komunita

Nejnovější příspěvky

Offline Garfie
Avatar
23991 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 11:12

andulka01 No to je ale úplně reálná Fuji!!!

S těmi bůžky úplně nevím, ale protože měli svá čísla, soudím, že patří jednotlivým lidem-a ti se pak o ně starají podle vlastního uvážení, jako o hroby, některý je zanedbaný, některý má každý týden čerstvé květiny.

Offline Garfie
Avatar
23991 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 11:05

Kan No režisér je učitel dramatu, který s námi pracuje dobrovolně, zadarmo, ve svém volném čase. Toho pochopitelně nemá moc, protože kromě učení taky hraje v Tokyu v divadle. Takže v reálu je to tak, že prvního půl roku nechodí vůbec a v druhém jednou za dva týdny. Je skvělý a velmi nápomocný, ale bohužel není všemocný. Dost nám pomáhá i vyjednat pomoc od kolegů, třeba teď tam potřebujeme sochu, tak nám ji vyrobí učitelka arts, nebo další učitel nám vyrábí dost komplikované zařízení, které má zabít jednoho z hrdinů...Snaží se na nás tlačit (na učení scénáře), ale přece jen jsme dospělí lidé, kteří jsou tam dobrovolně, víš jak....

Blanka No doufám, že po představení v hospodě se tomu budu smát!!!

Isca Jo, tak trochu....Ony ale jinak jsou vesměs moc milé, spíš mi přijdou totálně naivní a mimo realitu....

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 11:01

andulka01 na skurtu bych se bála,  že mě někdo sejme.

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:49
Reakce na MP Marge:

Puvodne jsem s tim planovala jit do stezovaciho vlakna a zacit "stezuju si na to, ze jsem se ztrapnila u veterinare", ale radsi to dam sem, aby nekdo nemel vyhrady k tomu, ze taham zvirata do nepatricnych vlaken.

​Mno, já se teda přiznám (dočítám pozdě) - stalo se mi to samý, akorát s čoklem S brekem jsem hnala na veterinu, chudinku Otíka umírajícího na nádory v náručí... u nás jsou naštěstí celkem rozumný pročež nechtěli nic, ale vsadim boty že si ťukali na čelo ještě dlouho. Milostpán, kterej u toho tenkrát nevím proč nebyl, brečel ne nad nebohým psíkem, leč smíchy... 

Jojo, když už bejt za pitomce, tak pořádně

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:48

continuity

tiez si sedim na rukach, som zvedava, ako dlho sa mi to podari...vlastne jedine, co ma drzi je komplikovany sposob vratenia na sk

Offline Kan
Avatar
7042 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:48

Rhaenys Nevyndávám, ty barvy co mám extra od někoho dám teda do země v košíčku, ale ty starý nechávám v zemi a jelikož jsme vloni kopali přípojku, všimla jsem si, že jsou některé cibule zavrtané pěkně hluboko.

Offline Kan
Avatar
7042 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:45

JankaM

Evaeva Né češka, ale ty Ukrajinky pohanku dělají taky hodně, jedna si mi stěžovala, že je tu strašně drahá. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:43

Rhaenys Nevyndavám. Neumím je dobře uskladnit, bojím se, že by bylo víc škody než užitku. (A taky jsem líná, pochopitelně.) Některé spokojeně žijou roky, jiné dalším rokem horší nebo žádné. No a každou chvíli nějakou cibuli omylem překopnu nebo vyrýpnu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:40

KanUkrajinka? Vím, že tam se pohanka jí mnohem víc než u nás. Já nemusím ten pach, ale když jí umí někdo připravit (a možná záleží i na kvalitě té pohanky), tak mi chutná.

Offline Adina
Avatar
98 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:40

RoSa taky ji mam a plevel potvrzuju andulka01 olte to mi je lito, jsem zvedava, co najdu odpoledne

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:38

continuity díky! Nejspíš to dopadne dobře, ať tak nebo tak. Ale celé mně to strašně štve.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:37

JankaM u nás se nespádoví sourozenci většinou dostanou.

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:30

Samantha my už to dnes bereme jinak

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:29

Kan pohankovou kaši jsem kdysi taky zkoušela, chuť byla jako rozemletý papír 

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:28
Reakce na continuity:

Prošla ta americká podpora Ukrajiny.

​Zaplaťpámbu za ty dary. Já jsem měla celkem strach.

luciole 

Sorry jako, ten Duka je fakt dobytek.

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:27

Evaeva sestra až po zápisu zjistila, ze změnili spádovost (snad jen pár čp v ulici) a mladší by měla chodit jinam než chodí teď starší do druhé

Offline RoSa
Avatar
8244 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:27

Rhaenys nevyndavám, už desítky let jsou různě v trávě a záhonech po zahradě, červené (tj asi zplaněné)

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:26

Evaeva ach jo tlapkam a přeji ať se to rozumně vyřeší. 

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:26

DruI No my mame hřiště poměrně slabé, tak na něj nikdo moc nechodí. Ale máš pravdu, můžu říkat, že se uvidíme na nějaké dětské akci.

Offline Kan
Avatar
7042 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:24

Kolegyně mi tu adoruje pohankovou kaši, já sním prakticky všechno, nejsem vybíravá, ale ta pohanková kaše mi strašně moc připomíná krmný šrot, ktarý děda zaléval horkou vodou prasatům. Svoji porci jsem snědla, ale pořád si říkám, nastrouhat do toho ještě řepu, vařený brambory, kopřivy, dvě lžíce Plastinu a pašíci můžou chrochtat.