Benzoe

11. srpna 2014 22:47
Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 22:47

Vôňu tejto sladkej, balzamickej živice mám veľmi rada ,je súčasťou mnohých parfémov, ale mňa by zaujímali skôr  tie, v ktorých dominuje, ako napr. Bois d´Arménie, alebo prekrásna (a pre mňa žiaľ nedostupná)  No.9 Benjoin(Prada)   Tak ak máte nejaké tipy, sem s nimi!  

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 23:47
Reakce na Ayuri:

Znáš bílou Habanitu (L´Esprit)? Ta je hodně benzoinová. 

Ten Benjoin mi taky nejde z hlavy. A vůbec všechny ty exkluzivní Prady, strašně moc je chci zkusit, ale nikde se jich nemůžu dobrat. 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 00:01
Reakce na moudjahidine:

Habanitu poznám len klasiku a potom Edp, ale tam benzoin necítim taký dominantný, ako by som chcela.  Ja mám vzorky Prady od Surrender to Chance , ale  ten  No.9 Benjoin by som zvládla aj celé balenie, ale nenašla som nikde. Asi len butik Prada.

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 00:09
Reakce na Ayuri:

Ježiši Ayuri děkuju! Tuhle stránku jsem vůbec neznala. 

V bílý Habanitě benzoin hodně dominuje, myslím, že by se ti mohla líbit. 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 00:12
Reakce na moudjahidine:

Nemáš za čo ( jeden by tam nechal majetok ), aj ja ďakujem za tip.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 00:26
Reakce na Ayuri:

Habanitu poznám len klasiku a potom Edp, ale tam benzoin necítim taký dominantný, ako by som chcela.  Ja mám vzorky Prady od Surrender to Chance , ale  ten  No.9 Benjoin by som zvládla aj celé balenie, ale nenašla som nikde. Asi len butik Prada.

No. 9 Benjoin jsem poprvé zkoušela v butiku Prada v Pařížské, stejně jako několik dalších vůní této řady, a byla jsem okouzlena. Jsou to čisté parfémy a mají schopnost vzbudit touhu mít je ve větším množství a napořád.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 00:33
Reakce na domenica:

Presne tak! To je aj moja túžba. A v tomto prípade mám ten pocit, že " ešte toto vlastniť a potom už nič  viac nebudem chcieť  "   (  no,viem, že je to kravina... budem...)  ale chcela by som ju strašne.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 23:58

Opravdu hodně výrazný benzoin je v Tabac Rouge (Phaedon), Ambre Nue (Atelier Cologne) nebo v Myrrhe Ardente (Annick Goutal). Ve všech jde vyloženě až do vanilkovo-medova.