Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:19

notna Advance Renovix má teda mnohem lepší cenu, ale já ho bohužel nemohla užívat, protože mi po něm bylo špatně od žaludku. V každém případě jsem pořád z toho produktu od Zapomněla nadšená, protože nikdy v životě mi tak rychle vlasy nerostly a pěkně jsem ostříhala už ty poškozené hnusné konce, vlasy mám už zase dlouhé, po ostříhání mi rychle dorostly a hlavně přestaly padat a podrostly novýma. Jen teď mám obavu, jestli se za půl roku neprojeví nějak covid a nebude problém, protože já jich ani tak nemám moc. Teď zvažuju, že to budu brát dál ještě dva měsíce bez přestávky.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:22

notna veniru používá dcera a fakt jí vlasy rostou.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:24

Kan Jj to asi nevadí. Spíš, že mně přijde, že po condicioneru se vlasy dříve zmasti a tak jako ztezknou. 

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:36

Karja Tak jenom asi něco po umytí v rozprašovači? Cantu toho má mrak, za tu dětskou kosmetiku dostali i nějakou cenu. Já jsem s tím kondicionerem spokojená, mám teda vlasy spíš sušší.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 15:45

Renusatko Máma má žaludek docela citlivý. Z toho mám obavy, aby jí ty kapsle sedly. Díky za zkušenost. Původně jsem ji chtělak koupit balení alespoň an tři měsíce, ale asi koupím balení jen jedno a pak přikoupím, když jí to sedne. Nebo vyzkoušíme jinou značku.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 15:47

Catherinne Díky. Teď tu mám tři tipy a nevím, pro který se rozhodnout. Veniru má to složení nejpestřejší.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 15:57

Karja zkus ten kondicionér fakt pořádně vypláchnout. To je častá chyba, málo propláchnuté vlasy, už při foukání to těžkne a druhý den je to mastný. 

Offline Makara
Avatar
2238 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 18:02

Karja když byla dcera malá, tak se nerada česala, protože se jí vlasy docela cuchaly. Měla je docela silné, husté, takové nedětské. Používaly jsme na mokré i suché vlasy nějaký Gliss Kur. Jako balzám se mi osvědčil Pantesalmina-balzam

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 19:21

Makara ten Gliss kur je super,vsechny varianty,pouzivam ho i u more.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 21:02

Dievčatá poraďte, objednala som si Olaplex, šampón4, potom šampón 4P na tónovanie a Olaplex 6 by mal byť niečo ako nezmývateľný balzam. Nie je to zrovna najlacnejšie a rozmýšľam, stojí to za to? Mám melír, vlnité a suché vlasy. 

Ďakujem za názory.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 13:23

Daridari mám jen šampon. Mám jemné, mastící se vlasy, chemicky neošetřené a je stejně dobrý, jako jiný slušný šampon (Nioxin, Alterna, profi Schwarzkopf ap.). Ale chápu, že nejsem úplně cílová skupina.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:27

Mirka Ďakujem za reakciu. Možno by to chcelo používať celú radu, aby bolo vidno výsledky. 

Mňa napr. nikdy neuchvátila vlasová kozmetika Kerastase.....nebolo to zlé, ale žiadny zázrak sa nekonal. 

Idem si zajtra Olaplex prevziať a uvidím, úplne mi postačí, ak to nebude úplný prepadák, zázraky neočakávam

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:30

Daridari Nabyla jsem dojmu, že celá řada má smysl na blond vlasy, což nemám. Od Kerastase jsem měla šampon z té zelené objemové řady a před 20 lety nějakou pěnu, která byla takový zázrak, že když jsem ji použila, kolegyně to viděla na vlasech.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 16:14

Mirka Na blond bude pre mňa to pravé. 

Inak mne z Kerastásu takmer nič nesadlo, ale zelená pena na objem bola fakt zázračná.

A to mám pritom husté vlasy, ktoré musím prerieďovať. Ale tá pena ich urobila také nadýchané, tá bola skvelá

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 17:44

Daridari A vypadaly okamžitě zdravě, měla jsem je tehdy zničené domácím barvením.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 17:48

Karja V Bille mají šampony a kondicionéry od Bione. Jsou bezsilikonove, co mi přijde důležité, zmizely po nich lupy vsem. 

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 08:31

Daridari zazrak to neni, ale vlasy to dela pekne. Mam rada jejich masku (No 8), dela takove hebke, sypke vlasy, ale je dobre ji pouzit i s tim sampomen a kondicionerem a dost to trva. Znova to ale uz nekoupim, nektere rady od biolage se tomu kvalitou blizily a staly polovic. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 09:58

Gatita Masku som neobjednala, ale ak budem aspoň trochu spokojná s tým čo som kúpila, tak doobjednám. Biolage pozriem, to vôbec nepoznám.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 13:18

Daridari Chválu na Biolage jsem už četla mnohokrát, myslím na tělové mléko? Ale mně vadí už parfemace. Kupuju od nich jen něco na klouby, to stejně smrdí kafrem.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 16:24

Mirka už som si vygúglila, Biolage je vlastne Matrix. A tá kozmetika mi nestačila na moje suché a náročné vlasy. Nebolo to zlé, na iné vlasy určite super.