databáze 119480 vůní od 8488 značek a 1599 parfumérů

Shiro... Masakï Matsushïma

Shiro...
značka: Masakï Matsushïma
parfumér: Jacques, Jean
rok: 2011
určení: pro ženy
hlava: květ bavlníku, růže, brambořík
srdce: len
základ: pižmo, smrkový balzám, kosatec
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Miru (10.8.2020 )

...po pár letech znovu...:

...vůně bílé růže - zpočátku lehce ostřejší - ve chvíli měkne a bublinově mýdlovatí zásluhou bramboříku, k tomu se přidává vláčně prachové bavlněné objetí a křehké,jemně teplé pižmo.
...čistota, klid, mír...
Ovšem zásluhou smrkového balzámu a přece jen neustále přítomnou delikátní řízností rozkvětlých bílých květů růží vám vůně nedovolí, byť příjemně, usnout,
ale neustále vás drží v jakési mírumilovně osvěžující bdělosti...

Avatar
jerry (07.3.2020 )

Zpočátku vůně-nevůně: naškrobené prádlo rozložené na zeleném trávníku, na které praží polední sluníčko. Příjemná vůně čistoty, ale jako parfém...no, nějak nevím.... Ale stačila hodina a rozvinula se vůně tělového mléka s jemnou sladce květinovou parfemací - prostě vůně čistoty z rodiny White Musků jak vyšitá....

Avatar
wendulka (13.11.2016 )

Vůně s bramboříkem obvykle nemám moc ráda. Tady ale není nikterak výrazný, na mé kůži převažuje v první fázi spíš svěží růže. A pak už se rozvoní v to, čím Shiro slibuje být a to je vůně čistě vypraného běloskvoucího prádla. Na rozdíl od většiny pižmovek ovšem nejde do pudrova, ale má v sobě příjemnou mléčnost. Mně osobně evokuje dojem, jako kdybych se natírala tělovým krémem v čerstvě povlečené posteli. Akorát na můj vkus je velmi intimní.

Avatar
Miru (10.1.2015 )

...strohá, velejemně dřevitá bavlněně nazelenalá krémová svěžest, která se po chvíli zkamarádí s pár květinami, zteplá a přitulí se k tělu... Avantgardní leč s lehce zvrácenou potěchou nositelná čistota.