databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Wish Come True Stéphane Humbert Lucas 777

Wish Come True
značka: Stéphane Humbert Lucas 777
parfumér: Lucas, Stéphane Humbert
rok: 2017
určení: unisex
hlava: tangerinka, bergamot, ylang ylang
srdce: labdanum, kadidlo, jasmín
základ: pravá ambra, tuberóza, vanilka, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Miru (30.6.2022 )

...tangerinkové kapky vsakující se do bergamotových hoblin, jež jsou zjemněné hebce ylangovým pudrem(typově méně sladká Eve Jil Sander ve velmi delikátním provedení).
Po chvilince vůně začíná pocitově chladit - určitě kadidlo s vetknutým jasmínem vytvářejí iluzi chladivého pohlazení, ve kterém je vlahá, prachově pudrová hebkost s jemnou navanilkověle jasmínovou chutí a kdy hustotu zajišťují plyšově labdanové mikropilinky...
...vůně je pro mě stejně příjemná, jako když si za zavřenými víčky představujete plnění svého snu -
ano, Wish Come True...
(barva flakonu tuto kompozici vystihuje dokonale)
((a s vonnou tekutinou musíte zacházet jak se sny - nevyplašit, hýčkat a užívat si, procítit každou jednotlivou molekulu hebkosti a
něhy...))

Avatar
slniecko (20.5.2022 )

Tak na rozdiel od wendulky sa na mne rozložila do takej neuveriteľnej žuvačky, až ma to nostalgicky prenieslo do detstva k Pedro žuvačkám. ale čerstvú a radostnú mandarinku potvrdzujem. Takisto Coca-colu. ak by dorazilo aj to kadidlo, prehlásila by som ju za detsky vianočnú, bez kadidla ovšem len destky Mikulášsku.

Avatar
wendulka (04.11.2017 )

Je-li vaším splněným snem ovocná nežvýkačková tuberóza, pak vám tahle vůně vaše přání vyplní. Než se k ní ale dopracuje, nabídne vám sladkou, jiskřivě šťavnatou mandarinku a zralé banány. Teprve pak je rozvaří na kadidlovém plamenu společně s meruňkami, zahustí vanilkou a posype špetkou kakaa. Nakonec přikápne pár kapek coca-coly (otočník), které tuberóze dodají sladkou perlivost a přináší pocit jásavosti podobně jako v Dolce Tuberose (Krigler) a ještě jednou ji zahřeje s pomocí ambry.