Krása - líčení, účesy a tak vůbec...

23. ledna 2015 21:41
Offline andyskr
Avatar
příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:54

Co říkáte na krátké vlasy? Už dlouho přemýšlím, že se nechám ostříhat, ale hrozně mi to vrtá hlavou. Na ostatních se mi hrozně líbí krátké vlasy, ale když se to snažím představit na sobě tak si nejsem vůbec jistá. Líbí se mi tenhle účes https://dokonalyuces.cz/ucesy-z-kratkych-vlasu/Je to hned ten druhý, nemáte někdo podobný? Jak je těžké se o to starat.. ale hlavně by mě zajímalo jak to u vás dopadlo, když jste se rozhodly ostříhat se. Jaké jste z toho měly pocity a dojmy?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 18:08

andyskr 

Na krátký vlasy říkám jednoznačně ano, s mými dvěma centimetry ani nemůžu jinak

Offline squeezyfox
Avatar
příspěvků moje polička 24. února 2021 12:03

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 09. března 2021 08:53
Reakce na Korsičanka:

Gatita To je máš asi vlnící se, ne? Mně se to u hodně krátkých líbí, protože do toho vjedu gelem nebo voskem a vlasy stojí rozčepýřené, jak chci Teď jsem trochu za dámu, ale na léto si zmiňovanou úpravu = rozcuch nechám provést.  

​Hele a bylo by to vhodné pro mě, když mám krátké, řídké, jemné vlasy? Že by to drželo rozcuchanější a ne splihlé? Vždycky se mi líbil rozcuch, ale moje vlasy prostě lehnou..

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. března 2021 09:07

Marbuša Na tuto otázku ti mohou erudovaně odpovědět místní kadeřnice, a to já nejsem:) Třeba

EDITH4B nebo Catherinne

Offline Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 09. března 2021 09:34

Marbuša nezkousela jsi pudr do vlasu? Ja mam loreal a kadernice pouziva paul mitchels, ten je lepsi, koupim si ho, az spotrebuju ten co mam. Zvedne mi vlasy viditelne, to je mam dlouhe, urcite by fungoval i na kratke. 

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 09. března 2021 09:57

Marbuša Lamicka s dobrým střihem a pudrem, pastou... by to mělo jít