databáze 127447 vůní od 8746 značek a 1660 parfumérů

Sadika Linah

Sadika
značka: Linah
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
složení: vanilka, karamel, broskev, maracuja, med, černý rybíz, švestka, orchidej, jasmín, tonka, ambra, mandarinka, bergamot, meruňky, čokoláda, pačuli, pižmo

CPO

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Miru (26.2.2021 )

...černý rybíz.
Protivný, řezavý, tmavý/tmavě zelené kopinaté listy.
Matně černomodré kuličky.
(spíš by se to mělo jmenovat "Sadista"...)
...je to jak na zahradě u babičky zalézt mezi husté černorybízové keře, pod paží uvězněnou kočku a potichu sledovat život mezi záhony...
...jo, protože já tady, s rukou u nosu, taky sedím, čekám, kdy to bude jako trochu lepší, nějaká změna/vývoj. Nic.?. Hm. "Bezva".
Ale, vlastně - začíná se mi to líbit. Ta podstata - že se mi to hned nelíbí, že se mi vůně hned nevnucuje, jak je úúúžasná.
Na kůži mi temné kuličky měknou, houstnou, delikátně prachovatí, vláční a
tají...
Jak černý rybíz nesnáším, tak zde mi začíná být hodně sympatický.
...a už ho poznávám.!
Sadika se z trpce pikantního úvodu nenásilně a velmi nenápadně přehoupla do
mixu vůně Angel EdP + Angel Innocent

Avatar
Bea (10.9.2017 )

Nejprve ovoce (černý rybíz se svou kyselostí a trpkostí, k němu ale mandarinky a meruňka) s velmi hořkou čokoládou (podíl kakaa 95%+, na cukr už není moc místa) +pačuli. Toto není kombinace pro mne, ale již po chvilce rybízová kyselost a drhnutí zmizne a natává vyvážená fanjšmekrovská lahoda: vanilka, čokoláda, karamel ... ale aby nebyla ulepená, stále v základu hlídá pačuli a cítím i nějaké suché bylinky. Po čase cítím květy.Vůně Agelovská, silná, sladká, lahodná, rozhodně evropského typu.

Avatar
jerry (14.10.2015 )

CPO. Hořká čokoláda, obalená v kakaovém prášku smíchaném s velmi suchým pačuliovým pudrem, doplněná o medově sladké ovocně-květinové tóny a následný karamelově-pačuliový konec. Podoba s Angelem je nejen velmi výrazná, ale Angela v mnoha směrech dokonce předčí - Sadika je rozhodně vyšší level.