databáze 115449 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Stairway To Heaven Jul et Mad

Stairway To Heaven
značka: Jul et Mad
parfumér: Zarokian, Cécile
rok: 2019
určení: unisex
hlava: aldehydy, bergamot, pomeranč
srdce: bulharská růže, kosatcové máslo, červené bobule, otočník
základ: bílé pižmo, vanilka, pačuli, ambroxan, kašmeran, kadidlo, dynamone (látka s ambrovou vůní)
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Markys (12.5.2020 )

Schody do nebe začínají ovocnou a bergamotovou energií a postupně sládnou a zjemňují se. Netušila jsem, že nebe je sladké ! Ale není to ta těžká sladkost karamelu nebo vanilky, je to sladký příslib něčeho nadpozemského ! A podle mě si tu sladkost necháme u sebe, nejde tolik do prostoru.

Avatar
Fleur (04.4.2020 )

Tentokrát mi přijde marketingový příběh připojený k vůni naprosto mimo, hledání sebe samotného v Nepálu mi rozhodně nevoní jako bergamot s heliotropem šmrncnutým kašmeranem. Vůně je oblá, hebká, jen na začátku trošku aldehydově pošimrá. Ale pak už je to mixér, do něhož Cécile Zarokian něžně vložila žloutkový věneček s hedvábně cukrovou polevou, připojila košíček se slaným karamelem zdobený růžovou himalájskou solí, pečlivě přiklopila a nekompromisně zmáčkla tlačítko.

Avatar
euridike (04.4.2020 )

Pomněnková čistota...

Vůně nebeská - protože vzdušná, lehká, éterická, větrná, čistá, svěží, povznášející, je v ní život, svoboda a naděje. Ale tahle vůně ví o existenci země. Je vysoko, nevidí ji, ale ještě si ji pamatuje, to pěkné z ní – měkkou jarní půdu mezi růžovými keři, její vlhkou a tmavou šťavnatost po dešti i následné suché sládnutí.

Vůně pro Sixtinskou kapli a letmé dotýkání Boha a člověka.

//Stairway to Heaven = vzdušné citrusy + vláčně zemité kosatcové máslo + šťavnaté černé bobule, které na slunci tiše vysychají a sládnou//