komunita

Nejnovější příspěvky

Offline letfenixa
Avatar
8030 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:10

slniecko ziackam to hovorím stále

Offline ambre
Avatar
3 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:07

Dobrý den, prosím vás nemáte náhodou někdo tip na ajurvédskou terapeutku/lékařku v Praze? Recenzí v téhle oblasti jsem zrovna moc nenašla, tak mě napadlo zkusit to tady, tady se leccos ví :) Západní medicína mi evidentně nepomůže, tak zkouším i jiné cesty.. Případně klidně i do SZ, moc děkuji

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:07

Samantha Mně bude příští rok 70, tak možná proto děkuju...

Offline Samantha
Avatar
1795 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:04
Reakce na brrr:

Nemůžu najít velký techničák. Sakra!

​Ten už snad nemusíš mít. 

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:02
Reakce na milacka:

Janulik03 dodnes spomínam na upozornenia rodičov daj si čiapku, mrzne, zapni si bundu, máš holé kríže, prechladneš, neseď na studených schodoch....neposlúchla som ich dobre mienené rady. A to otcovo "no veď uvidíš neskôr" chápem až teraz, močáky, zápaly,choré obličky mi to dávajú "s radosťou" vyžrať. Mladosť pochabosť, staroba choroba. V niečom som mohla poslúchnuť, ale moje kamarátky boli také isté. 

​šiš, toto som si uvedomila minulý týždeň v meste, že starnem, keď som videla nejakú študentku sedieť na kamennom podstavci písať niečo na nb, tak len-len že som k nej neprišla s vetou "neseď na tom kameni, nech nenachladneš odspodu"....celá moja mama...zatiaľ som sa zarazila, ale raz, raz to príde

Offline Samantha
Avatar
1795 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:02
Reakce na Poéma:

černá káva Já zase říkám, zaplať bůh že mě něco bolí, hlavně po ránu, když vstanu, to vím, že jsem ještě živá.

​A kdy přesně za to bude člověk děkovat?

Já jsem zatím už několit let z toho nas.....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33770 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:01

rasaNori mne to bolí furt a je to přes dva roky...ale na vlastní lišku si budu muset počkat, než ty děti trochu naberou rozum, špicoid a batole není uolne rozumná kombinace 

Offline Samantha
Avatar
1795 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:59
Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:45

Potrefenáhusa já si během včerejška a dneška vyplakala oči, takže teď dalšího ani smykem, ale ono se to utřepe. Teď se tu hrabu ve starých fotkách a

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33770 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:32

Jos ještě maj osmdesatikilovyho leonka, ten je fakt pro znalce  ty koně měli ještě nedavno čtyři, oni už jsou to stařečci v důchodu

rasaNori bez psa už to nejde  

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:23

rasaNori . Podzimni stenatko bude potreba.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:21

Potrefenáhusa Vy mate tohle doma u prarodicu a nejste tam kazdy vikend? . Ten kun je uzasny! Od cca sedmi let jsem cele leto travila u pana s konmi a mela na starost valacha. Nikdy mi nic neudelal. Ale byl to drobek proti tomuhle, tak 600kg (pracovni kun do lesa) a vycisteny byl pokazde jen do pulky .

Tady u nas pres kopec maji jedni lide brachu naseho psa a dva dalsi fundlaky k tomu a tri Friske kone a kravy atd. No nekdy si rikam, ze bych to snad radsi nez soucasne povolani. 

Offline brrr
Avatar
10044 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:19

Nemůžu najít velký techničák. Sakra!

Offline Jitka77
Avatar
1145 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:14

rasaNori Vždyť je to kus života a srdce, co s pejskem odejde Dej si prostor k rozloučení, nakonec to bylo dost náhlé, podle toho, co píšeš.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:12

marieu Zavidim v dobrem. Pred 5lety jsem byla takhle v Bruselu, taky se mi moc nechtelo a nakonec to bylo sakra bozi! Hlavne to okolo, chodit si centrem Bruselu, s kolegy vecer stridat restaurace. Lisabon zni skvele.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:09

brrr proč mně to nenapadlo?Legínové kraťasy jsou pro kluky blbý, ale z tepláků to zkusím.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:08
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:05

Myrtila jo, chtěla bych nějaké stříbrné 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:04
Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:57

Všem děkuju, už sháním podzimní štěnědřív si vzít další nemůžeme, ale včera v noci když jsme se vrátili z pozemku, kde jsme ji pochovali, jsem se sesypala při pohledu na misky, prázdný druhý pelíšek a vodítko pověšené v chodbě. A bylo mi jasné, že to chce dalšího psa, i když mě ty chlupy všude štvaly, v obytňáku strašně zavazela a když jsem tu teď sama v domě tak prostě chybí, moc chybí.