbu. Refany už na mě čekají u Fiji v Praze, takže budeme jenom čekat, jak rychle to ALZD doručí. Pokud si někdo svůj zájem rozmyslel, tak ať mi dá neprodleně vědět. Děkuji moc za spolupráci.

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 05. zaří 2014 12:42

Už koupeno, postupně rozesílám podklady k platbě :-)

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 09:41

Vanilková orchidej dneska dorazila ;)

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 10:17
Reakce na Venea:

Výborná zpráva :-)