Parfumworld

13. srpna 2014 17:41
Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 17:41

Aké máte skúsenosti s týmto obchodom http://www.parfumworld.sk/  ?                                                                                                                                                           Ja osobne len tie najlepšie, dajú sa tam nájsť naozajstné lahôdky.  Komunikácia O.K., tovar posielajú obratom, pokiaľ  nie je skladom, informujú telefonicky - majiteľ je veľmi ochotný a ústretový. Ceny sú síce vyššie, ale je v nich zarátané už aj poštovné v rámci Slovenska. Zasielajú aj do ČR, tam sa ale samozrejme poštovné účtuje, v minulosti to bolo myslím 5€.

Offline kiam
Avatar
19 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 11:19
Reakce na Ayuri:

nenakupujem u nich často najma kvoli tým cenám. Ale  zoženiem u nich voňavé kúsky inde nedostupné, tak tým sa to vyváži.

Cervanek
Avatar
14. srpna 2014 19:15

Kupovala jsem zde 2 krát a byla jsem velmi spokojena. Pan Orbán, co má obchod, je také milovníkem vůní a pokud to jde, tak sežene i na přání. Sehnal mi tak Chanel No 5 Edt 50 ml bez rozprašovače. Stačí mu i zavolat, on pak volá zpět, když vůni již má a pošle, přidá i nějakou drobnost. Mívá i raritky v rámci možností. Posílá do Čech na dobírku za poštovné 5,00 Euro s úložkou 21 dnů.