Deklarácia záujmu

15. zaří 2014 11:13
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. zaří 2014 11:13

Zakladám vlákno, kde by sme si mohli dávať vedieť, kto by mal záujem o aký hromadný nákup, resp. medveďa a či je ochotný/schopný ho aj sprevádzkovať.

Ja by som mala záujem o hromadný nákup/delenie flakónov:

Galimard

Atelier Cologne

alebo o rozdelenie flakóna extraitu Amouage - buď Memoir, alebo Lyric.

Môžem to aj spraviť, ale vždy len jednu akciu naraz, viac nezvládnem.

Ďalej by som mala záujem o podiel na vyskúšanie z rôznych karafiátových nikoviek, ako Viloressi Garofano, Oeilet Bengale, a podobne.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 11:14
Reakce na slniecko:

Když to nebude hned... ale výhledově třeba za měsíc a více (na následující měsíc už mám rozplánováno), tak bych měla zájem o vyzkoušení (a tedy nějakého menšího podílu) extraitu Lyricu a možná i Villoresi Garofano.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 16:46
Reakce na fija:

No, to určite nebude hneď, kým sa to zazbiera a ja tiež mám už tentomesačný limit v háji...resp. plánujem zaň niečo iné...čo sa týka toho Amouage, tak tam som aj rozmýšľala, či nepočkať na nejaké zľavy na Escentuale, bývajú myslím 3x do roka, ale marí sa mi, že Amouage z nich niekedy vylučujú...

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 17:10
Reakce na slniecko:

Ja by som mala určite záujem o extrait Memoir, ale tiež nie hneď.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 17:46
Reakce na slniecko:

No, to určite nebude hneď, kým sa to zazbiera a ja tiež mám už tentomesačný limit v háji...resp. plánujem zaň niečo iné...čo sa týka toho Amouage, tak tam som aj rozmýšľala, či nepočkať na nejaké zľavy na Escentuale, bývajú myslím 3x do roka, ale marí sa mi, že Amouage z nich niekedy vylučujú...

Ano, někdy se slevy Amouage netýkají, někdy ano. Bývá to různé. Nebo počkat alespoň na něčí 10% narozeninovou slevu... já bych měla mít teoreticky v prosinci... ale loni mi to nějak popletli, já si na to sama ani nevzpomněla, a sleva přišla z ničeho nic až v březnu... Anebo, jak píše někde jinde Vendulka, že nakonec v Ingredients to se slevou nevyjde výrazně jinak... ale to já neumím posoudit.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 23:24

Tak zajtra založím vlákno, zatiaľ sa zbierajme a potom vyčkáme na najbližšie escentual zľavy?

Offline Hanele12
Avatar
79 příspěvků moje polička 18. zaří 2014 14:17
Reakce na slniecko:

Výborný nápad. O extrait Memoir bych určitě zájem měla, pokud budeš zakládat vlákno, tak se hlásím o 10ml. Na Jahodě ho mají s 20% slevou, ale nevím, kde vyjde lépe. Děkuji.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 18. zaří 2014 15:16
Reakce na Hanele12:

Já bych měla zájem o Lyric i Memoir, ale o Lyric víc...

Offline Zimulka
Avatar
93 příspěvků moje polička 18. zaří 2014 22:42

Já bych měla zájem určitě o Memoir a asi i Lyric ...

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:41

Dievčatá, musím teraz riešiť nejaké rodinné veci, nestíham, ale pozakladám to zajtra, resp. v pondelok.

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 00:16

Já bych měla zájem o Amouage Dia pour Femme 20-50ml 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 18:12

Založila som vlákno na tie extraity, budem rada, ak mi upresníte množstvo, potom by sme sa dohodli, kedy a odkiaľ to vziať.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 20:06
Reakce na Nadik:

myslíš extrait?

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 10:06
Reakce na slniecko:

myslíš extrait?

Ne, ja myslela edp, nemohu A. Dia pour Femme nikde sehnat ........ev. Kdyby nekdo mel prebytek 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 10:47
Reakce na Nadik:

jasné