Nová orientální kolekce od Atelier Cologne

Avatar od wendulka, 19. ledna 2016

kadidlo s třešňovým květem, kožená mimóza, čajovka s kosatcem, pepřová růže a tabák s kadidlem

(http://www.bwconfidential.com)

...

Rok se s rokem sešel a Atelier Cologne opět navazuje na tradici nové kolekce kolínských, kterou v roce 2013 odstartovala kolekce Métal, a po loňské výroční edici se středomořskou tématikou letos přichází s vlastní orientální kolekcí pěti dalších novinek a následují tak tento stále neutuchající trend. Ale nebojte, tentokrát se obejdeme bez oudu.

 ..

Mě osobně zaujala už ta první, která se jmenuje Encens Jinhae. Kadidlo totiž můžu a zde má jít o jeho spojení s kořením, tureckou růží a třešňovým květem. V dalším případě nás čeká Mimosa Indigo s mimózou, kůži, šeříkem, evokujícím indigovou barvu a šafránem, jenž jí má patrně dodat orientální nádech.

(http://www.ateliercologne.com)

...

Za Philtre Ceylan by se měl skrývat kosatec se směsí černého a zeleného čaje a koření. A právě tahle kombinace podle mě přichází vzhledem k pár dní staré reedici AA Figue Iris v koncentraci eau de parfum pod jménem Promenade des Anglais jako na zavolanou a mohla by nám nabídnout zajímavé srovnání.

(http://fimgs.net)

...

Předposlední Poivre Electrique by měla nabídnout údajně elektrizující kombinaci pepře, růže, olibana myrhy a dřeva - no uvidíme. A konečně Tobacco Nuit slibuje orientální tabák znovu s kadidlem a kořením - tady bych si opět mohla přijít na své. Celá kolekce byla dnes oficiálně uvedena do prodeje a vzhledem k tomu, že tato značka si, jak asi všichni už dávno víte, cestu do jednoho z našich největších parfémových řetězců u nás (Sephora) včetně již zmíněné loňské výroční edice, která mi přijde povedená ostatně jako řada vůní Atelier Cologne, se dá předpokládat, že i tuto kolekci, i když asi s nějakým zpožděním, můžeme během tohoto roku očekávat i v ČR.

Diskuze:
Atelier Cologne (Značky)
Komentáře k článku (0)