databáze 145479 vůní od 9613 značek a 1830 parfumérů

Tea Season (Eau de Parfum) Gather Perfume

Tea Season (Eau de Parfum)
značka: Gather Perfume
parfumér: Wilson, Ananda
rok: 0
určení: pro ženy
složení: absolut černého čaje, čaj Earl Grey, bergamot, aglaia, jasmín, vanilka, med, vetiver, šafrán, vonokvětka, dubové dřevo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
andry (18.8.2022 )

Vlažný černý čaj, silný a trpký, s drhnoucím vetiverem a bergamotovou kůrou, oslazený vanilkou, podávaný v dřevěném kalíšku. Voní po sušeném ovoci a květinách s medovým pylem, ale jen tak zamženě. Pikantně okořeněný špetičkou šafránu naloženého v medu. Takový bych si dala, voní krásně, ne jako masala a ani jako čajovky od Bvlgari, trpkost se přelévá v hebkou nasládlost s až čokoládovými podtóny. Další uklidňující relax do podzimních zamračených nedělních odpolední, kdy už se začíná brzo stmívat. Zahřívá, ale jen mírně - spíš osvěžuje a probouzí.

Avatar
Korsičanka (05.8.2022 )

Jemná čajovka - v úvodu trochu bergamotu s čajem Earl Grey, jenž sílí. Po chvíli zjemní dalšími složkami, takže spíš černý čaj. Vzápětí zesílí květinami a vanilkou. V drydovnu cítím zase nějakou apotéku a alkohol:) Možná to dělá šafrán s dubem. Složky se neustále prolínají, velké divadlo, jež mi připomíná vůně Annette Neuffer.