databáze 115449 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Rozy (Eau de Parfum) Vero Profumo

Rozy (Eau de Parfum)
značka: Vero Profumo
parfumér: Kern, Vero
rok: 2014
určení: pro ženy
složení: orientální růže, šeřík, broskev, maracuja, med, santal
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
andry (25.4.2020 )

Část růží je suchých jako v Midnight Poison, část rudých a pikantně kořenitých. Na začátku se k nim přidá broskvovo-jahodový bonbón s mátovou větrovostí, ten však postupně mizí a je nahrazován keři šípkových růží a šeříků obtěžkanými odkvétajícími květy, které voní sladce medově. Vůně není v žádné fázi nijak rozjásaná, je zemitě tlumená a postupně dává na odiv různé podoby růže.

Avatar
wendulka (07.4.2020 )

Hra na schovávanou s orientální kořenitou růží. Tušíte její přítomnost celou dobu, ale pořád ji ne a ne dohnat. Nejprve se totiž kloní před zemitě zeleným hyacintem, potom ji přikryje krajkově vyšívaný šeříkový závoj. Na delší dobu pak vezme úplně do zaječích před medově sladkou maracujou, aby se nakonec milostivě vrátila ve vroucím doprovodu růžově kořenitého santalového dřeva.

Avatar
Cervanek (11.6.2017 )

FAMÓZNÍ vůně výrazné ZEMITÉ růže s šeříkem a hyacintem, zvláštní kompozice, kterou nelze nemít ve sbírce atypických vůní! Velmi proměnlivá s mnohahodinovou výdrží. Dominuje zde hustá vůně zimní růže ve světle růžové s temně fialovým šeříkem zalitá medem.