databáze 106655 vůní od 8088 značek a 1482 parfumérů

Une Nuit Magnétique The Different Company

Une Nuit Magnétique
značka: The Different Company
parfumér: Nagel, Christine
rok: 2014
určení: unisex
hlava: zázvor, bergamot, borůvka
srdce: egyptský jasmín, turecká růže, tuberóza, švestka
základ: benzoin, pačuli, ambra, pižmo, dřevité tóny
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (17.3.2016 )

Jemnou nasládlou pryskyřici postup postupně překryl suchý dřevitý prach a pryskyřice zkysla do podoby elemi. Bohužel se vše po rozvonění vysloveně "rozsypalo" do vyslovené podivnosti...

Avatar
slniecko (28.2.2016 )

Tak neviem, čo by som si mala predstaviť pod magnetickou nocou, pravdepodobne romantiku, vášeň, tajomno, Na čiernom koni noc je plná vôní a tak podobne, ale The Different Company to vzali differentne a hlavne technicky doslova. Citrusovo-zázvorovo-korenistý úvod pripraví atmosféru chladného večerného vánku a spolu s drevinami, umelým pižmom a ďalšími ingredienciami dokážu vytvoriť niečo, čo možno malo voňať inak, ale mne teda rozhodne tak kovovo, ako dokáže snáď fakt len mokrá magnetka v studenom vetre. Ale zas - možno to priťahuje Ironmanov, neskúšala som.

Avatar
wendulka (17.11.2015 )

Chlad letní noci ozářené miliónem hvězd jako v L´Heure de Nuit v téhle vůni nenajdete. Za hvězdnou zář bychom tu mohli považovat leda úvodní jiskřivost zázvoru s kapkou bergamotu. Jinak je tahle noc díky květinově mýdlovým tónům tuberózy, jasmínu a růže a dřevité ambře hodně teplá a zásluhou sušených borůvek a švestek má indigový až purpurový odstín.

Po rozvonění už se příliš nevyvíjí, jen se uhladí do krémova a vyleze z ní trocha vzdušného cedru. A jako většina vůní The Different Company nejde s výjimkou první fáze nijak dramaticky do prostoru a je tudíž potřeba ji častěji přiživovat. Ale to mně osobně tentokrát vůbec nevadí, protože tomuhle od nich poprvé říkám jednoznačně ano. Christine Nagel by měli na přípravu nových kreací zvát častěji ;) .