Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 01. října 2022 11:46

Krehutka Mně se před cca pěti lety povedlo koupit skvělou pláštěnku Medicine, která je nepromokavá, prodyšná (to hlavně díky střihu, který není úplně na tělo) a lehce zateplená podšívkou z bavlněné pleteniny. Mám ji trochu pod kolena, pro mě ideální! A jak se mi osvědčila hned při prvním nošení, tak jsem fofrem koupila i v jiné barvě druhou. Furt vypadají jako nové a nedám na ně dopustit. Když jsem zaflákaná z vycházky, tak ji na ramínku osprchuju ve sprcháči a za půlhodiny ji můžu dávat do skříně.

Mám skvělý mix zlatého retrívra a maďarského ohaře Po zlaťákovi je trochu přerostlý a má robusnější exteriér, jinak vypadá jako maďar, zdroj energie i prdlé nápady jsou typický vizslí. Občas na vycházce slýchám názory kolemjdoucích odborníků, že venčím ridgebacka bez ridge  

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 11:49

Krehutka díky. Máš zkušenosti s tímto e-shopem? Dívala jsem se tam na kalhoty, ale recenze obchdou mě spíš odradili. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 01. října 2022 11:59

bublifuk s RVRC? Jo. Mám dvoje kalhoty, flísku, boty a já i přítel bundy. Někdy jim to dodání trvá dýl (teď jsem čekala asi 8 pracovních dnů). Jinak výměna i vrácení peněz bez problémů. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 01. října 2022 12:00

prďola jéé, nechceš do chlupáčů hodit fotku? Já mám zas maďarskou drátěnku bez drátů

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 01. října 2022 12:06

Krehutka Maďarská drátěnka je nádherná! Zkusím nějakou fotku se zrzavou šmouhou vybrat

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 12:16

prďola ta délka pod kolena je myslím super. Za fotku do chlupáčů se taky přimlouvám. Nedávno jsem potkala kombinaci flata s maďarem.

Krehutka díky za recenzi. Kalhoty bych tam vybrala.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 13:13

Krehutka ta bunda vypadá dobře, takovou bych potřebovala. Nevíš, jestli se dá někde vyzkoušet?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 01. října 2022 13:23

Evaeva pokud vím, kamenný obchod nemají, rozhodně ne tady u nás. Ani jsem je neviděla někde přeprodávat. 

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. října 2022 13:38

Jak sedí v COS velikost kalhot? Je to taky trochu posunuté jako saty nebo to už odpovídá?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. října 2022 13:47

Karja stejne blbe jako saty.

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. října 2022 13:55

Zarinya Hahaha, tak uvidíme no:-D

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. října 2022 14:09

Zarinya objednala jsem si ty marieu kalhoty, ale ve 34, tak to je hodně odvážne. Šaty žádné nepotřebuji, možná až budou lepší slevy, tak to jako možná se nechám ukecat, co kdyby náhodou:-D

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 01. října 2022 14:22

Karja jestli myslíš ty červený, tak ty jsou strizeny na hodně velkou 34. 

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 01. října 2022 14:27

Tabea Už to mám zaplacene, tak uvidíme no! 34 kalhoty jsem teda neměla už asi 8 let:-D. Ono je to tam vybrané, moc šancí že se objeví větší tam nebude. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. října 2022 14:48

Karja tak to asi bude v pohode,rekla bych,ze byvaji vetsi jen to neni pravidlo,no.

ja sem taky zvedava jak mi to bude...mela jsem moznost to videt co jsem objednala a zatim to vypada,ze jedny budou maly v ramenou a druhy az na zem.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. října 2022 15:10

Karja mám standardně velikost 40, užší pas a silná stehna. Cosí kalhoty většinou zkouším 38, úzké střihy mám volné v pase a těsné přes stehna. Regular střihy mi sedí dobře, hodně široké kalhoty beru 36, sedí mi v pase a stehna se tam schovají. 

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 01. října 2022 20:07

Krehutka když tě tu vidím a řešíte venčící bundu, tu už neřeším, podle mě ideál neexistuje, ale nemáš tip na kalhoty? Jestli si dobře pamatuju, asi před rokem a kus jsi dávala nějaké z Tchiba, ale nekoupila jsem a potom jsem je už nedohledala :) pořád moknu, legíny nesnáším, pes je i ve třech pořád hrozná střela, takže děláme různý sporty a za ty kalhoty, který mi v zimě ihned nepromoknou už dám skoro cokoliv :)

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 20:18

Zu to jsem ráda, že venčící oblečení řeší i někdo jiný. Hrozně ráda bych to dotáhla do nepromokavého a rozumně prodyšného stavu. Pořád dokola řeším boty, zatím nejlepší jsou gumáky

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 01. října 2022 21:32

bublifuk pozor na ně... já jsem si loni koupila Terrexy s membránou. Promáčí, ale mám je hrozně ráda. Jen kvůli těm neustále mokrejm nohám jsem si dneska zkusila vzít gumovky, kus jsem popoběhla, pár kiláků lesem, ale pořádnej kus i po lesním asfaltu. Kyčle, kolena, chodidla bolí, víckrát už ne. Na zabahněnej cvičák, nosework, asi klidně, ale chodit se v tom nedá. Takže další kolo bot mě taky čeká, zatím to aspoň trochu vylepšují merino ponožky :)) 

Sambo si nemůže vynachválit Scarpy, ale venčí méně a vydrží více, ale hodlám je vyzkoušet.

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 21:57

Zu V Decatlonu bys nevybrala? Neni to uplne do mesta, ale na venceni psa... Podle me klasicke kalhoty nepromokavost nesplni.