MDCI - hromadná objednávka 11ml "vzorků"

06. dubna 2020 18:18
Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 09:54

Korsičanka

pardon, se mi nějak zasekal počítač a smazal se příspěvek

Mám teď na sobě Fetes Persanes a Nuit Andalouse. Vím, že se mi líbila Vepres Siciliennes. A údajně mám i vzorek La Rivage des Syrtes, tak ho zkusím najít

Co určitě ne - Promesse de l'Aube a Peche Cardinal

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 10:04

andry Já předevčírem vyhrabala La Rivage des Syrtes, ale už je asi starý vzorek a navíc nastoupila silně jarní alergie. Takže slabá vůně, ale taky pěkná. Ta Peche mě mile překvapila! Tolikrát jsem ji zkoušela a nic. A teď...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. dubna 2020 11:10

Jen hlásím průběžný stav... vůni mně odeslali ve středu dopoledne jako balík do ruky, tak jsem doufala, že bude ve čtvrtek u mě... ale bohužel je v přepravě... v úterý už určitě dorazí... tak budu vědět, zda objednám.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 13:59

Korsičanka Rivage jsem našla, nepotřebuju - což mě neudivuje, Patricia není úplně můj styl. Teď by mě zajímaly ještě Indes Galantes a Belle Helene

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 14. dubna 2020 22:06

Darya milacka Korsičanka Cio Cio San mně dnes dorazila. Tak moc jsem se těšila, ale bohužel se žádné wau nekoná. Je pěkná, ale chybí mně v ní to "něco" navíc, něco pro mě zvláštního. Mně ty slepáky nevycházejí. Měla jsem jinou představu, víc pivoňkovou, možná svěžejší... spíš podobu mé nové lásky M.Micallef Mon Parfum Pearl... ale nic takového se bohužel nekoná.

Objednávku tedy dělat nebudu. Tak nevím, jestli někdo převezmete štafetu.

Tady jste 3. Další zájemce od "sousedů" už několik dní neodpovídá na SZ, tak tu vám asi doporučovat nebudu.

Ale ještě by se k vám určitě přidala Biely kvet 

Tak se moc omlouvám, ale snad to chápete...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 22:09

Paris Nechtěla jsem ti to psát, ale já ji zkoušela už 3x v 1907 a vždy jsem dospěla ke stejnému závěru jako ty.

Tak uvidíme, záleží, na kolik by vyšlo poštovné a jak by zásilka vůbec dorazila Tys ji měla z Čech? 

Nebo těch 90 Euro je i s poštou z Francie???

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 14. dubna 2020 22:26

Korsičanka tak to je škoda, že jsi mně to nenapsala.

90€ je i s poštovným z Francie. Jen se platí přes PayPal a objednávka emailem.

Já jsem objednala v Egoist...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 06:46

Paris Díky! Nechtěla jsem tě odrazovat, přeci jen nemáme úplně stejný vkus někdy