Včelí vosk

28. května 2017 14:06
Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. května 2017 14:06

Miluji vůni zpracovaného včelího vosku, voskových svíček apod. Neměli byste prosím nějaké tipy na parfémy, jejichž vůně se blíží vůni včelího vosku? Pánské i dámské.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 28. května 2017 15:01
Reakce na ModestMourek:

Nez a Nez Hiroshima Mon Amour - vosk, med, prach, drevo...

Demeter Beeswax - vosk, med, ale na me je tam trochu moc kvetinovych tonu (on by to mel byt spis pyl, ale nevim no...)

... taky miluju vuni vosku /a propolisu/... 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 28. května 2017 15:23
Reakce na ModestMourek:

Skús Cuirelle (Ramon Monegal)  včelie plásty so štipkou škorice a kadidla. Myslím, že to je unisex, ale viac sa mi pozdáva pre ženu.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 28. května 2017 15:43

Elizabeth Arden Red Door - problém je, že intenzívne vylieza len v jednej koncentrácii a ja si neviem spomenúť v ktorej .

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2017 15:47
Reakce na ModestMourek:

Nejkrásnější vůní s včelím voskem, co znám, je Calling All Angels (April Aromatics) - vzorek už na notino bohužel není, tak jedině na ALZD, alternativně se dá najít i v Copper Skies (Kerosene) - k vyzkoušení v Odéru.

Svým způsobem se dá najít i v Amber Absolute (Tom Ford) - její výroba sice už skončila, ale ještě nedávno jsem jí viděla v pražském Douglasu, kde doprodávali zbytky její limitované reedice, tak nevím, jestli tam ještě je.

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 28. října 2017 23:26

Vnímám ho v La Femme (Prada), ale moje oblíbená složka to není. Tím pádem ani La Femme je mi spíše protivná. Obecně med a ostatní medové produkty ve vůních moc nevyhledávám - výjimkou je Beige.