Wanderpacket - potulný balíček se vzorky a poklady

07. února 2021 12:22
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:22

Potulný balíček se vzorky a poklady. Wanderpacket se pak posílá mezi zájemci a obsah se postupně mění.

Obsah: vzorky, odstřiky, příp. miniatury či flakony.

Pozn. u plast. vialek s rozprašovačem prosím přelepujte spoj těla a hlavičky s rozprašovačem izolepou, ať nevyteče. 
Prosím o zřetelné popisky.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:39

První balíček vyrazil na cestu.

Pro nedostatek vialek jsem musel několik vzorků vynechat, ale nebojte. Už připravuji 2. a 3. 

------------------------------------------------

Vzorky od

19-69 

(Purple Haze, Rainbow Bar, Capri, Chronic, Chinese Tobacco, Villa Nellcote)

Affinescense (Patchuli Oud, Cuir Curcuma)

Akro (Awake, Smoke)

Angel Schlesser (Madera de Naranjo, Eau de Cologne Bergamota)

By Killian (Ex Tenebris Lux, Black Phantom "Memento Mori")

Eight&Bob (Egypt)

Franck Boclet (Tobacco)

Frederic Malle (Bigarade Concentree)

Humiecky&Graef (Askew)

Kerosene

(Black Vines, Fields of Rubus, Follow, Pretty Machine, Santalum Slivers, Unknown Pleasures)

L'Erbolario (Rhubarb)

Masque Milano

(Luci et Ombre, Hemmingway, L'Attesa, Mandala)

Meo Fusciuni

(#1 nota di viaggio, #3 nota di viaggio,  L'Oblio, Odor 93, Luce, Notturno, Little Song, Narcotico, Spirito)

Moth&Rabbit (The Lobster)

Nishane (Boszporusz)

Oliver & Co. (Ginscence)

Parfums de Nicolai (Patchuli)

The Zoo (Rhubarb my love)

Timothy Han

(Against Nature, Heart of Darkness, ON THE ROAD, She Came to Stay, The Decay of the Angel)

Ramon Monegal (Entre Naranjos)

Rogue (Chypre Siam)

------------------------------------------------

Kdo se chce zůčastnit, dejte vědět níže nebo do SZ.

Účastníci: Kočka_toulavá prďola Renusatko slniecko ModestMourek Sweet Potato moora

Petya Charmite Panenka 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:48

svěženkář Jsi moc milý, ale až na 19-69 ostatní značky znám, tak přenechám místo nékomu jinému

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:51
Reakce na Korsičanka:

svěženkář Jsi moc milý, ale až na 19-69 ostatní značky znám, tak přenechám místo nékomu jinému

​A nic z mé poličky Tě neláká? Pozn. značky ještě doplním, uvedl jsem ty, kde mám víc vzorků.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:57

svěženkář Mrknu-díky!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 07. února 2021 13:07

Jsou tam asi 3 vůně, které ráda vyzkouším, ale spíš osobně na jaře na 1. brněnském srazu:))) 

Teď mám vyzkoušeno a hlavně vybráno dost, abych šetřila a nenechala se pokoušet. Ale jsem určitě zvědavá na postřehy ostatních!

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 07. února 2021 18:52

svěženkář Jejda! Moc díky za nabídku!

Mě by určitě zajímal Chinese Tobacco už jen z důvodů srovnání s ostatními tabákovými vůněmi. A Bigarade Concentree by určitě stála za vyzkoušení Ostatní (mimo 19-69) jsem povětšinou zkoušela... Jenže já mám teď práce nad hlavu a balíček by se u mě zdržel zbytečně moc dlouho, takže - ráda vyzkouším, jen se dobrovolně řadím spíš k pozdějším adresátům.

A dotaz - je to myšleno tak, že do balíčku, který by se ke mě dostal, zase já přidám něco ze svých voňavých ochutnávek a pošlu dál?

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 19:17
Reakce na prďola:

svěženkář Jejda! Moc díky za nabídku!

Mě by určitě zajímal Chinese Tobacco už jen z důvodů srovnání s ostatními tabákovými vůněmi. A Bigarade Concentree by určitě stála za vyzkoušení Ostatní (mimo 19-69) jsem povětšinou zkoušela... Jenže já mám teď práce nad hlavu a balíček by se u mě zdržel zbytečně moc dlouho, takže - ráda vyzkouším, jen se dobrovolně řadím spíš k pozdějším adresátům.

A dotaz - je to myšleno tak, že do balíčku, který by se ke mě dostal, zase já přidám něco ze svých voňavých ochutnávek a pošlu dál?

​Přesně tak. Kolik vzorků / odstřiků a jaké záleží na každém. Jinak na požádaní připravím čerstvé vzorky z poličky. A seznam vzorků ještě doplním. A nebo nechám jako překvapení.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 07. února 2021 21:32

svěženkář ja sa hrozne ospravedlňujem, ale riešim teraz nejaké náhle zdravotné problémy, preto sa neozývam. Len čo budem popri tom aspoň trochu vládať, kuknem sa na to.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. února 2021 21:34

Ráda se přidám, jen já nejsem úplně ta co napíše dlouhou recenzi. Spíš ty postřehy

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 21:46

slniecko Tak se dej rychle dohromady! Přeji dobrou regeneraci a štěstí na dobré lidi!

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 21:47
Reakce na Renusatko:

Ráda se přidám, jen já nejsem úplně ta co napíše dlouhou recenzi. Spíš ty postřehy

​Recenze nejsou povinné!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. února 2021 17:57

svěženkář ďakujem

Pozrela som si ten zoznam a mne sa teda pozdáva , väčšinu nemám a okrem Ginscence som už dlho zvedavá aj na Moth&Rabbit.

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 08. února 2021 18:17

Vazeni, ja se nezucastnim. Resty a parfemove tuzby poresime kdyztak individualne.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 09. února 2021 20:11

Připravuji pro Vás překvapení, balíček možná výrazně naroste o nové niche vzorky! Těšte se!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. února 2021 20:17
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. února 2021 20:24
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 09. února 2021 20:44

svěženkář Děkuji za přizvání, ale drtivou většinu z uvedených vůní znám a teď se mi navíc sešla pěkná hromádka vzorků (a bohužel i práce , kterou si jimi alespoň provoním), takže bych stejně neměla čas se jim náležitě věnovat.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:27

Update vůní. A další... jsou na cestě.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. února 2021 22:19