Streetstyle

15. října 2014 12:07
Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 27. července 2015 20:22
Reakce na barbucha:

APC znam, znacku kabatu vubec. No dama jede, chci to potkavat v Cesku!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. července 2015 20:45
Reakce na foxy:

Já bych to nejradši potkávala v zrcadle 

Ale má vůbec dobrý ohozy... a přitom na tom celkem nic není. Podobný a celkem příčetný oblečení by se dalo pořídit i tady - myslím že není nutný mít pásek zrovna od Hermése... t.j. je div, že takhle jednoduše tady nechodí každá druhá bába, ehm, dáma v jejím věku. A bez květáku! 

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 10:13

Paris streetstyle

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 17:46
Reakce na Miru:

Kam ty na to chodíš... 

Taky dobrý. Ale na rozdíl od toho, co jsem psala výše, bych tady řekla že to bude chtít naopak velmi drahý( zejména kvalitní) kousky - aby to nevypadalo jak čerstvě vytažený z popelnice.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 17:56
Reakce na barbucha:

...přesně tak, kvalita je základ.!

Myslela jsem si, že by se Ti to mohlo líbit

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 18:03
Reakce na Miru:

To jo, líbí se mi to - akorát baba je zas jak vopuchlá nit, prsa žádný... to já bych vypadala úplně jinak  A nesnáším široký boty, jak v nich kloktá noha... jinak cajk.  Barevnost super.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 18:17
Reakce na barbucha:

To je Yohan, chlapík. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 18:18
Reakce na domenica:

Pak bych tam prsa teda hledala marně 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 18:30
Reakce na barbucha:

Šmarjá, Barbucho, s tebou to jde z kopce

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 18:44
Reakce na náťa66:

Asi jo. Skočím si a) na oční a b) pro předpis na nějaký hormony - páč to se mnou jde fakt z kopce, jako se ženou  

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 01. října 2015 07:33

Já si taky myslela, že je to ženská. Ještě jsem si říkala, že kdyby si tu begšu trošku stovnala, vypadala by dobře, to ucho venku se mi nelíbí.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 01. října 2015 17:50

...tak tohle už chlap není...

Linda Wright

(tuto dámu sem před časem dávala barbucha v červeném kabátu...)

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 01. října 2015 19:12
Reakce na Miru:

Tak to je paráda, líbí se mi úplně včechno. A je to i v mých oblíbených barvách.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. října 2015 08:00

Mám v práci tři kolegyně s její postavou a v +- jejím věku a (nechci se dámy dotknout) oblékají se lépe.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 03. října 2015 11:17
Reakce na Mirka:

...mně se to na ní líbí moc, je tím taková mladistvá.

Je to vkusu jednotlivce, myslím...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. října 2015 14:56

Linda vypadá skvostně. Kolik že jí je? Některé kousky z jejího šatníku bych brala hned.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. října 2015 08:33
Reakce na Miru:

Mně se to taky líbí (ne všechno), jen že mám oparvdu šik kolegyně se vkusem a jejich styl oblékání se mi líbí víc.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 06. října 2015 13:13
Reakce na domenica:

Já bych brala úplně všechno!

Přesnej věk nemůžu najít, ale bude jí spíš k sedmdesáti (podle toho, jak se někde decentně zmiňuje její věk: she's in her "sixties"  )

Vypadá super. Z těch hadrů ovšem čiší kvalita (o doplňcích, zejména taškách, ani nemluvě)... ale dalo by se, až na ty kabelky, pořídit něco podobnýho i za míň. Saka, džíny, bílá košile... jednoduchý svetry, mokasíny - dyk já nechodim v ničem jiným! Jen ta birkinka mi chybí!  A deset kilo přebejvá

Mmch ta sukně v tvým příspěvku mi zrovna sedí úplně nejmíň, moc barev na můj vkus Mně se právě líbí, jak má jindy v podstatě jedno/max. dvoubarevnej outfit, vypadá to tak upraveně a elegantně...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. října 2015 14:25
Reakce na barbucha:

ta sukně je moc barevná i na mě, vždyť mě znáš , ale ten vzor se mi tak moc líbí a navíc když je zbytek až ke krku černej... takže beru!

Přesně, ta kvalita materiálů a zpracování...

Strašně nerada si tady chodím vybrat šaty nebo sukni, nebo cokoli. Většina oblečení v přijatelné cenové hladině mi přijde jako hadr. Hadr za málo peněz nebo hadr za hodně peněz. Sním o obchodě jenom se šatama. Konfekce, ale rozmanitost střihů a barev. Kvalitní materiál a nadčasový vzhled, jednoduchost. Chci šaty, vím kam zajít, vím, že si s největší pravděpodobností vyberu a vím, že v tom nepotkám celou Prahu. Mít čas, sílu a kapitál... jdu do toho, protože to by muselo fungovat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 06. října 2015 14:39
Reakce na domenica:

Hadr za málo peněz nebo hadr za hodně peněz.

Jo, tak to je. Z našich obchodů jsem na prášky... neuvěřitelný, co si dovolej chtít za ten aušus. A když to není vysloveně odpad, tak to stojí půlku průměrnýho platu - copak to má skutečně takovou hodnotu, třeba jedny jakžtakž slušný křusky?! Co když jsou v rodině třeba tři ženský, to má chodit ven jen jedna?

Ten obchod si zařiď. Budeš tam mít narváno! Já se na tvůj výběr ráda spolehnu! 

Co se ještě tý Lindy W. týče, tak mně se na ní líbí i to, že nechodí zmalovaná jak dorota. Vlastně vůbec - a přesto vypadá dobře.