Scent Roche

20. listopadu 2021 11:08
Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 11:08

Scent  Roche je nová značka originálních niche parfémů, kterou založila Kateřina Šantrochová, hudebnice a skladatelka, která se také intenzivně zabývá výrobou a mícháním vonných esencí. 

Ve skladbě parfému na míru uplatňuje smysl pro harmonickou kompozici vysokých, středních a nízkých tónů vybraných esencí, které odráží osobitý charakter a touhy svého nositele. Stejně tak parfémy speciálně navržené pro interiéry dokáží zásadním způsobem pozvednout a rozšířit atmosféru prostoru.  Vůně se zapisují do naší smyslové paměti na dlouhá léta. Můžeme tedy náš domácí nebo pracovní prostor prodchnout příjemnou vůní a připravit tak ostaním jen ty nejlepší vzpomínky. S ohledem na přání zákazníka mají správně vybrané esence také významný aromaterapeutický účinek.

Scent Roche je značnou, která používá  přírodní materiály nejvyšší kvality a extrakty z nejrůznějších vonných dřevin, květin, vzácných plodů a dalších látek ze vzdálených i blízkých míst a kultur světa.
Proto, má každý možnost objevit skrze vůni, co je vlastní jeho duši.

Sea : Hlava: Cypřiš, mořská řasa, slaný citrón Srdce: Růžový pepř, zázvor, zelená mandarinka Tělo: Ambra, cedr, sůl

Iris Hlava: Meruňka, list fialky Srdce: Neroli, pivoňka Tělo: Kořen kosatce, vanilka, oud

Fiq + Santal Hlava: Grapefruit, Růžový pepř Srdce: Fík, tuberósa, mléko Tělo: Santal, cedr

Persian Love Hlava: Pepř, bergamot, hořký pomeranč Srdce: Neroli, cukrová vata Tělo: Oud, kašmír

Leeda Hlava: Kardamom, slaný citrón Srdce: Růžový pepř, slaměnka Tělo: Santal, Iso E Super

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 22:46

Tess prečo tie vône nemajú na stránkach? alebo zle hľadám?

Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 08:20

@slniečko vône sú dostupné len v LEEDA fashion store.

Adresa je : Bartolomějská 304/1, 110 00 Staré Město,

Posielam aj adresu majiteľky :Černínská 5, 11000 Praha ,

katerina@scentroche.com



 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 02:21

Tess neviem, či si s nimi nejako v kontakte, ale keď mi pošlú materiálz, rada ich pridám do databázy.