Vitamíny, pilulky, kapsle a jiná "chemie" pro zdraví...

02. zaří 2014 17:40
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 17:40

 ...máte někdo zkušenosti s tobolkami REVALID, a jaké.?

Offline Rendulinda
Avatar
5 příspěvků moje polička 30. října 2014 20:17
Reakce na Miru:

 ...máte někdo zkušenosti s tobolkami REVALID, a jaké.?

Jo, před časem jsem brala, žádný výjimečný efekt, asi tak průměr. Naopak můžu doporučit Donnu Hair, cca před půl rokem mi začaly ve velkém vypadávat vlasy a tohle + methionin + sérum Vitasygen od kadeřnice mi to padání zastavilo + začaly růst nové. Po dopatlání séra to občas podpořím lopuchovou vodou od Naděje na střídačku s Bioharem. Teď jsem si dala s Donnou Hair pauzu, mám místo ní nějakej levnější Křemík, selen, zinek, ale chci ji určitě koupit znovu. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 18:17

Rendulinda 

...tak já musím napsat, že fakt po třech měsících poctivého užívání mi vlasy padají o hodně(!) méně.

Vybrala jsem jedno balení Ivy Bears Woman´s Hair Vitamins, pak jedno Donna Hair Forte, dobírám druhé balení "rybího tuku"(ADEK + omega tri strong), balení biotinu, vit. B6 + B12, a přes tři měsíce denně piju Msm(z toho se mi hodně zpevnily nehty).

Známý, co roky cvičí, tak mi poradil, ať si vyloženě nekupuji nějaké "multivitamíny" na vlasy, ale třeba jen pár jednotlivých prvků, ale s co největším obsahem té dané látky v jedné dávce/kapsli

(takže ty mnou zmiňované preparáty jsem si vynašla s co možná nejvyšším obsahem daného prvku)

Protože když je to komplex vitamínů, resp. je v jedné tobolce x vitamínů naráz, nemohou tam dát max možnou dávku každého jednotlivého prvku, ale o dost menší.

Jím hodně zdravě, řekla bych. Mlsám(samozřejmě vše s mírou) arašídové máslo, med, sezónní ovoce, naše, zeleninu(dušenou, vařenou, pečenou), z mléčných výrobků jen smetanu, tvrdé sýry, máslo, lušteniny, rýže, těstoviny, pečivo tmavé vyjímečně, když už častěji, tak celožitný chleba(taková ta tvrdá kostka/plátky za cca 45,- kč), hřeším/požitkuju suchým vínem a Plzní

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 13:36

...před časem někdo(? renusatko)

zmiňoval, že mu zabraly vitaminy od kadeřníka Zapomněla. No, tak jsem vlezla do složení a všimla jsem si, resp. myslím si, že kromě ostatních dobrých ingrediencí je hlavní úspěch přípravku v přítomném astaxanthinu.

Stejná ingredience(taktéž autorem přípavku vychvalovaná) je i ve výrobku od Tomáše Arsova.

Tak jsem hledala na netu a - podle dostupných informací je to fakt velmi dobrý, jeden z nejlepších antioxidantů, a taky jsem hledala, zda se dá pořídit levněji. A jo. Takže jsem si koupila kapsle astaxanthinu a

pak zas jiný komplex vitamínů(než co mám vitamíny doma) pro růst vlasů(tam je zas dobrá ingredience serenoa plazivá, pak lékořice, šalvěj, přeslička)