Filmy, které stojí za zhlédnutí...

09. srpna 2014 15:08
Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 10:43

Dostala jsem tady tip na Cestu svatjánských mušek. Omlouvám se, už nevím od koho. Díky bylo to fajn.

A včera jsem viděla na netflixu starší švédský film Pod sluncem. To jsem potřebovala. Příjemně plynoucí, krásné a přitom jsem byla napnutá až dokonce.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. října 2021 22:50

Polkla jsem novej krimiseriál na Netflixu - povinnost, protože z Dánska...

Celkem nezklamal: atmosféra cajk, mrtvol jak naseto a hlavní vyšetřovatelka je moje oblíbená. 

Jenom teda mě dostali s ostatním obsazením - jako dát okrajovou, prakticky až do posledního dílu  nedůležitou roli, vlastně štěk, jednomu z jejich nejznámějších, nejoceňovanějších herců, je pro nás znalce resp. milovníky severský tvorby to samý, jako by mu na krk už v prvním záběru pověsili ceduli To je vrah

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. října 2021 23:00

barbucha Já teď koukám na seriál Marco Polo, ale pak asi mrknu na Kaštánka. Díky za tip.

Předtím jsem zhlédla Širé moře, také na Netflixu, a bavilo mě to. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. října 2021 23:15

Dalia 

Tak ale pozor, je to drsnější jak je na severu zvykem... Já po tom skočila protože jsem už dlouho čekala na nějakou novinku... už jsem měla absťák

Teď se teda už delší dobu moc těším na třetí sérii Trapped, to je výborný, tak když máš Netflix, zkus to (ale zase - drsná severská krimi). Island je zajímavej a když se to povede - jako tady! - tak to stojí za to.

Širé moře - to je tenhle španělskej seriál? O tom nevím nic

Nějakýho Marka Pola jsem občas viděla v televizi, když jsem na něj narazila. To nevím jestli je ten samej...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. října 2021 08:29

barbucha Ano, to Širé moře, to je ono. Přišlo mi to jako detektivka na způsob Agathy Christie. Moc se mi tam líbily kostýmy a líčení.

Marco Polo tento - https://www.csfd.cz/film/393466-marco-polo/prehled/ - je taky na Netflixu.

Severské krimi mám ráda, jen to vždy musím proložit něčím na uklidnění.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 05. října 2021 10:29

Dalia Díky za tip - Širé moře zkusím, severská krimi musím také dávkovat po troškách. Kaštánek mě sice láká, ale kaluže krve a morbidita mi nedělají dobře. Proto jsem po první sérii skončila s Trapped.

A jsem velice znechucena poslední sérií (tedy její půlkou - dokončení někdy v prosinci) La casa da papel. 

První dvě série výborné - těmi to mělo skončit!

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 10:45

Prosim nejaky tip na HBO serial z posledni doby. Mare of Eastown byla naprosto super. Prijde mi, ze vsichni koukaji jen na Netflix. Zatim se mi nechce porizovat dalsi platformu, kdyz na to skoro nekoukame. Nebo je lepsi HBo vypustit? Ja si proste nejsem schopna vybrat... Jinak dekuju (ale uz nevim komu) za tip na dokument o Afganistanu, videli jsme zatim 3 ze 4 a je to skvele, taky vrele doporucuju. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. října 2021 11:23

Hanka H Širé moře by se Ti mohlo líbit. Je to napínavé a zároveň tam netečou potoky krve.

A máš Ty nějaký tip, co se Ti líbilo? 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 05. října 2021 11:43

Dalia Přiznám se, že jsem v poslední době úplně přesycená netflixovými seriály a nelíbilo se mi vlastně nic... Českou seriálovou produkci raději nezkoumám, snad jedině Ochránce . Ale to jsi určitě už zaznamenala. Ještě jsem si vzpomněla na Dámský gambit - ten tu šel před časem.

Takže nechci nic špionážního, moc krvavého, mafii, sladkobolného ani jinak celkově blbého ... - to je potom těžké.

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 05. října 2021 12:41

Jos tak na HBO jsou jeste Ostre predmety a Sedmilharky. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 12:48

711990 Sedmilharky jsem videla a Ostre predmetx kdysi cetla. Takze znam pointu no, a to me pak moc uz nebavi....

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 05. října 2021 12:57

Jos chapu. Tak jeste nebylo uplne zly to "Melas to vedet". Pak jeste Mlady papez a Novy papez. Temny pripad, Beforeigners, The wire, Mildred Piercova, The Knick(ale tos myslim psala zes videla) a i to novy Fargo je fajn.

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 05. října 2021 13:02

Jos Určitě Temný případ, pokud ho neznáš. A papežové. 711990 radí dobře.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 13:20

711990 brrr Dekuji, zkusim. 

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2021 09:32

Jos Tedy není to HBO, ale velmi doporučuju Only Murders in the Building. Trochu komedie, trochu krimi, připomíná mi to Woody Allena (už pár let "zrušenýho"). A napsal to Steve Martin.

Offline Sedmá z devíti
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2021 22:00

Dneska Morgiana. Dávám sto procent.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. října 2021 23:33

betsey  

sex Education jsem dokoukala treti radu, zdimaj to, ale porad dobry!

ionicera ja jsem zas dva mesice pozadu  ale Never have I ever, tam je paradni ten MacEnroe!!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. října 2021 23:36

Hanka H home before dark je fajn. I se mi libi Truth be told a Defending Jacob, to je docela sila teda. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. října 2021 23:39

Jos koukam ted na Nine perfect strangers s Kidman. Ujde to (aha, je to Amazon, ne HBO sorry) a pak I know this much is true, to uz je starsi asi. A depka celkem ale Ruffalo skvelej

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. října 2021 23:41

Fajn je Modern Love, kazda epizoda je samostatna, nektery super.