WP UK niche značky

29. října 2022 19:39
Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 29. října 2022 19:39

Wanderpacket obsahuje tyto značky a konkrétní vzorky vůní:

Jorum Studio

Trimerous, Elegy, Phloem,  Medullary Ray, Carduus, Arborist, Nectary, Pentimento

Papillon Artisan Perfumes

Salome, Tobacco Rose, Spell 125, Angélique

Illuminum

Taif Rose, Hindi Oud, Moroccan Tuberose, White Saffron, Indian Oud, Black Gardenia, Orange Blossom, Phool, White Musk, Vetiver Oud, Black Oud, Black Rose, Trumpet Flower, White Lotus, Tomato Leaf, Black Musk

Walden

A Gentle Rain, Live the Life, A Morning Star, See the Moonlight, Tonic of Wildness

Memoirs of a Perfume Collector

A Night in Marrakesh, Tales from Zanzibar, Beyond The Pashtun Summit, Lost in the Desert

Ormonde Jayne

Byzance, Indus, Ambre Royal, Levant, Damask, Isfarkand, Frangipani, Champaca, Tanger

Centauri Perfumes

Antheia, Om, C1, Dendra

Vialky jsou skoro plné, proto seznam zkoušejících vytvořím  pro 8 osob, ale WP může samozřejmě putovat až do úplného vyčerpání vzorků. 

Pokud máte o WP zájem, dejte vědět sem nebo do SZ.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 29. října 2022 19:40

1. Woody 

2. slniecko 

3. Kočka_toulavá 

4. Renusatko 

5. ModestMourek 

6. Ignis 

7. alibi 

8. jaro 

9. Panenka 

10. Mha 

11.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:18

No...I am here...predstava, že niekto niečo rieši z británie po brexite miesto mňa, je skoro lepšia ako orgazmus ....

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:22
Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 31. října 2022 09:51

Woody Prosím o adresu do SZ

Online Kočka_toulavá
Avatar
321 příspěvků moje polička 31. října 2022 10:02

Ja si prosim zaradit tiez.. Niekde neskor :) po decembri/januari cca aby to doslo. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 31. října 2022 10:37

Také se zařadím. Děkuji

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 08. listopadu 2022 16:07

Wp dorazil..v krasnych krabickach....miluju tu zenovou bondaz ekologickou paskou, kterou je vzdy pevne a precizne obklopena prepravni krabice. 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 08. listopadu 2022 16:50

prďola Rád bych se prosím přidal. Tedy až dámy, co se hlásily dříve.

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 16:58

slniecko Ahojda v týždni pošlem. V obdobì dažďa adresu najdem, ulicu, cislo znam....zasilkovnu si vylovim v archive SZ. Šetři si paprsky.

Jako s Jorum jsme si vůbec nesedli. Ormond Jayne je so posh and distinguished. Ovsem Insfarkand je jako Backham...jeden kousek by mi stacil za celou Anglii. Walden me potesil....priroda na urovni, co nekrici, ale pohladi. Papillon, Centauri, Illuminum...palace, komnaty, luxus, lektvary a lestenky....I am simple boy....mohu rici jen Wow.

Ovsem Memoirs of Perfume collector....Zanzibar a Pashtun mi provrtaly dusi a zakaply ji jednou vesmirnou slzou. Flakonek je pln z mensi puli, tak jsem strikl jen jednou a tesim se na Vase reakce. Ja uz pomalu rozhazuji site, kdo mi z Londyna priveze aspon sample set.

A jedeme daaaal.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 17:08
Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 17:17

Woody Prokoukl jsi moji bondážovou úchylku! Hlavně jak usilovně recykluju všechny krabičky, tak chci mít jistotu, že se cestou nerozpadnou

A velmi jsi mě potěšil vyjádřením k M.o.P.C. Konkrétně Zanzibar mě vyloženě nadchnul. Bohužel opakovaná výzva k zařazení ČR mezi země EU se u autorů míjela účinkem, takže jsem si flakon nechala poslat z US. Pokud bys měl zájem o 10ml, tak bych odstřik uvolnila

Ale zaujaly mě všechny vůně této značky - je znát, že pracují s kvalitními ingrediencemi a vůně nejsou generické stopadesáté napodobeniny.

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 20:07

prďola ...jsi náramně autentická epická inspirujìcì estetická ekologickáve středu v Brně zakoupìm papìrovou balìcì pásku. Balìček musì dál putovat perfektně zpevněný.

Odstřiku Zanzibaru bych se nebránil, pokud mi nevyjde discovery set z Londyna, což se dovìm do začátku prosince....požádal jsem kamarádku, aby oslovila svoji švagrovou, což je taková pavoučì žena. Tedy bych se s dovolenìm v prosinci připomněl, přìpadně ostrouhám mrkvičku...von ten M.o P.C. ještě uchvátì dalšì nosìky. Každopádně jsi mě madam opět dojala

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 20:14

Woody Papírové pásky rulez!

Pokud ti to nevyjde, tak se ozvi! Značka určitě bude stát za další sledování

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 20:52

prďola  

Heeej rulez! Jsme řìkali na VŠ

Misaotra anao ....to je malgašsky děkuji....spletl jsem si Madagaskar a Zanzibar

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 16. listopadu 2022 10:36

Papillon - Tobacco rose je jako láskyplný vztah s kapkou nostalgie...kdy muž je ,,ve stìnu,, rád oporou a obdivovatelem své milované ženy. Lìbila by se mi k němu soška zlaté baletky a muže na skateboardu od papì Dařbujánové. V přìtomnosti této vůně jsem se cìtil tak něak celistvě a na pár hodin jsem zase uvěřil, že život s tìm pravým je možný

M.o P.C. Zanzibar - je to tam! afroindické bomparo, jen nevìm jestli to červené nebo fialovèbájo do české šedé zimy. 

M.o P. C. Pasthun summit - kamenni a chlad z Dzongkha plus kořeněným studeným větrem vyfoukaná jelenì srst...nádhera...mák a hašiš v rituálnìm laděnì

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. listopadu 2022 20:47

prďola Když tak koukám kolik je místa, tak se musím, taky přihlásit

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 14:03

Ignis Tady taky zapsáno

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 23. listopadu 2022 01:24

prďola ráda se přidám i tady na zkoušení, děkuji

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 30. listopadu 2022 01:31

Balíček je u mňa.