komunita

Nejnovější příspěvky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:40

Muslik a pak jsou nafukovací trampolíny v zooparku Zelčín 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:38

Muslik kromě butky parku (o pěkném víkendu dost narváno) jsou trampolíny v zemi na Stodůlkách ještě na několika hřištích. Asi je to pro vás daleko, ale kdybys chtěla podrobnosti, napiš.

Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:36

Lukáško smrka, kycha, kasle. Ostal doma (s babkou). Teraz zastupujem u tretiakov a minimálne 6 deti je tu takých istých

Offline Zuzuli
Avatar
2167 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:32

Muslik nafukovaci jsou v tom Butky park. A ty v zemi mame u nas na Hanspaulce skoro na kazdem hristi. Je to trochu z ruky, ale muze se to spojit s peknou prochazkou s vyhledem na Prahu. 

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:23

brrr my měli rok na to se smířit se situací, a stejně je to děs.

Offline Muslik
Avatar
194 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:18

Když jsme u těch hrist, jaké máte tipy na ta, kde jsou trampolíny, ať už nafukovací nebo takové ty "pružiny v zemi" ?

Vím o: hřiště u Vinohradské vodárny, na zizkovske drážní stezce, zahrady Kinských nad vodopády.

Nějaké nafukovací trampolíny jsem viděla i na hřišti u trojského kanálu (placené); podle fotek je něco i na ladronce.

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:16

Tabea mysli si, ze to zvladne aj bez ulav a asistenta nepotrebuje, to mi potvrdila aj specialna pedagogicka. Odporucili mi to riesit az ak by mal v skole problem. Ono je pravda, ze niekedy spolupracuje pekne ale obcas je to katastrofa. Aby mal oficialny papier musel by ist este na neurologiu a psychiatrovi. V podstate je rodic povinny ho skole dat, ale nejake nariadenie to asi neprikazuje. Mne psychologicka povedala, ze ona ma tiez dceru s lahsim adhd a nedavala ju integrovat. Zastava nazor, ze ak to dieta je schopne zvladnut bez ulav (s pomocou rodica a dobreho ucitela), tak sa mu to nema prilis ulahcovat. A v tom pripade byva "papier" zbytocna nalepka. To len tak parafrazujem, vysvetlila by to lepsie :) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:10
Reakce na Karja:

Kamarádka má ted dvojčata a říkala, že někdy si musí vzít ibuprofen jenom kvuli tomu řevu, že jí prostě po těch x hodinách začne strašně bolet hlava.

​nedivim se!!!

Offline stes
Avatar
7381 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:02

Leny já přemýšlím,jestli je fakt spokojená...vždyť to je stále horší a horší,díky upravam

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 08:02

Malenge nebo Ladronka, kdysi tam i půjčovali grily... v tom třešňovym sadu dětský oslavy vidim často, tam je klid... dá se tam i pronajmout hřiště na plážovej volejbal... kiosek a záchody tam jsou...

Offline pecka
Avatar
5982 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:57

Raduza continuity JankaM ďakujem za inšpirácie :)

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:53

continuity jo, do VTP už nic nepíšou, ani ti ho neseberou a nedaj ten midi, ale vidět ho chtěj - kontrolujou údaje "v systému", jestli to sedí... absolvováno teď v lednu

Offline brrr
Avatar
10044 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:50

continuity Nevím, jestli můžou, ale chcou. Nahraju jim tam řidičák a uvidíme.

Offline MPLee
Avatar
2350 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:49

Malenge pro vás je to asi na špatné straně Prahy, ale co Thomayerovy sady v Libni? Wc tam je, stoly taky. Prolézačky pro malé i velké a vodní prvky. Kousek kavárna ve Velkém mlýně... 

Offline notna
Avatar
6556 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:40
Reakce na continuity:

notnadíky, u nás to snad dopadne. 

Horší to bude zítra s mladší, teď fakt o nic nejde, ale potřebovala bych alespoň příčetný výsledek, aby ji to trochu nakoplo. Sama jsem zvědavá, jak dopadne. 

​Držím palce

Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:40

Všem dekuji za nápady a tipy, dost jste mi ulehcily práci!

Offline Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:32

Potrefenáhusa Ony přestanou:-D. Naše se už spíš hádaj a perou, a to je zavíráme "na hanbu", protože i to generuje neskutečnej hluk, takže dvoje dveře zajistí psychické zdraví...tam se většinou spolu usmířej a negativismus přenesou vůči nám, což je mnohem snesitelnější. Kamarádka má ted dvojčata a říkala, že někdy si musí vzít ibuprofen jenom kvuli tomu řevu, že jí prostě po těch x hodinách začne strašně bolet hlava.

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:30

pecka s tričkem zastrčeným nebo polozastrčeným dovnitř a botama na platformě. Navrch něco jako křivák a nebo bundu ve střihu velké košile. Fotit se nemám kde. 

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:30

continuity Anema Garfie Hele já mám taky strach z chybějících zásob. Když jsme třeba jeli na dovolenou nebo jedeme jen na výlet, musím s sebou mít svačinu, kdybychom se třeba zdrželi nebo někde zabloudili... Moje teorie je, že to mám od té doby, co jsem na mateřské (to je 30 let) četla Sever proti jihu a jak tam hladověli a Scarlett se o všechny starala a myslím, že v té knize tak uvažovala, že to už nikdy nesmí dopustit, ten hlad Ale možná je to blbost a jsem jen věčně nenažraná a vymlouvám to na to!

Offline Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 07:29

0zero7 Samantha Nedávno jsem v nějakém videu viděla že zastavili na ulici pané (třeba to bylo nahrané, nevím) a ptali se jí mimo jiné na věk a ona vypadala užasně, krásná energická ženská a řekla, že je jí 65. Takže velký obdiv a řekla, že je to tím, co člověk jí, a že to lidé ve třiceti neví, ale už od třiceti se to počítá. Pak mě napadlo, že se jí nezeptali, jestli má děti:-D:-D.