Laky na nechty, manikúra

24. května 2015 11:58
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. června 2015 15:10
Reakce na andry:

Chudinko, ale na druhou stranu už tě lecjaká lahvička nerozhodí

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 01. června 2015 15:15
Reakce na náťa66:

Laky Orly, včetně mého vysněného odstínu, na profi-parfemy za 89,- Kč, navíc to mám k vyzvednuti hned vedle práce.

Já snad měla minulý týden nějaký zatmění, či co.

Lak drží, při víkendových pracech, mytí nádobí, uklízení se trošklu oprýskal, ale pět dnů při zátěži rozhodně.

mne to ukazuje, že majú 47 odtieňov, ale pri rozkliknutí iba jeden...

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 01. června 2015 15:36
Reakce na slniecko:

zkus to přes jejich vyhledávání, tak se mi jich tam zobrazilo dost

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 01. června 2015 15:48
Reakce na andry:

skúsim

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 01. června 2015 15:54

áno, tak to funguje. Akrát, že na sk stránke sú za 5,30€

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 23:29

Pro mě osobně koupě století

Moje milované samolepky za desetinu "běžné" ceny.

Samotné zde a nebo ještě doplněné o gellak (k zapečení je potřeba lampička, pak vydrží nehty jak od profíka 14 dní).

Jsem nadšená, nakřečkovala jsem okamžitě zásobu na půl roku

Trochu mě mrzí, že nemají komplet výběr a chybí zrovna ty, které bych upřednostnila, ale i tak mě to hodně potěšilo, že je nemusím shánět v zahraničí.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 06:41
Reakce na Mitzi:

Na Elninu je mají pořád a nabídku doplňují. Já jsem zkusila jeden vzor a nenadchly mě, jsou dost silné, špatně se mi s nima pracovalo. I bez gel laku mi vydržely dlouho, to ano.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 20:38

Silné? Mně nepřijdou vůbec silné. Zatím jsem dělala se dvěma odstíny (sobě a dceři) a pracuje se s nima perfektně.

Ale musí se pracovat rychle. Jakmile je necháš chvilku na vzduchu schnout, ztuhnou a pak nefungují. Takže rozbalovat až ve chvíli, kdy jsou připravené nehty, upravená kůžička a jde se rovnou lepit. Proto jsou dva balíčky, aby to stihl i pomalejší lepič :D

Kdysi si mi taky lidi stěžovali, že jim ty samolepky ze Sephory nefungují, že to nepřilne... protože nikdo nepochopil, že jsou "vlhké" a nesmí je vybalit a pak nechat nepřilepené. Za půl hodiny je můžeš vyhodit.

Já lepím obě ruce ani ne 10minut i s přípravou povrchu a finálním zarovnáním. Takže mi vyschnout nestihnou ;) ale co jsem viděla různé "šikuly" na Youtube, tak to byl docela děs a vůbec nechápu, že se chlubí takovým neumětelstvím a hnusným výsledkem.

Díky gelu je to parádní. Foto napravo dole je dneska - po týdnu. Jsou celé včetně špiček (bez gelového povrchu jsem si špičky vždycky oťukala o klávesnici nebo poškrábala při mytí nádobí).

Odrost je teď nějaký menší, takže to vydrží hodně dlouho! :)

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 20:58
Reakce na Mirka:

A informace, že je na elninu mají a doplňují mě nesmírně těší, já jsem si jich tam totiž ještě nikdy nevšimla a furt za ně vyhazuju ty strašný částky v Sephoře.. a to je kupuju jedině ve slevě protože je na jaře nehorázně zdražili. Za cenu jedněch ze Sephory mám teď desatery z elNina, to je sakra rozdíl

Tak snad naskladní i ty vzory, co bych úplně nejvíc "potřebovala"

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 21:59
Reakce na Mitzi:

Však kvůli tomu El-ninu jsem to psala. Dost dlouho jsem je chodila okukovat, než jsem si jedny přes kamarádku koupila, tak vím, že je mají a doplňují. Máš je krásné. nechť Ti dlouho dobře drží.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 10:48
Reakce na Mitzi:

a jak se to sundává?

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 13. srpna 2015 12:44
Reakce na andry:

a jak se to sundává?

to budu vědět až zítra nebo pozítří :)

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 15. srpna 2015 23:10
Reakce na Mitzi:

Já se zeptám asi trochu blbě, ale jak se to používá? Nemám nejmenší tušení, co to je... Po dlouhé době jsem si začala zase lakovat nehty a docela mě to baví.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 20:54
Reakce na Lalaith:

zkus se podívat na nějaká videa na youtube

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 10. zaří 2015 14:48

Já to tu trošku obnovím. Holky, už víte, jak se to sundavá?

A myslíte, že by mi to pomohlo trochu dát nehty dohromady. V poslední době se mi třepí.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 10. zaří 2015 22:12

Zhustol mi obľúbený lak. Kedysi dávno som to zvykla riešiť riedením odlakovačom - to boli tie časy, keď to boli acetónové rozpúšťadlá, doslova. Len teraz som kukla na ten svoj bio na báze pomarančového oleja a tak nejako pochybujem, že by to bol dobrý nápad. Myslíte, že tie klasické, ktoré sa dnes predávajú, aj keď sú bez acetónu, by mohli takto fungovať? Alebo mám skúsiť niekde zohnať ten klasický ekazit - pokiaľ to ešte niekde vôbec predávajú?

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 11. zaří 2015 12:52
Reakce na slniecko:

Seche má přímo "ředič" laků.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 11. zaří 2015 17:02

Super, vďaka, hneď ho idem pohľadať!

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 11. zaří 2015 21:48
Reakce na dynda:

Já to tu trošku obnovím. Holky, už víte, jak se to sundavá?

A myslíte, že by mi to pomohlo trochu dát nehty dohromady. V poslední době se mi třepí.

Sundává se to celkem snadno. Udělala jsem to jako profík - čtvereček buničiny navlhčila odlakovačem, připlácna na nehty a zajistila kouskem alobalu. Ono se to pod tím alobalem prohřeje, lak "popraská" a sleze to bez většího drhnutí.

Kdybys nevěděla, jak na to, zde je návod i s  obrázky

Ohledně třepení ti neporadím, protože mně se nehty nikdy netřepily. Ale myslím si, že na třepivé nehty není vhodné dávat ani gellak ani samolepky, protože bych se obávala, že je to hodně vysuší.

Ale zdravé nehty to zpevní a přitom to zůstane pružné. Kdysi dávno jsem měla gel (před 18-19 lety) a u něj mi hodně vadilo, jak je to tvrdé a jak blbě se to pak sundává. Když se mi jednou povedlo nehet zlomit (na lyžích), byla to hrůza.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 12. zaří 2015 09:49
Reakce na dynda:

na třepivý nehty bych to nedávala. koupila bych si Biosil a nějakou kúru (např. OPI Nail Envy nebo z levnější cenové kategorie Four Seasons) a té dávala víc vrstev a moc často to neodlakovávala, jen přetřela, a nějakou dobu bych to zkusila takhle, bez barevnýho laku. a pokusila bych se nacpat do jídelníčku víc vitamínů a ryb.