Mona di Orio - porcování Ambre, Vanille, Musc, Rose - POZASTAVENO

22. zaří 2014 20:29
Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 20:29

Zdravím :-)

Byla bych ochotna naporcovat vůně Mona di Orio. Balení jsou po 100 ml. Kupovala bych asi na ALZD, pokud neseženu jinde levněji, cena samotné vůně cca 460 Kč za 10 ml. Následně bych odeslala, nebo předala při osobním setkání. Refany by byly od vaňkáta za VO ceny.

Jako při minulém porcování si jako odměnu vyhrazuji právo ponechat si první flakonek. Samozřejmě pokud by se porcovalo více flakonů jedné vůně nebo flakon vůně, o kterou nemám zájem, přenechám flakon zájemci s nejvyšším podílem. Pokud by bylo zájemců se stejným podílem více, pak tomu, kdo se přihlásí první. Vzhledem k ceně se dají vůně objednávat i jednotlivě (což by mi vyhovovalo asi lépe). Naporcovat můžeme skoro cokoli, ale asi bych se nejdříve pokusila naporcovat tyto čtyři vůně, které jsou podle mého nejpovedenější.

Ambre

Vanille

Musc

Rose

Byl by o toto porcování vůbec zájem?

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 07:46

Musc flakonek by byl určitě volný, o ten zájem nemám

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 21:09

Já bych měla zájem o 10ml Musc a 10ml Vanille :)

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 07. října 2014 14:12
Reakce na Venea:

Je to tu nějaký mrtvý. Jak to vidíš?

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 08. října 2014 15:12

Bohužel tedy špatně myslím že admin může toto vlákno asi uzavřít. Já osobně jsem uvažovala o všech kromě Musc. Ale postupně co jsem dostala velký vzorek vanilky, opadl můj zájem asi i o ni. Budu celou značku testovat dále a kdybych si něco koupila tak se ti soukromě ozvu :)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. října 2014 19:26
Reakce na Venea:

Určitě?

Ok, zatím to tedy zamknu a kdybych ty nebo kdokoliv jiný chtěl obchod v budoucnu uskutečnit, může se to zase odemknout. OK?